ОВЕН

Якщо дівчина Овен, не доглядайте за нею так, щоб вона подумала, що ви нікому крім неї не потрібні. Їй це швидко набридне. А якщо ви телець – не відразу встигнете зрозуміти, коли вона вас кинула.

 

ТЕЛЕЦЬ

Якщо дівчина Телець, даруєте їй не тільки квіти, а щось більш практичне. Наприклад, що-небудь їстівне. Якщо вона добра – обов’язково поділиться. Так ви перевірите, чи буде вона ділитися з вами, коли одружитеся.

 

БЛИЗНЮКИ

Якщо дівчина Близнюк, не шкодуйте для неї цікавих розповідей і не мычите як риба. Їм ніколи вислуховувати вигуки. Якщо ви розумний – за тиждень не встигнете їй набриднути. Але треба довго вчитися, щоб було про що разом розмовляти. Інакше її відверне інший чоловік з 2 дипломами про освіту і який мовчить коли вона говорить. А коли він говорить – вона мовчить. Якщо вона мовчить, значить вам вже пощастило.

 

РАК

Якщо ставите під главу кута міцні, сімейні відносини і мрієте знайти для своїх майбутніх дітей саму турботливу мати – не ходіть далеко, беріть першу-ліпшу Ракиню. А якщо не першу, значить другу. Втім, при цьому, розраховуйте на один довгий і надійний шлюб. Як мінімум, років на 20.

ЛЕВ

Якщо ваше терпіння не настільки безмежно, шукайте Левицю. Вона, якщо захоче, кине вас набагато раніше. Вже дуже ці Леви люблять протилежну стать. У сенсі, любов для них – головний сенс життя. Якщо ви самі не настільки велелюбні, їй перестане вистачати тільки вашої уваги і вона … знову вільна жінка. Але є шанси завоювати прихильність – не забувайте хвалити Левиць навіть тоді, коли це нагадує фальшиву брехня. Головне, не перестарайтеся! А то і самі почнете в це вірити. Дуже часто Левиці обожнюють дітей. Якщо ви не любите дітей, відійдіть від Левиць подалі – вони цього ніколи не пробачать…

 

ДІВА

З Дівами проблем менше. Головне не намагайтеся перед ними здаватися розумним. Вони швидко вирахують, хто розумний, а хто… Але вони дуже терплячі до чужого інтелекту, так як завжди сподіваються, що хтось знає більше, ніж вони. Адже скромність – риса характеру. Втім, це може виражатися в підвищеній допитливості і кокетстве. Не спокушайтеся, це не любов – це гра розуму. Хоча багато хто до весілля доигрываются. А ви знаєте, що буде після? Підкажу – кожен день прибирання будинку, прання, прасування і витрушування вже не існуючого сміття. Це теж непогано, але уявіть собі – таке і на все життя! Зате можна рвати одяг – до ранку вона завжди буде заштопана. Але хіба в цьому щастя?

 

ВАГИ

Шановні чоловіки, якщо з’явилося бажання здобути Весиху, дивіться, щоб вона не обкрутила Вас. А то у них, як правило, хороша фігура і приємні манери. Якщо любите міцно висловлювати свої думки, в її присутності вам захочеться це робити тільки в думках. Так що, культури від них можна здорово набратися. Але ось запитують мене люди: “Який до них підхід? Як їх заманити і взагалі?”. Весихи – вони люблять все оцінювати і переоцінювати. Натура у них така. Часто їм подобається дивитися на чоловіків з такої точки зору: “А як ми будемо виглядати разом на людях, у шляхетному товаристві?”. Не те що Ракіні: “Може це буде батьком моїх дітей?” Так, ще – якщо хочете подобатися Терезам, беріть з собою чистий носовичок. Вони подумають, що ви культурна людина. Але і цього їм мало. Частіше запрошуйте їх у театр, на інші заходи, де повно естетизму і взаємно ввічливих людей. До речі, Терези люблять спізнюватися на зустрічі. Вони б раді зустрічатися з вами цілодобово, але етикет заважає. Однак, якщо весиха вже набридла, не кидайте її без попередження. Зробіть це як-то цивілізовано. Наприклад, після довгих натяків і напів-натяків. Це їй принесе велике задоволення.

 

СКОРПІОН

А ось жінки Скорпіони від півтонів і вигуків можуть “сказиться”. Їм хочеться всього і відразу. Але легка здобич не влаштує. Традиційно, такий тип жінки називається “жінка-вамп”. Пристрасть потрапляти в будь-які переробки – забезпечує їй і всім оточуючим “веселе” життя. Якщо ви теж любитель гострих відчуттів, зустрічайтеся з нею, але іноді намагайтеся зберігати дистанцію (триматися подалі). Вона це оцінить і може подумати: “Боїться-значить поважає”. Це вже крок до продовження відносин – так потихеньку, зазвичай через конфлікти і примирення з вашого боку, складеться вдалий союз. Станете осередком суспільства. Ну нічого, зате нудно не буде. :))

СТРІЛЕЦЬ

Що треба життєрадісним Стрельчихам від своєї половинки? Щоб не заважав. В далекі країни їздити, симпозіуми відкривати-закривати і взагалі, слухав її поради і дивувався її нескінченному авторитету. Хтось може заперечити – чоловіки Стрільці нічим не краще. Ні-ні, в чомусь вони краще. Стрельчихи шукають собі не тільки партнера в особистому житті, а ще й спонсора їх амбітних проектів. Адже подорожувати так хочеться. Ідеальний варіант – чоловік спонсор домосід. До речі, справжніх стрельчих запрошують працювати в банки і на іншу роботу, де пристойна зарплата. Буває, що без них не обходиться ні одне важливе рішення їх начальника. І самі вибиваються в начальство швидше ін. знаків (особливо Дів, яким легше виконувати накази, ніж їх придумувати). Звичайно, якому чоловікові (якщо він не спонсор) хочеться заробляти менше дружини? Це, знаєте, не зміцнює особисті стосунки. Але якщо готові потерпіти і допомагати коханій стрельчихе в її масштабної діяльності, де немає місця вам, а все віддається суспільним прагненням – будете завжди ситі, добре одягнені, ваші діти поуезжают вчитися в Оксфорд, а в квартирі будуть бігати породисті собаки і натовпом збиратися високопоставлені гості і друзі цих гостей. Ну як, радісна картина? Може воно вам і треба, тоді шукайте розумну і добру до вас Стрільчиху… Будете кататися як сир.

 

КОЗЕРІГ

Якщо вам подобаються Козерожки, значить у вас не всі вдома. У сенсі, якщо хочете отримати тепла і ласки – не дочекаєтеся. Ні, звичайно, можна дочекатися, але пройшовши всі випробування, наприклад, випробування часом. Багато козероги довгожителі, а жінки, тим більше. Куди їм поспішати? Якщо ваша пристрасть з роками не охолоне – тут і розкриється дикий темперамент цієї обраниці. Вона буде цілеспрямовано і методично вас любити. Мало не здасться. Зате відносини будуть міцні – як цемент. Відв’язатися буде зовсім не просто. Якщо тільки сама відпустить. А так – це цілком милий чоловік. Якщо будете допомагати їй у кар’єрі, вона добереться до найбільш пікових висот і тоді, c почуттям робочої подяки, забере вас із собою – навіть якщо вам туди не треба. Якщо хочете пошани і слави (на схилі років) – краще козерожки не знайти. Але пам’ятайте, у неї все життя “через терни до зірок”. Ви любите терни? Тоді ви – ідеальна пара. Але при цьому, самі не будьте козерогом. Це вже буде перебір.

 

ВОДОЛІЙ

Що робити, якщо вам сподобалась Водолейка? Не лякайтеся, це ще не привід для знайомства. Їй, водолійці важко звикнути, що десь є протилежну стать, т. к. їй набагато легше вважати всіх своїми друзями, ніж ділити світ на підлогу. А ще вона любить випадкові зв’язки. Не подумайте нічого такого, але без елементів випадковості, для неї життя – набір смутних картинок. Зате як вона розцвітає, коли вдається що-небудь поставити з ніг на голову і навпаки. Якщо мужньо погодьтеся підставлятися під водолейкины експерименти, вона може звернути на вас увагу. А якщо вона зізнається, що ви її кращий друг, сміливо біжіть в загс. Це означає, що вона ваша. Але не назавжди. Як може бути навіки, якщо у неї завжди щось трапляється. А може ви теж любитель змін? Тоді стосунки можуть тривати дуже довго, причому кожен раз на сверхновом рівні. Тут головне не перестаратися.

 

РИБИ

Чим дихають Рибки і що їм потрібно – для всіх велика таємниця. Вобще, таємниця – зручна штука для кожної жінки. Але риба без таємниці – все одно, що “відро без ручки”. До речі, з нею дуже легко зв’язати своє життя. Що для цього потрібно? Говорити все, що їй хочеться чути і вона обов’язково повірить. Коли соврете наступного разу, вона не буде переслідувати як Левиця, не стане пиляти критикою як Діва не сховається у кутку як Ракиня (яку не скоро виманиш навіть калачем), а мило посміхнеться і пробачить. І забуде про все. Невже цього мало? Ну звичайно, є підводні камені. То вона забуде їжу посолити, почне згадувати ким була в минулому житті, то повірить чужого чоловіка і розчарується у всьому, кожен раз починаючи з Вас. Ну нічого, зате чесна – нічого собі не візьме – все роздасть людям… Вона добра. Якщо ви прямуєте дідусевим казок і бабусиних переказами, буде приємно хвалитися перед друзями: “Я справив собі добру дружину”. А їм доведеться відповідати: “А у мене багата (тілець), дуже розумна (близнюк), все в дім тягне (ракиня), c роботи не виженеш (діва), сексом замучила (скорпіон), весь будинок перевернула (водолейка) і т. д.”