Вечір, 24 січня, напередодні Тетяниного Дня і весь день 25 числа — прекрасний час для любовних ворожінь. У цей час можна дізнатися, яким буде наречений, коли весілля відбудеться, як складуться відносини.

Ворожіння на ім’я незнайомця

У ніч з 24 на 25 січня потрібно вийти на вулицю і запитати ім’я у першого зустрічного чоловіка. Так і будуть звати нареченого. Тільки, звичайно, все має бути по-чесному — подговоренные друзі, брати не в рахунок.

Ворожіння з цибулею

Ввечері, напередодні Тетяниного Дня перед сном потрібно подумати про те, яким повинен бути майбутній чоловік. Можливо, є вже якийсь певний чоловік придивився — у цьому випадку потрібно сконцентрувати увагу саме на ньому.

Читайте також:

Новорічні ворожіння

Треба взяти кілька цибулин і на кожній написати чоловічі імена. Можна ті, що належать знайомим чоловікам, можна будь-які інші. Цибулини потрібно посадити у воду. Спостерігати за ними кілька днів. Цибулина з чиїм ім’ям проросте першої — від того чоловіка і чекати пропозиції руки і серця.

«Солоне» ворожіння

Це найправдивіше ворожіння на любов. Перед сном потрібно поїсти чогось солоного, але не запивати. Лягаючи спати, промовити: «Суджений мій, ряджений, прийди і напої мене». Той, хто присниться, і є майбутній наречений.

Ворожіння з чарками

Знадобиться шість чарок з водою. В одну кладеться ложка меду, в іншу — щіпка солі, в третю — лимон, у четверту — сережку, у п’яту наливається трохи вина, в шосту — кладеться колечко. Чарки накриваються рушником і пересуваються, не дивлячись. Потім потрібно вибрати одну чарку на дотик. Далі тлумачити:

 • З медом — чоловік буде добрим, мягкосердечным;
 • З сіллю — чоловік буде ревнивцем;
 • З лимоном — чоловік буде вічно незадоволеним і похмурим;
 • З сережкою — чоловік буде щедрим, буде дарувати подарунки;
 • З вином — буде чоловік веселуном, але упередженим до випивки;
 • З кільцем — скоро буде весілля.

Ворожіння з кільцем

Потрібно розкласти на столі папірці з іменами чоловіків. Потім взяти кільце золоте, продетое через нитку і водити його над папірцями. Та папірець з ім’ям, над якою загойдається колечко найсильніше і буде доленосною — ім’я, на ній написане і є ім’я судженого.

Ворожіння з яйцем

Береться сире яйце. У ньому потрібно виконати невелику дірочку і вилити вміст в миску з водою, тільки акуратно. Коли білок згорнеться, то можна тлумачити: будинок — вінчання, звір — швидке знайомство, квітка — презент, силует чоловіка — таємний залицяльник, корабель — подорож. Якщо ж біле опустився на дно, то ворожіння краще відкласти.

Яким буде чоловік?

Береться шматочок хліба, кільце, ключі, цукерка і гачок. Всі предмети накриваються хусткою. Навмання виймається перший-ліпший. Далі тлумачити:

 • Ключі — багатий наречений, солідний;
 • Кільце — чепурун, модник;
 • Хліб — забезпечений наречений;
 • Гачок — бідняк, «ні кола, ні двора»;
 • Цукерка — багато витрачає, але мало заробляє.

Ворожіння з котом

Якщо дівчина ворожить на любов, вона повинна погладити кішку. Якщо кішечка замурчит, то жених буде добрим, м’яким і надійним, якщо ж кішка випустить кігтики, то жених буде злісним і розпускає руки, якщо кішка пом’явкає — буде наречений балакучим; а коли втече кішка — весілля чекати ще довго.

Стаття по темі:

Тетянин день 2017: історія свята

З ниткою

Це ворожіння краще проводити в компанії дівчат. Подруги відрізають нитки однакової довжини і підпалюють одночасно. У кого швидше згорить, та і вийде заміж першою. Якщо нитка відразу потухне, то «сидіти в дівках» поки.

З дзеркалом

Це містичне і трохи страшне ворожіння для самих відважних дівчат, а також найбільш цікавих. У ніч на Тетянин день потрібно сісти в темній кімнаті, встановити одне дзеркало навпроти іншого і поставить по боках дві свічки, тк щоб в дзеркалі утворився «коридор» віддзеркалень, в який потрібно вдивлятися. Через кілька хвилин у «коридорі» повинен з’явитися суджений.