Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

 

Жіночі видання невтомно дають все нові і нові поради про те, як утримати чоловіка. Але іноді буває, що утримувати зовсім не хочеться і не потрібно, а хочеться безболісно (для обох сторін) поставити крапку в колись великому і світлому почутті. Якщо ви скористаєтеся підказками зірок, то не тільки з легкістю разорвете стали обтяжливими відносини, але і зможете залишитися з колишнім партнером друзями.

 

ОВЕН

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

Перестаньте підтримувати його ідеї, обмежте його свободу, накинувши безглуздими домашніми справами. Як можна частіше критикуйте, особливо по дрібницях. Не давайте можливості висловлювати своєї думки, а якщо йому вдалося це зробити – критикуйте! Ігноруйте його поради. Якщо не допомагає, трохи запустіть себе, цього естет Овен точно не переживе! Робіть все йому наперекір, постійно перечьте, пригнічуйте його волю, скандальте і огризатися з приводу і без такого.

 

ТЕЛЕЦЬ

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

З цим незворушним примірником доведеться повозитися! Може так статися, що безболісно розлучитися вам не вдасться, оскільки терпіння чоловікам Тельцям не займати. Ваша стратегія – виводити і виводити його з душевної рівноваги. Спеціально пристосуйте ситуації, в яких представник цього знаку почне відчувати себе приниженим і ображеним. Причому, чим абсурдніше вийде причина конфлікту, тим краще для вас. Якщо не вдається відвернути Тельця, можете перейти до етапу висміювання його системи цінностей, але знайте, що це може бути небезпечно!

 

БЛИЗНЮКИ

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

З ними все просто – найчастіше буває достатньо лише повідомити про своє бажання розлучатися. Якщо він не поспішає збирати валізи, перекрийте йому кисень (не в буквальному, звичайно, сенсі) – позбавите спілкування. Перестаньте цікавитися його справами, не розповідайте йому нічого, перебивайте, якщо він починає щось говорити. Змініть замки на дверях і не випускайте його в люди. Зміните пароль від Wi-Fi. Загалом, зробіть все можливе, щоб у вашій присутності він відчував себе нещасним і незаслужено обділеним.

 

РАК

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

Перестаньте бути його жилеткою, а почніть наносити великі образи. Запустіть квартиру, не протирайте пил, не мийте підлогу. Перестаньте готувати. Нехай у вашому домі не просто не буде трьох різних страв на обід або вечерю, а взагалі не знайдеться нічого їстівного. Пройдіться критичним словом по святому для Раку – його сім’ї (якщо вам ніколи не подобалася його мама – саме час сказати про це!.) Чим яскравіше і емоційніше ви висловите невдоволення його родичами, тим кращого ефекту досягнете. Будьте готові до того, що після розставання він буде час від часу з’являтися у вашому житті, і це не принесе радості.

ЛЕВ

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

Перестаньте його вихваляти і постійно перечьте йому. Регулярно говорите, що у нього поганий смак, огидно підібраний гардероб, неприємна туалетна вода. Сумнівайтеся в його компетенції з усіх питань, принижуйте його досягнення, відзначайте промахи і поразки, акцентуйте увагу на недоліках. Намагайтеся їм керувати, особливо в суспільстві. Якщо не допомагає, намагайтеся в компаніях перетягувати всю увагу на себе. Позбавлений своєї корони, Лев вас благополучно покине. І чим правдоподібніше ви зіграєте, тим більше ймовірність того, що представник цього знаку назавжди забуде дорогу в ваш будинок..

 

ДІВА

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

Почніть проявляти непунктуальність, невихованість, скандальність. Знущайтеся над правилами гігієни, а щоб підкріпити слова справою, перестаньте щодня мити голову, наприклад. Дозвольте собі необдумані ідіотські витівки, бажано, щоб наслідки довелося розгрібати чоловікові Діві. Підтримуйте в будинку безлад, не виносьте сміття, не витирайте пил, змусьте всі кути мотлохом. Не виконуйте дані обіцянки, змушуйте представників знаку нервувати, непокоїтись, зривайте намічені заходи, створюйте конфлікти. Педантичні і організовані Діви довго цього не витримають.

 

ВАГИ

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

Почніть влаштовувати йому скандали через дрібниці, постійно сперечайтеся, зробіть обстановку в будинку нервовою та напруженою. Змушуйте приймати рішення, не забуваючи повторювати, що відповідальність за вибір лежить повністю на ньому. Не надавайте допомогу і підтримку у важких ситуаціях, не підбадьорюйте, а навпаки, взвалите на нього ще й свої проблеми Годі хвалити його і захоплюватися ним, критикуйте частіше. Носіть таке вбрання або робіть такий макіяж, які будуть валити його естетичний шок. Можна так само вчинити і з гардеробом, вибравши найбільш непривабливі вбрання.

 

СКОРПІОН

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

Як і з Тельцем, зі Скорпіоном чоловіком доведеться повоювати. Простіше всього використовувати постільну тактику: перекрийте йому доступ до свого тіла або ведіть себе нудно і байдуже. Почніть зображати жертву, яка страждає від його домагань. Частіше виховуйте його, ставте під сумнів його знання в тій або іншій області. Дайте йому зрозуміти, що ви втомилися від суспільства, вас дратує його присутність, ви хочете від нього позбавитися. Але ніколи не ображайте Скорпіона – він досить мстивий і не прощає явного знущання.

СТРІЛЕЦЬ

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

Зробіть його життя «дріб’язкової» – рідше випускайте з дому, навісивши на нього непотрібні і нудні обов’язки, завантаживши домашніми справами по повній програмі. Контролюйте виконання доручень, чіпляйтеся до зробленого і пред’являйте ще більше вимог і претензій. Не ходіть з нею ні на які заходи і всіляко намагайтеся позбавити його широкого кола спілкування. Не допускайте Стрільця до комп’ютера та Інтернету, не дозволяйте спілкуватися в соціальних мережах. Постійно скаржтеся і намагайтеся принизити його значимість для себе і суспільства, і незабаром вам вже не вдасться повернути.

 

КОЗЕРІГ

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

Станьте легковажною, базікайте про всяку нісенітницю з ним і з подругами по телефону забувайте про обіцянки і зобов’язання. Запізнюйтесь, куди тільки можете, і зривайте загальні заходи. Перетворитеся на бездумну марнотраницю, не знає слово «економія». Обговорюйте з іншими своє особисте життя і зробіть так, щоб він про це дізнався. Всіляко показуйте, що у вас немає таємниць від громадськості навіть про інтимні сторони свого життя. Козеріг чоловік повинен відчути, що вам можна довіряти. Як тільки це станеться, можете радіти: представник цього знаку більше не повернеться.

 

ВОДОЛІЙ

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

Як і з іншими повітряними знаками, багато зусиль тут не потрібно. Почніть контролювати і обмежувати його, однозначно продемонструйте, що ви хочете зробити його своєю власністю, якою будете розпоряджатися виключно на свій розсуд. Критикуйте будь-які його ідеї і давайте постійні указки, жартують над його друзями і відмовляйтеся з ними зустрічатися. Проявіть ненаситність в ліжку і постійно вимагайте взаємності. Потрібно, щоб він відчув до вас огиду.

 

РИБИ

Як безболісно розлучитися з різними знаками Зодіаку

Проявіть повна відсутність співчуття і жалості, стати байдужою до його ідей і скарг. Частіше нагадуйте, що йому потрібна не жінка, а нянька, яка буде його всьому вчити. Проявіть повна відсутність романтичних устремлінь. Критикуйте у всьому, не стримуйтеся у звинувачення і закиди. Завжди стійте на своєму, переслідуйте виключно свої інтереси, не поступайтеся і не піддавайтеся на його спроби зближення та поліпшення відносин. Будьте відчуженими, холоднокровними, неприступними.