Вважається, що саме в водохресний вечір (в ніч з 18 на 19 січня) ворожіння буває найбільш вірним і може точно передбачити майбутнє. У цей вечір дівчата зазвичай роблять ворожіння на любов, ворожіння на майбутнє, ворожіння на ситуацію, ворожіння на дітей. Чоловіки можуть також гадати — наприклад, використовувати для прояснення свого майбутнього ворожіння на найближче майбутнє або ворожіння на кохану людину.

Гадання на заміжжя

Для спільних ворожінь. Візьміть обручку і великий шматок чорного оксамиту. По черзі катайте колечко, примовляючи: «Покачу я кільце навколо міста, а за тим колечком сама піду, до милого дійду». Де зупиниться кільце, ставте собі. Чиє колечко раніше зупиниться, та дівчина раніше за інших вийде заміж, а якщо кільце покотиться далі інших, то вийде заміж пізніше всіх.

Читайте також:

10-ть секретів вдалого ворожіння

Візьміть шматок хліба і стрічку. Покладіть в порожню чисту каструлю або в коробку. Потім зав’яжіть очі і беріть перше, що вам попадеться. Якщо ви взяли стрічку, то чекайте сватів, якщо хліб, то вам залишатися поки дівчиною.

Ворожіння на ім’я судженого

Вийдіть на вулицю і запитайте у першого зустрічного чоловіка або жінки (в залежності хто вам потрібен), як його ім’я.

Візьміть кілька аркушів паперу, напишіть на кожному з них по одному імені і покладіть в мішечок. Струсніть декілька разів і витягніть навмання один листочок. Те ім’я, яке буде написано на листку, і буде ім’ям вашого судженого або судженої. Також можна гадати на вік, місця проживання, знак зодіаку, професію судженого.

Ворожіння, у скільки років вийдеш заміж

Налити в склянку води більше половини, на нитці або своєму волоссі підвісити обручку. Опустіть кільце у воду, на дно. Потім повільно піднімайте кільце з води. Незабаром кільце почне розгойдуватися. Скільки разів кільце вдариться об стінки склянки — у стільки років і ви вийдете заміж.

Ворожіння на рік

Взяти шість невеликих чарочок, налити в них води. У кожну покласти сіль, цукор, шматочок хліба, монетку, кільце, сірник.

Зав’язати (закрити) очі, вибрати собі чарку. Подивіться або спробуйте ваш вибір — це що очікує на вас у наступному році! Найправдивіше ворожіння — в перший раз, можна витягнути по другому разу — це буде уточненням.

  • Сіль — до сліз, засмучуватися;
  • Цукор — солодка життя, удача;
  • Хліб — хлібна, сите життя;
  • Монета — до грошей;
  • Кільце — заміжжя (одруження);
  • Сірник — до дитини.

Ворожіння на бажання

У ніч на Водохреще напишіть дванадцять бажань і покладіть їх перед сном під подушку. Прокинувшись вранці, відразу ж, не думаючи дістаньте три бажання — вони повинні здійснитися в цьому році.