Жіночі видання невтомно дають все нові і нові поради про те, як утримати чоловіка. Але іноді буває, що утримувати зовсім не хочеться і не потрібно, а хочеться безболісно (для обох сторін) поставити крапку в колись великому і світлому почутті. Якщо ви скористаєтеся підказками зірок, то не тільки з легкістю разорвете стали обтяжливими відносини, але і зможете залишитися з колишнім партнером друзями.

 

ОВЕН

Перестаньте підтримувати його ідеї, обмежте його свободу, накинувши безглуздими домашніми справами. Як можна частіше критикуйте, особливо по дрібницях. Не давайте можливості висловлювати своєї думки, а якщо йому вдалося це зробити – критикуйте! Ігноруйте його поради. Якщо не допомагає, трохи запустіть себе, цього естет Овен точно не переживе! Робіть все йому наперекір, постійно перечьте, пригнічуйте його волю, скандальте і огризатися з приводу і без такого.

 

ТЕЛЕЦЬ

З цим незворушним примірником доведеться повозитися! Може так статися, що безболісно розлучитися вам не вдасться, оскільки терпіння чоловікам Тельцям не займати. Ваша стратегія – виводити і виводити його з душевної рівноваги. Спеціально пристосуйте ситуації, в яких представник цього знаку почне відчувати себе приниженим і ображеним. Причому, чим абсурдніше вийде причина конфлікту, тим краще для вас. Якщо не вдається відвернути Тельця, можете перейти до етапу висміювання його системи цінностей, але знайте, що це може бути небезпечно!

 

БЛИЗНЮКИ

З ними все просто – найчастіше буває достатньо лише повідомити про своє бажання розлучатися. Якщо він не поспішає збирати валізи, перекрийте йому кисень (не в буквальному, звичайно, сенсі) – позбавите спілкування. Перестаньте цікавитися його справами, не розповідайте йому нічого, перебивайте, якщо він починає щось говорити. Змініть замки на дверях і не випускайте його в люди. Зміните пароль від Wi-Fi. Загалом, зробіть все можливе, щоб у вашій присутності він відчував себе нещасним і незаслужено обділеним.

 

РАК

Перестаньте бути його жилеткою, а почніть наносити великі образи. Запустіть квартиру, не протирайте пил, не мийте підлогу. Перестаньте готувати. Нехай у вашому домі не просто не буде трьох різних страв на обід або вечерю, а взагалі не знайдеться нічого їстівного. Пройдіться критичним словом по святому для Раку – його сім’ї (якщо вам ніколи не подобалася його мама – саме час сказати про це!.) Чим яскравіше і емоційніше ви висловите невдоволення його родичами, тим кращого ефекту досягнете. Будьте готові до того, що після розставання він буде час від часу з’являтися у вашому житті, і це не принесе радості.

ЛЕВ

Перестаньте його вихваляти і постійно перечьте йому. Регулярно говорите, що у нього поганий смак, огидно підібраний гардероб, неприємна туалетна вода. Сумнівайтеся в його компетенції з усіх питань, принижуйте його досягнення, відзначайте промахи і поразки, акцентуйте увагу на недоліках. Намагайтеся їм керувати, особливо в суспільстві. Якщо не допомагає, намагайтеся в компаніях перетягувати всю увагу на себе. Позбавлений своєї корони, Лев вас благополучно покине. І чим правдоподібніше ви зіграєте, тим більше ймовірність того, що представник цього знаку назавжди забуде дорогу в ваш будинок..

 

ДІВА

Почніть проявляти непунктуальність, невихованість, скандальність. Знущайтеся над правилами гігієни, а щоб підкріпити слова справою, перестаньте щодня мити голову, наприклад. Дозвольте собі необдумані ідіотські витівки, бажано, щоб наслідки довелося розгрібати чоловікові Діві. Підтримуйте в будинку безлад, не виносьте сміття, не витирайте пил, змусьте всі кути мотлохом. Не виконуйте дані обіцянки, змушуйте представників знаку нервувати, непокоїтись, зривайте намічені заходи, створюйте конфлікти. Педантичні і організовані Діви довго цього не витримають.

 

ВАГИ

Почніть влаштовувати йому скандали через дрібниці, постійно сперечайтеся, зробіть обстановку в будинку нервовою та напруженою. Змушуйте приймати рішення, не забуваючи повторювати, що відповідальність за вибір лежить повністю на ньому. Не надавайте допомогу і підтримку у важких ситуаціях, не підбадьорюйте, а навпаки, взвалите на нього ще й свої проблеми Годі хвалити його і захоплюватися ним, критикуйте частіше. Носіть таке вбрання або робіть такий макіяж, які будуть валити його естетичний шок. Можна так само вчинити і з гардеробом, вибравши найбільш непривабливі вбрання.

 

СКОРПІОН

Як і з Тельцем, зі Скорпіоном чоловіком доведеться повоювати. Простіше всього використовувати постільну тактику: перекрийте йому доступ до свого тіла або ведіть себе нудно і байдуже. Почніть зображати жертву, яка страждає від його домагань. Частіше виховуйте його, ставте під сумнів його знання в тій або іншій області. Дайте йому зрозуміти, що ви втомилися від суспільства, вас дратує його присутність, ви хочете від нього позбавитися. Але ніколи не ображайте Скорпіона – він досить мстивий і не прощає явного знущання.

СТРІЛЕЦЬ

Зробіть його життя «дріб’язкової» – рідше випускайте з дому, навісивши на нього непотрібні і нудні обов’язки, завантаживши домашніми справами по повній програмі. Контролюйте виконання доручень, чіпляйтеся до зробленого і пред’являйте ще більше вимог і претензій. Не ходіть з нею ні на які заходи і всіляко намагайтеся позбавити його широкого кола спілкування. Не допускайте Стрільця до комп’ютера та Інтернету, не дозволяйте спілкуватися в соціальних мережах. Постійно скаржтеся і намагайтеся принизити його значимість для себе і суспільства, і незабаром вам вже не вдасться повернути.

 

КОЗЕРІГ

Станьте легковажною, базікайте про всяку нісенітницю з ним і з подругами по телефону забувайте про обіцянки і зобов’язання. Запізнюйтесь, куди тільки можете, і зривайте загальні заходи. Перетворитеся на бездумну марнотраницю, не знає слово «економія». Обговорюйте з іншими своє особисте життя і зробіть так, щоб він про це дізнався. Всіляко показуйте, що у вас немає таємниць від громадськості навіть про інтимні сторони свого життя. Козеріг чоловік повинен відчути, що вам можна довіряти. Як тільки це станеться, можете радіти: представник цього знаку більше не повернеться.

 

ВОДОЛІЙ

Як і з іншими повітряними знаками, багато зусиль тут не потрібно. Почніть контролювати і обмежувати його, однозначно продемонструйте, що ви хочете зробити його своєю власністю, якою будете розпоряджатися виключно на свій розсуд. Критикуйте будь-які його ідеї і давайте постійні указки, жартують над його друзями і відмовляйтеся з ними зустрічатися. Проявіть ненаситність в ліжку і постійно вимагайте взаємності. Потрібно, щоб він відчув до вас огиду.

 

РИБИ

Проявіть повна відсутність співчуття і жалості, стати байдужою до його ідей і скарг. Частіше нагадуйте, що йому потрібна не жінка, а нянька, яка буде його всьому вчити. Проявіть повна відсутність романтичних устремлінь. Критикуйте у всьому, не стримуйтеся у звинувачення і закиди. Завжди стійте на своєму, переслідуйте виключно свої інтереси, не поступайтеся і не піддавайтеся на його спроби зближення та поліпшення відносин. Будьте відчуженими, холоднокровними, неприступними.