Якщо твоя подруга Овен

Її головна перевага в тому, що вона завжди допомагає першої. Тягнути з чим би то не було не в її правилах. У неї все відбувається зараз і відразу. Подруга — Овен — дуже відкритий і гарячий чоловік.

Її головний недолік, як не дивно, в цьому ж. Саме в тому, що зволікати з чим би то не було не в її правилах. Найчастіше у неї виходить діяти не вчасно і вона вкрай нетерпима.

Піти з нею у розвідку? Якщо б я все ж таки зважилася на це, ми б точно не пішли непоміченими. Неодмінно нам би довелося знищити що-небудь зайве, у нас би стріляли, і т. д. Вона б дуже попросила взяти що-небудь з собою. Якби мене поранили в ноги, вона змусила б мене повзти, всіляко підбадьорювала, але ні за що б не кинула. Можливо, якщо б ми все-таки повернулися, нам дали б медаль героїв СРСР, але ми б заїкалися і кульгали все життя.

Якщо твоя подруга Телець

У чому її головні переваги? Вона дуже миролюбна і врівноважена. Вона дуже захоплено і голосно насолоджується красою.

У чому її недоліки? Часто вона дуже сильно гальмує і впирається.

Пішла б я з нею у розвідку? Якщо б я зважилася на це, ми б ішли тихо, довго, але пройшли б дуже далеко. Ми б терпляче відсиджувалися в затишних куточках і вважали б танки ворога. Навіть якщо б вас у цей момент хтось побачив, нічого б не сталося. Хто може запідозрити доброзичливих дівчат з букетиками квітів у руках? Ніхто б навіть не подумав, що ви в розвідці. Саме мирна і спокійна подруга спокійно підійшла б до того, хто більше всіх нам заважав. Настільки ж спокійно вона встромила б ножик до його тіло. Вона б ще підтримала його, щоб він не падав занадто голосно. Якщо б нас пов’язали (а це неодмінно сталося б, бо реакція у неї дещо сповільнена, вона б нікого не видала. Більш того, вона вкусила б фашиста за палець. На жаль, нас би все одно розстріляли.

 

Якщо твоя подруга Близнюки

У чому її переваги? Вона чудово розуміє, що у неї відмінний смак і працює вона за системою Станіславського.

У чому її недоліки? У цьому ж.

Пішла б я з нею у розвідку? Їли б я вирішила піти з нею в розвідку, то перед цим випила б дуже багато валеріанки. Чому? Тому що ніщо не так лякає, як невідомість. Ми б пішли дуже швидко і бадьоро. Швидко і без проблем дійшли б до потрібного місця, але потім довго сварилися в кущах, т. к. виникли б величезні розбіжності щодо тактики. Потім я б поступилася їй. Чому? Тому що не поступитися Близнюкам зможуть тільки ті, у яких величезна кількість вільного часу. Потім вона витягла з свого речового мішка досить фривольний наряд і, поки я повзала на череві і чіпляла міну до автомобіля якогось генерала, відволікала б усіх сексуальним танцем біля жердини. Повернулася додому б я одна. Вона залишилася б резидентом, а її сліди загубилися б де-небудь у Польщі.

 

Якщо твоя подруга Рак

Головна її перевага в тому, що вона постійно задаровує тебе різними подарунками, хоче чимось нагодувати і не втомлюється говорити компліменти і нагороджувати тебе різними зменшувально-пестливих іменами.

У чому її недоліки? У тому, що вона думає одне, говорить інше, а робити воліє третє. Втім, можливо, те, про що вона думає і що робить, збігається. Вона ні за що не випустить те, на що націлилася.

Пішла б я з нею у розвідку? Можливо. От тільки я б з неї не повернулася. У нас би кожна дрібниця була обумовлена заздалегідь — вона кидає гранату в першу машину, я стріляю по другій. Потім я повинна перебігти дорогу, а вона — прикривати мене. Потім ми обидві повинні короткими перебіжками заглибитися в ліс. За фактом вона чомусь не кидає гранату перед першою машиною. Відповідно, та не зупиняється. Нічого дивного, що я промазываю по другій машині, оскільки ця мета виходить рухається. Вона перебігає дорогу на мою сторону, по дорозі пояснюючи мені, що вона сподівалася, що я вистрілю по першої машини, а я чомусь цього не зробила. Крім того, вона не могла відірвати чеку від гранати і була впевнена, що…. Загалом, неважливо… Нам стріляють у спину.

Якщо твоя подруга Лев

Її переваги в тому, що вона благородна, як золото, надійна, як скеля. Вона не кокетує. Ще б, королеві це не до лиця.

У чому її недоліки? Головна з них у тому, що не можна потурати своїм слабкостям, якщо знаходишся поруч з нею. З королевою можуть бути тільки фаворитки, а вони повинні бути її гідні.

Пішла б я з нею у розвідку? Безумовно. Ми б виконали будь-яке, навіть неможливе завдання без проблем. Але ми не могли піти просто так, раз вже прийшли. Чого вже розмінюватися на дрібниці? Рукою подати до штабу фашистів, а ми тільки міст замінували. Непорядок. Вона вийняла б шпильку із своєї зачіски і пішла б, похитуючи волоссям, як у рекламі шампуню, до дверей з вартовими. Зрозуміло, вони і не думали б її зупиняти. Їм так хотілося подивитися на неї ззаду. В результаті переполох почався би, але пізніше. Швидше за все, нам би дали звання героїв посмертно, але штаб був би обезголовлений.

 

Якщо твоя подруга Діва

У чому її переваги? В тому, що якщо вона надає допомогу, ця допомога не емоційна, але вельми істотна. Її практично неможливо обдурити-вона аналітик по своїй суті і не припинить аналіз, якщо в її душу закрався хоч найменший сумнів.

У чому її недоліки? У тому, що вона помітить кожну дрібницю, навіть прищик на обличчі. Ще й порадить, як лікувати. Краще б вона мовчала, ось чесно.

Пішла б я з нею у розвідку? Так, тому що ми б впоралися. Більше того, обидві залишилися живі. Вона б стерильно бинтувала мені рани. Вони б обов’язково були, я впевнена. Тому що діяти за обставинами — це значить повністю відійти від первісного плану. Коли я б не змогла висмикнути чеку з гранати, довелося б міняти на місці. Хоча ми домовлялися про все в найдрібніших деталях, і вона б не втомлювалася мені про це нагадувати, поки тягла б мене на себе.

 

Якщо твоя подруга Ваги

У чому її переваги? В тому, що спілкування з нею — це спектакль одного актора. Він не припиняється ні на секунду. Така подруга — чудовий оповідач і дуже тонка людина.

У чому її недоліки? Дуже часто її несе, і навіть заносить. Вона не завжди навіть сама усвідомлює, куди саме. Бреше і не червоніє.

Пішла б я з нею у розвідку? Безумовно. Якщо б я пішла з нею, ми б неодмінно повернулися. Нам навіть не довелося нічого підривати. Ми б виконали завдання дуже цивілізовано. Посиділи б в ресторані з ким потрібно. Дізналися б для Батьківщини все що потрібно. Потім нас на машині привезли туди, звідки ближче всього добиратися до своїх. Можливо, ми б повернулися не одні, а з незрозуміло звідки взялися ліквідаторами на хвості.

 

Якщо твоя подруга Скорпіон

Її головне достоїнство в серйозному ставленні до життя. Рожеві окуляри — це не для неї.

У чому її недоліки? Вона набагато значна сильніше, ніж треба, і эгоцентрик. Тим не менше, все одно не зрозуміло, чому вона настільки значна.

Пішла б я з нею у розвідку? Якщо б пішла, ми б взяли дуже багато гріхів на душу. Ми б в повній темряві вбивали часових, скрипіли зубами, але просувалися до мети. Як би закінчилася наша розвідка, я не знаю. Тим не менш, впевнена, що саме подруга пустила б мені кулю в лоб, якби мене поранило в живіт. Дуже человеколюбиво з її боку, чи не так?

Якщо твоя подруга Стрілець

Її переваги в тому, що вона дуже весела, оптимістична і авантюрною… До такої міри, що це є її недоліком.

Пішла б я з нею у розвідку? Якщо б пішла, ми б наробили там мало діла. Скажу чесно — краще б з нами були представники інших знаків. Ми б неодмінно забули щось важливе — наприклад, патрони. Або, можливо, карту місцевості. Потім ми довго потішалися над цим, але діяти нам довелося б по інтуїції і пам’яті. Я б відволікала фриців, гукаючи їм щось і кидаючись в очі камінням. Потім вона б влупила їх ззаду голоблею. Або я б кидався в них піском, а фашистський снайпер неодмінно потрапив би їй не в серце, а в медальйон на грудях.

 

Якщо твоя подруга-Козеріг

У чому її головні переваги? У тому, що з нею буває все, чого не буває зі мною. Причому вона розповідає про все зі смаком. Крім того, саме завдяки її розповідей я знаю, що все можливо, якщо є мета і ви наполегливо до неї йдете.

У чому її недоліки? Вона може ненавмисно вселити вам комплекс неповноцінності.

Пішла б я з нею у розвідку? Якщо б пішла, то я б точно дуже сильно втомилася. Я не така витривала, як вона, і бігати підтюпцем з автоматом по болотах довго не змогла б. Потім ми б все методично замінували важливий об’єкт за дуже складною схемою. Якщо б її взяли в полон, а мене б не помітили, вона б ні за що мене не видала. Якщо б її катували, вона розслабилася і отримувала задоволення. Як би я дізналася про все це? Так вона сама мені розповіла. Я б неодмінно вирушила її рятувати, і досягла успіху в цьому.

 

Якщо твоя подруга Водолій

Чим вона хороша? З нею завжди дуже незвично і цікаво. Особливо вона цікава тим, що дуже красива жінка, але при цьому єдина з усіх позбавлена типово жіночих задвигов.

У чому її недоліки? Перш за все, в тому, що її хобі часто стають маніями.

Пішла б я з нею у розвідку? Можливо. І адреналіну б нам вистачило сповна. У мене кожен раз серце йшло в п’яти, коли вона, піднявшись з окопу в повний зріст, йшла би до жителів поговорити. З не меншим задоволенням вона б поговорила б і з німецькими офіцерами. Вони б ні за що не хотіли її відпускати, тому що… з нею так весело. Вона б кожному з них розповіла докладно про його карму. Їх інтерес досяг би найвищої точки, коли вона підсипала б їм барбітурат. Дуже страшно навіть думати про те, що я була б втягнута в цю історію. В результаті мене б розсекретили, а її — немає.

 

Якщо твоя подруга Риби

Чим вона хороша, в чому її головні переваги? Це особистість, яка найбільш затребувана до мінливих життєвих умов. Не дарма вона остання в списку знаків Зодіаку. Ще б, вона — удосконалена модель.

У чому її недоліки? Вона занадто мені підходить. Коли дивишся в дзеркало і простягаєш йому руку, воно відповідає тобі тим же. Може дзеркало бути подругою?

Пішла б я з нею у розвідку? Однозначно. Якщо б пішла, ми б дуже багато сміялися. Особливо сильно — на зворотній дорозі. У штабі ворога вона б неодмінно знайшла знайомих, які непомітно винесли б нам для запам’ятовування секретні документи. Найбільша фашистська шишка при найближчому розгляді виявилася б її родичем з Прибалтики. Зв’язок, звичайно, не найкраща, але іноді корисна. Все б було зроблено тихо, без крові і помпезних спецефектів, завдяки зв’язкам і особистою привабливістю.