У святвечір, 18 січня, не можна нічого їсти до появи в небі перших зірок. Пийте тільки чисту воду, намагайтеся провести весь день тихо і спокійно, не дратуючись, не вступаючи в конфлікти, наведіть чистоту і порядок в будинку. Увечері, після першої зірки, можна і повечеряти.

В цю ніч облийтеся три рази водохресною водою або прийміть ванну. Наповніть ванну холодною водою з-під крана. Перехрестіть воду і себе по три рази, прочитайте молитву і грюкніть кулаком правої руки на грудях три рази, щоб викликати вібрацію тіла, що гармоніює з вібраціями води.

Потім без вскрикиваний і шуму сядьте в ванну і три рази пориньте з головою, щоразу б’ючи по грудях. Мовчки вийдіть з ванни (якщо викупатися в хрещенській воді захоче ще хтось з ваших рідних, наберіть у ванну нову воду).

?

Молитви святій Тетяні 25 січня

Відразу не витирайтеся, нехай вода вбереться в шкіру. В цей час проведіть самомасаж або енергійно постукуйте пальцями по всьому тілу від маківки до п’ят. Потім надіньте теплий одяг, білизну, шкарпетки, все нове і вже обов’язково випрана та випрасувана. Випийте трав’яний чай з медом.

Молитва читається при вкушении просфори і святої води

«Господи Боже мій, нехай буде дар Твій святий і свята Твоя вода в залишення гріхів моїх, на просвітлення розуму мого, на зміцнення душевних і тілесних сил моїх, на здоров’я душі і тіла мого, підкорення пристрастей і немочі моїх, з безмежного милосердя Твого молитвами Пречистыя Твоєї Матере і всіх святих Твоїх. Амінь.»

«Кипить» ваша вода?

Вас лякає холодна вода? Боїтеся застуди?

Тоді розбавте холодну водохресну воду гарячої до тієї температури, яку можете витримати. Діти та літні люди можуть прийняти теплу ванну не вночі, а вдень, але воду все одно потрібно набрати, як радять деякі джерела, до 1 години 30 хвилин. Під час купання зверніть увагу, як поводиться вода у ванній. Якщо при зануренні в неї вода буде «кипіти» чи підуть бульбашки, значить, процес очищення йде дуже активно, знімається пристріт, виходить негативна енергія.

Скільки зберігати воду?

Водохресною водою, що зберігається в скляному посуді, можна користуватися протягом року і навіть. Це дуже сильна енергетична вода, тому пити її постійно не рекомендується. А от приймати як ліки, якщо ви нездорові, додавати у ванну (від однієї чайної ложки до однієї склянки на ванну), полоскати рот, вмиватися, збризкувати обличчя, очі, все тіло — дуже корисно.

Нагадую: витиратися не потрібно.

Для очищення житла бризкають водохресною водою по кутах кімнат, а потім невелику частину води наливають у скляну посудину, не закриваючи кришкою і залишають в приміщенні.