Повня — це самий магічний період для ворожіння. Адже в цей час вплив Місяця максимально. Тому ці дні краще всього підходять для ворожінь. Так як повний Місяць посилює всі можливі види енергій, які надають особливу силу всім магічним діям.

У період Повного місяця здійснюють ті обряди, які повинні щось примножити, а так само ті, що залучають гроші і підвищують привабливість. Так само в Полнолунные ночі добре заряджати талісмани.

Крім того, Повня ще й саме чаклунське і таємниче час. Так як в повний Місяць у людини посилюється зв’язок з незримим і загострюється інтуїція. Але все ж не всі дні Повного місяця придатні для ворожіння.

Повень сильно впливає на людський організм, який в цей період переповнюється місячної енергією. У дні Повного місяця потрібно бути особливо обережними людям, у яких підвищений тиск, що страждають психічними розладами та епілепсію, а також тим, хто схильний до стресів. У Повню навіть кількість ДТП збільшується. У ці дні краще налаштуйтеся на спокійний лад, не нервувати, не метушитися і правильно харчуватися.

При повноту місяця необхідно уникати хірургічного втручання у свій організм. Так як під час Повного місяця збільшується ризик ускладнень, заражень і занесення в ранку інфекцію. У ці дні набагато складніше зупинити кровотечі, а лікування дає слабкий ефект.

Найбільш вдалі дні для ворожіння в Повню

Найбільш вдалими для ворожіння днями місячного місяця, вважаються: другий, п’ятий, шостий, сьомий, десятий, дванадцятий і тринадцятий день. Для того щоб ворожіння в Повню пройшло правильно, необхідно гадати тільки в ті ночі, коли на небі знаходиться тільки кругла місяць, тоді результат буде точним.

Можна гадати в п’ятницю і суботу, так як це може обернутися для вас неприємностями. Найбільш відповідними місяцями для ворожіння на добробут і багатство вважаються місяці: лютий, жовтень, листопад. Найвдалішим місяцем для визначення тривалості життя людини є січень. Любовні ворожіння краще всього проводити в квітні, а ворожіння для прийняття правильного рішення — в липні.

Як налаштуватися на ворожіння в повний Місяць?

Ворожіння у Повню вимагає особливої підготовки. Перед таким ворожінням не можна їсти нічого м’ясного, а можна їсти лише хліб і пити воду. Важливо, щоб в цей день всі найближчі родичі були ситими.

За три години до ворожіння і після нього потрібно давати обітницю безмовності, знову говорити можна буде тільки вранці. Ніхто не повинен знати про те, що ви збираєтеся гадати, тому краще всього гадати, коли ви знаходитесь одні в будинку.

Перед тим, як проводити ворожіння у Повню, вам необхідно розслабитися, пригадати щось хороше і заспокоїться. Потрібно як би увійти в транс. Можна включити тиху приємну мелодію. Важливо, щоб освітлення в будинку під час ворожіння було не електричним, тому для освітлення використовуйте полум’я свічки.