Ворожіння на свічках є одним з найбільш простих і безпечних видів ворожінь. Тим не менш, ворожіння зі свічкою користуються великою популярністю і в наші дні. Однак, найбільш поширеним ворожіння на свічку було в давнину. Дівчата у водохресний святвечір часто використовували ворожіння на свічках і воді — для того, щоб дізнатися про свого судженого. Для цього збиралися групами і влаштовували гадальні вечора. Можна було дивитися ворожіння при свічках, не лише гадати відокремлено. Ворожіння на свічках на любов підтвердили свою ефективність багатьма сотнями і тисячами років використання таких ворожінь, які передалися нам у вигляді результативного досвіду.

Вогонь завжди вважався священним, його стихія має зв’язок з вищими силами і з Божественним. При запаленому вогні переходить зміна стану речовини, думки, простору. Тому ворожіння з запаленими свічками можуть відкривати портал в часі і показувати ймовірні майбутні події.

Святки здавна вважалися часом передбачень майбутнього. За давніми повір’ями, у ці дні — з Різдва до Водохреща у звичайному людському житті присутні духи, яких можна розпитати про свою долю. Придумано багато ритуалів для спілкування з ними, це і є знамениті святочні ворожіння. Якщо ви хочете дізнатися, що чекає вас в новому році доленосна зустріч з Судженим, то найпростіший і ефективний спосіб це зробити — поворожити на свічках.

Ворожіння на свічках на судженого

Візьміть дві свічки білого кольору. Одна свічка буде символізувати вас, а друга — судженого. Спочатку запаліть свічку і спостерігайте за тим, як вона горить. Після того, як ваша свічка майже догорить, запаліть від неї свічку свого судженого. І якщо його свічка буде танути нерівно або також, як ваша, то з цією людиною можна пов’язати своє життя — ваш обранець закоханий у вас. Якщо ж свічка вашого судженого горить рівно і віск тане з іншим малюнком і нахилом, то не поспішайте пов’язувати свою долю з цією людиною.

Ворожіння на свічках і воску на майбутнє

Для ворожіння на воску взяти дві воскові свічки, освячені. Наповніть склянку чистою, холодною водою. Одну свічку запалити, а другу розламати шматочками і покласти в металеву ложку. Цю ложку з воском нагріти на полум’ї першої свічки і розтопити віск. Після цього гарячий віск швидким рухом кинути в склянку з водою. Далі потрібно розглянути з’явилася фігурку, зрозуміти на що вона схожа і що символізує. Це і буде знак про ваше майбутнє.