Дізнайтеся, який чоловік підходить вам ідеально за гороскопом. Отже, зірки говорять…

 

ОВЕН

Жінка-Овен володіє гарячим темпераментом і чоловічим характером. Вона сповнена енергії і вміє долати труднощі властивою їй рішучістю і стійкістю.

Сумісні знаки

Чоловік-Рак: Жінка-Овен здатна захопити боязких чоловіків-Раків своїм ентузіазмом і активністю. Його безсумнівно приверне її непередбачуваний, а часом ексцентричний характер.

Чоловік-Риби: Чуйний чоловік-Риби, як ніхто інший здатний зрозуміти почуття жінки-Овна і оточити її увагою і турботою.

Несумісні знаки

Чоловік-Близнюки: З початку їх може об’єднувати нестримна пристрасть, але надмірна чутливість чоловіків-Близнюків відштовхне більш раціональну жінку-Овна.

Чоловік-Лев: Волелюбна жінка-Овен не потерпить прагнення чоловіка-Лева приборкати її. Конфлікти в боротьбі за лідерство неминучі.

ТЕЛЕЦЬ

Жінка-Телець володіє гарним смаком, любить розкіш і вміє створювати затишок. Вона дуже відданий партнер по життю, їй сміливо можна довірити зберігання будь-якої таємниці.

Сумісні знаки

Чоловік-Телець: Він здатний стати «рідною душею» для неї. Два Тільця — без сумніву гарна пара. В їх союзі мало явних протиріч, обидва вони цінують стабільність і мають схожі життєві цілі.

Чоловік-Рак: Чоловік, даного знаку відповідає всім вимогам жінки-Тельця. Емоційна схожість двох знаків бъединит їх і забезпечити гармонійний союз.

Несумісні знаки

Чоловік-Лев: Чоловік-Лев здасться їм занадто вимогливим і емоційно нестійким. У той час як, розмірений спосіб життя Жінки-Тельця, чоловік-Лев знаходить занадто нудним.

Чоловік-Стрілець: У цієї пари мало спільного. Практичною жінці-Тельцю, цінує стабільність у завтрашньому дні, складно буде прийняти часті зміни в житті чоловіка-Стрільця.

 

БЛИЗНЮКИ

Жінка, що народилася під знаком Близнюків, романтична і захоплююча. Щиро вірить в любов і вміє насолоджуватися життям. Вона легко заводить друзів і володіє безліччю талантів.

Сумісні знаки

Чоловік-Рак: Обидва знака, завжди знаходяться у пошуках справжньої любові, зможуть відмінно зрозуміти один одного.

Чоловік-Терези: Дуже гармонійна пара. Їм ніколи не буває нудно в компанії один одного, до того ж вони відмінно сумісні в ліжку.

Несумісні знаки

Чоловік-Скорпіон: Намагаючись взяти під контроль безтурботних жінок-Близнюків, чоловік-Скорпіон, буде влаштовує нескінченні сцени ревнощів.

Чоловік-Діва: Чоловік-Діва здатний приводить у лють обраницю-Близнюків своїм спокоєм і незворушністю.

 

РАК

Вона амбітна, в той же час добра. Обранцем жінки-Раку може стати тільки той, хто розділить її інтереси. Її відрізняє емоційність і відмінне почуття гумору.

Сумісні знаки

Чоловік-Терези: Чоловік під знаком Терезів стриманий і впевнений у собі. Для нього найголовніше, як у професійному, так і особистому житті це збереження балансу. Жінка-Рак по достоїнству оцінить ці якості, в свою чергу, чоловік-Терези подарує їй відчуття надійності і захищеності.

Чоловік-Телець: Щирий і раціональний чоловік-Телець зможе врівноважити союз з емоційною жінкою-Рак.

Несумісні знаки

Чоловік-Скорпіон: Взаємна ревнощі є причиною несумісності цієї пари.

Чоловік-Діва: Невміння виражати навіть самі сильні почуття один до одного призводить до їх швидкому охолодженню.

ЛЕВ

Жінка, народжена під знаком Лева, володіє великим его і любить перебувати в центрі уваги. Її відрізняє вольовий характер і впертість.

Сумісні знаки

Чоловік-Близнюки: Його приваблює сила духу жінки-Лева, вона вдячна йому за здатність з розумінням ставитися до її впертості.

Чоловік-Скорпіон: Це прекрасний союз сильних, гордих і владних людей. Незважаючи на часті сварки, вони обидва вірні обранцю і залишаються разом на все життя.

Несумісні знаки

Чоловік – Водолій: Незважаючи на те, що Чоловік-Водолій готовий присвятити себе їй повністю, честолюбна Левиця воліє рівних по силі їй партнерів.

Чоловік-Козеріг: Волелюбний чоловік-Козеріг віддасть перевагу залишитися вільним, ніж підкорятися порядку, що нав’язується Левицею.

 

ДІВА

Жінка-Діва, багато розмірковує і любить проводити час наодинці зі своїми думками в тиші. Її легко образити, проте вона вміючи приховує свої почуття. Чоловік, здатний розгадати її непросту особистість, зможе завоювати її серце.

Сумісні знаки

Чоловік-Терези: Рішучого і чуйного чоловіка, народженого під знаком Терезів не складе праці завоювати увагу Жінки-Діви.

Чоловік-Козеріг: Цей чоловік, також здатний розтопити серце жінки-Діви. Чоловіка-Козерога нітрохи не злякає недовірливість Діви, тому він буде терпляче чекати, поки вона розкриється йому.

Несумісні знаки

Чоловік-Рак: Союз двох дуже чутливих знаків приречений на взаємні докори і образи.

Чоловік-Риби: Мовчазність Риб і Діви створить між ними стіну нерозуміння.

 

ВАГИ

Жінки-Терези твердо знають, чого хочуть від життя і будуть вперто добиватися свого. Вони раціональні і практичні. Їх амбіції не дозволять їм задовольнятися меншим, ніж «найкраще».

Сумісні знаки

Чоловік-Стрілець: Це гармонійний союз вільного духом чоловіка-Стрільця і сильної жінки-Ваг. Він здатний розкривати її таланти, вона ж буде час від часу опускати його на землю.

Чоловік-Лев: Обидва знака дуже віддані партнери. Жінка-Терези, одна з небагатьох, хто здатний приборкати его чоловіка-Лева. Він же, хто любить перемагати у всьому, з радістю прийме такий виклик.

Несумісні знаки

Чоловік-Козеріг: На її погляд, Козеріг-самозакоханий диктатор, під тиском якого, волелюбна жінка-Терези швидко втече.

Чоловік-Риби: Жінка-Терези не стане рахуватися з почуттями емоційного чоловіка-Риб. Він же вважатиме її черствою і різкою.

 

СКОРПІОН

Жінка-Скорпіон — дуже честолюбна натура. Страсна, ревнива і чутлива жінка-Скорпіон має високі вимоги до свого майбутнього партнера. Вона з небагатьох жінок, хто готовий відкрито заявити про свої сексуальні фантазії.

Сумісні знаки

Чоловік-Козеріг: Мрійливу і відважну жінку-Скорпіона приваблює холоднокровний розум і терплячість чоловіка-Козерога. Сексуальна сумісність цих знаків не викликає сумніву.

Чоловік-Лев: Це союз двох пристрасних знаків зодіаку. Чоловіка-Лева приваблює сексуальна розкутість жінки-Скорпіона. Він же зможе завоювати її увагу своєю відданістю і рішучістю.

Несумісні знаки

Чоловік-Скорпіон: Союз двох Скорпіонів — небезпечне поєднання. Незважаючи на неймовірну сумісність в ліжку, відносини стануть для обох нестерпними.

Чоловік-Близнюки: На думку жінки-Скорпіона, чоловік цього знака нудний і надмірно романтичний.

СТРІЛЕЦЬ

Жінки-Стрільці дуже відважні, завжди в пошуках пригод і нових вражень від життя. Вони часто йдуть за покликом серця і не йдуть на компроміси. В якості партнера вибирають того, хто зможе розділити з нею бажання осягнути весь світ.

Сумісні знаки

Чоловік-Овен: Вони обожнюють зміни, прагнуть експериментувати, реформувати своє життя, повністю співпадаючи в цих бажаннях і поривах.

Чоловік-Водолій: Чоловік-Водолій здатний пофарбувати сексуальне життя жінки-Стрільця яскравими фарбами. Їх можуть об’єднувати загальні інтереси.

Несумісні знаки

Чоловік-Телець: Прагне до стабільності, домашнього затишку, чоловік-Телець, ніколи не зможе зрозуміти пориви до експериментів жінки-Стрільця.

Чоловік-Діва: Такий чоловік любить порядок і звик жити за розкладом. Йому буде важко встигати за жінкою-Стрільцем, прагне тільки вперед без оглядки.

 

КОЗЕРІГ

Жінка-Козеріг дуже амбітна і працелюбна. Терплячість і холодний розум дозволяють їй практично завжди досягати поставленої мети.

Сумісні знаки

Чоловік-Риби: На перший погляд, може здатися, що емоційні чоловіки-Риби не самий відповідний знак для практичних Козерогів.

Чоловік-Риби — непоправний мрійник і романтик, вічно літають у хмарах, але саме цими якостями він приваблює прагматичну жінку-Козерога.

Чоловік-Діва: Діва з Козерогом відносяться до пар з хорошою сумісністю завдяки родинному темпераменту. Їх ріднять стриманість у прояві емоцій, упорность і замкнутість. У відносинах цієї пари мало напруження пристрастей, тим не менш, це не заважає їм насолоджуватися один одним.

Несумісні знаки

Чоловік-Лев: Чоловік-Лев постійно потребує уваги, тоді як жінка-Козеріг зайнята більш важливими справами. Її серйозність, він може прийняти за холодність.

Чоловік-Овен: Непростий союз. Жінка-Козеріг буде сприймати чоловіка-Овна як безтурботного і ненадійного партнера. Практична Козеріг не стане розділяти його прагнення отримувати від життя максимальну дозу задоволень.

 

ВОДОЛІЙ

Жінка-Водолій — це творча особистість, яка завжди відкрита до нових знань. Вона не любить обмежувати себе умовностями. Незважаючи на те, що зовні здається відкритою для спілкування, насправді, неохоче ділиться своїми почуттями. Вона цінує свободу особистого простору і чекає того ж від партнера.

Сумісні знаки

Чоловік-Терези: Вони розуміють один одного з півслова. Обидва знака відмінно почувають себе в суспільстві, так як по натурі екстраверти. Чоловік—Терези по достоїнству оцінить креативність і ентузіазм жінки-Водолія.

Чоловік-Близнюки: Представники обох знаків мають морем чарівності і не залишаються непоміченими, коли вони разом. Їх винахідливість забезпечує їм неймовірну сексуальну сумісність. Живий розум чоловіка-Близнюків здатний захопити інтелектуальну і незалежну жінку-Водолія.

Несумісні знаки

Чоловік-Скорпіон: Спроби ревнивого чоловіка-Скорпіона контролювати свою волелюбну обраницю-Водолія опиниться ” порту безуспішними.

Чоловік-Риби: Цей чоловік потребує постійної уваги і всі його спроби зблизитися з жінкою-Водолієм, будуть сприйняті нею як посягання на свободу особистого простору.

 

РИБИ

Жінка-Риби — найбільш чутливий і емоційний тип знака зодіаку. Характерними якостями жінок-Риб є артистизм і дуже розвинена інтуїція. Боязкою і мрійливої представниці цього знака, часто не вистачає впевненості в собі.

Сумісні знаки

Чоловік-Рак: М’який і турботливий чоловік-Рак складе ідеальну пару для жінок-Риб. Схожі за темпераментом, вони з легкістю знайдуть спільну мову і зможуть розкритися один одному. Їх союз, як правило, побудований на великій любові.

Чоловік-Козеріг: Романтичність і жіночність Риб притягує чоловіків-Козерогів як магніт. Риб ж вражає мудрість і дбайливість чоловіків-Козерогів.

Несумісні знаки

Чоловік-Близнюки: Такий союз наповнений протиріччями. Чоловіки-Близнюки, в любові намагаються уникнути зайвих зобов’язань і жінка цього знаку буде відчувати брак уваги, якої гостро потребує на будь-якому етапі відносин.

Чоловік-Терези: Чутлива Риби виявиться не готовою до прямолінійності чоловіків-Терезів. Звикла уникати гучних компаній, жінка-Риби не зможе змиритися з його прагненням постійно перебувати в суспільстві.