Одна з головних проблем з дітьми якомога раніше зрозуміти: до чого у них є талант, і дати дитині можливість розвивати, закладені природою здібності.

Але ось як виявити ці здібності? Здається, що діти талановиті у всьому! І малювати люблять, і бігати, і співають, деякі навіть вважають вже добре змалку. Що саме розвивати?!

Для темних малоосвічених батьків вихід є — астрологія! Астрологи вважають, що розташування зірок на небі в момент народження визначає долю людини. Тому особливо мучитися з вибором майбутнього і не потрібно, все вже вирішено за нас і вашої дитини на небі.

Овен

Дитина-Овен — кращий спосіб помститися сусідові-з-перфоратором: зірки гарантують — він або з’їде або здохне зі своїм перфоратором в обнімку. Тому що коли закінчуються нічні годування, на зміну їм приходить барабан. А потім величезні колонки.

Цілеспрямований Овен не буде поглядати на годинник, якщо душа вимагає децибел. Зате батьки Овна ніколи не заламують руки у відчайдушному крику: «Господи, та що тобі не так?». Маленький Овен не буде влаштовувати істерики без приводу, він гранично конкретний: «Я покакав», «Дайте соску», «Купіть Порше».

Телець

Абсолютно чудовий дитинча – некапризный і доброзичливий. Він ніколи не розтопче розвиваючу іграшку, тому що у нього щось не виходить. Навіть якщо кубик не влазить в отвір для кульки, малюк буде наполегливо шукати вихід. І знайде.

Завзятість у досягненні мети є предметом виправданою гордості мами і тата маленького Тільця. Але рівно до того моменту, поки цілі батьків та дитини збігаються. Хто хоч раз намагався відвести в дитячий сад Тільця, який заявив, що він більше туди не піде, — той в цирку не сміється.

 

Близнюки

Батьки дитини-Близнюка повинні накопичити неабияку кубушку. Тому що стандартне дитинство цього вундеркінда виглядає так: спортивна секція, місяць занять, тренер «у нього талант, бачу Олімпійське золото», малюк «мені нудно», скрипка, місяць занять, педагог: «це юний Ойстрах!», малюк: «мені набридло», балет, місяць занять, стара балерина: «такі таланти народжуються раз у тисячоліття», малюк: «відчепіться зі своїми пуантами». І так далі.

У Близнюків дуже багато талантів, але остигають так само швидко, як і спалахують. Оптимальний варіант-економ: засунути дитині в колиску двадцатитомную енциклопедію – все одно він навчиться читати раніше, ніж ходити. Тому що Близнюкам дуже нудно в рамках однієї планети.

 

Рак

Це дитина «у-мене-все в порядку». Абсолютно необтяжливий для батьків варіант. До тих пір, поки вони не випадково дізнаються, що заради їхнього малюка в поліції відкрили спеціальну дитячу кімнату для ясельної групи.

Причому, повірити в те, що їх дитина зовсім не ангел, батьки не можуть – Раки майстра мімікрії, і для кожного з них є окрема маска. Карати Раку абсолютно неможливо, він дивиться на тебе величезними очима і каже: «мамочко, що б ти не робила, я тебе все одно люблю».

Лев

Батьки малюка-Лева частіше інших чують від бабусь чарівну фразу: «Я вже старенька, мені вже важко». Батькам теж непросто, оскільки Леву абсолютно байдуже, ким саме веліти – важливий сам процес. Зате мами і тата можуть бути абсолютно спокійні за власну старість – підростаюча Лев захопить світ і купить їм віллу на Гаваях (вони, правда, хотіли в Ісландії, але хлопчикові видніше).

Карати маленького Лева безперспективно – він сліпучо посміхнеться і велить сторожі відрубати голову «ось цього з ременем». Ну так, непедагогічно. Але дворічний Лев Спока не читав, а кидає кубик дуже, дуже влучно.

 

Діва

Мрія будь-якого ідеального батька і пекельний кошмар батьків неідеального. Дитина-Діва – справжнє дзеркало. Знаменитий вислів: «виховувати дітей марно, виховуйте себе», в принципі, вірно для будь-якого знака. Але у випадку з дитиною-Дівою воно стає основоположним.

Нехитра маніпуляція «ось я в твої роки добре їв/слухався бабусю/навчався на відмінно/потрібне підкреслити» з маленької Дівою не пройде, бо вона знає правду. Відчуває. Загалом, заводити малюка-Діву занадто велика відповідальність, краще вибрати модель простіше. Але, з іншого боку, вони такі кльові…

 

Ваги

Вам гаплик, тому що Ваги — естети. Навіть у дитинстві малюк не дасть натягти на нього штанці з рюшами. Бо вони ж з рюшами, дав же Бог жінку з поганим смаком мені у матері, Господи, за що? Це маленьке виплодок пекла цілком здатне розридатися, тому що бубонить колискову нещасний татко не потрапляє в ноти.

Але при цьому дитина буде процвітати в будь-якій діяльності, навіть якщо вона не дуже йому цікава (включаючи навчання у школі). Просто тому, що погана відмітка виглядає в щоденнику не естетично і порушує і без того нікуди не годиться гармонію Всесвіту.

 

Скорпіон

Нічого страшного! Кримінальна відповідальність настає тільки з чотирнадцяти років, а до них ще далеко. Перша Пунічна війна починається з невинної фрази «ложечку за тата». Нагодувати дитину-Скорпіона тим, що він не хоче, приблизно те ж саме, що відвести Дитину-Тільця в дитячий сад. За тим винятком, що Телець буде похмуро дивитися в стіну, не реагуючи на зовнішні подразники, а малюк-Скорпіон пустить у хід метафоричне жало у вигляді вилок, ложок, тарілок і все, до чого дотягнеться.

А не дотягнеться – так хоча б плюне. Зате батько, оттирающий кашу від стіни, може сміливо втішати себе тим, що Скорпіони вважаються самим талановитим знаком, обганяючи навіть Близнюків – в деякі дитячі театральні студії Скорпіонів беруть без співбесід та вступних іспитів (це не жарт).

Стрілець

Їдучи з пологового будинку холодним грудневим днем, батьки Стрільця повинні прийняти, що доля не дає нам більше, ніж ми можемо винести, і заздалегідь відкрити двері для всієї живності, яку малюк з неабиякою завзятістю буде тягнути в будинок – від випало з гнізда пташеня до однокласників. Стрілець ненавидить самотність. Наївні ті батьки, що ходять навшпиньках повз закритій двері дитячої, притиснувши палець до губ в надії, що дитині набридне ридати, і він, нарешті, засне.

Ідеальний світ Стрільця виглядає так: у квартиру набиваються всі родичі (включаючи троюрідну тітку з Сизрані), посередині кімнати лягає він сам і, солодко засинає, обнявши собаку, папугу і підібраного в підворітті котика. І ось ще що — як і інші вогненні знаки, малюк-Стрілець любить шум, тому ніколи, і ні за що не купуйте йому барабан.

 

Козеріг

Дуже серйозна людина, незалежно від статі. Любить розвиваючі ігри, терпіти не може шум і не надто шанує людей, що свідчить про те, що життєва мудрість дана цього знаку з народження. Малюк-Козеріг з величезним інтересом і проникливим оточуючих послідовністю пізнає світ. Тому що потрібно добре розуміти – як влаштовано те, що ти збираєшся знищити.

 

Водолій

Досвідчені батьки віддадуть дитину-Водолія на хор, танці чи малювання, заплющивши очі і відразу. Наївні виберуть спортивну секцію. В принципі, маленький Водолій може швидко бігати і відмінно плавати, але не треба дивуватися, коли тренер з художньої гімнастики одного разу заплутається у вигадливій інсталяції з стрічок, булав і хула-хупов. Адже Водолії з’являються на світ з вродженим почуттям прекрасного 100-го рівня.

Риби

Хороша новина – це дуже розумний, тихий, спокійний і талановитий малюк. Погана новина – це не він розбив вазу, а єдиноріг, якого намагалися зловити два гнома і три орка. Але єдиноріг втік, все добре, мама не хвилюйся. Ну і що, що вазу зачепив хвостом? Зрештою, що є ваза, коли чарівний кінь знову на свободі? І не здумайте заявити дитині, що він бреше. Чадо не бреше, а створює реальність, в якій єдинороги б’ють вази, а він – дуже хороший і слухняний малюк. Мама, дай цукерку.

Зійшлася чи характеристика знаків зодіаку з характером ваших дітей? Поділіться своїм враженням в коментарях!