У представників всіх зодіакальних знаків різні темпераменти і риси характеру. Але це не повинно перешкодити людям у створенні довгих і міцних взаємин.Якщо знати, під яким знаком народився приятель, знайомий, колега, стане просто знайти спільні інтереси і точки дотику.

 

ОВЕН

Надійний, завжди, в будь-якій ситуації підтримає радою і справою. Він не дасть занудьгувати. З ним весело і цікаво. Але є маленький недолік: Овни шукають друзів, які можуть їм підкоритися. Якщо цього не відбудеться, дружба може закінчитися. Кращим другом може стати Водолій. Він не вступає в тісні відносини, тримається на психологічній дистанції, і це приваблює Овна.

 

ТЕЛЕЦЬ

Самий вірний і надійний друг. Завжди дасть пораду і не відмовиться допомогти. Телець без довгих роздумів виручить грошима і речами. Як правило, дружба зав’язується на довгі роки. Тельці цінують дружбу і здатні зробити все від них залежне, щоб вона зберігалася. Кращі друзі — Риби, Раки, Козероги.

 

БЛИЗНЮКИ

Відрізняються непостійністю і рідко бувають прив’язані до людей. Вони більше цікавляться літературою, подорожами, віддають всю свою увагу і час захопленням. Часто на дружбу у них просто немає часу і бажання. Але єдиного друга не дадуть нудьгувати. Для спілкування підійдуть Овен, Терези, Водолій.

 

РАК

Самий щедрий друг. Завжди прийде на допомогу, але від друзів вимагає того ж. Як правило, свої проблеми обговорює з товаришами, а радісні моменти в житті розділяє з сторонніми. Тим, хто хоче з ними подружитися, слід пам’ятати, що вони самі душевні, але досить закриті люди. Підійдуть Леви, Діви, Риби.

ЛЕВ

У нього багато зарозумілості і егоїзму. Йому лестить увага. Лев може пробачити багато чого, але затаїть образу і не забуде. До друзів пред’являє масу вимог. Іншому буде тільки ерудована людина з гарним почуттям гумору. Підійдуть Близнюки, Овни, Скорпіони.

 

ДІВА

Оточить одного турботою і увагою. Завжди дасть слушну пораду, допоможе в будь-яких побутових справах. Часто з особливою увагою ставиться до будь-яких дрібниць і не проти вказати на недоліки. Комфортними стануть Тельці, Козероги, Раки.

 

ВАГИ

Люди відверті і завжди говорять правду в очі. Цінують дружбу і дорожать нею. Поблажливо, приймають людей такими, які вони є. Багато великодушно прощають. Підійдуть Близнюки, Леви, Водолії.

 

СКОРПІОН

Природжений критик. По-справжньому подружитися з ним складно. Але він стане вірним і надійним товаришем. Зрада чи не пробачить зраду і може стати непримиренним ворогом. В товариші краще вибрати Діву, Козерога, Овна.

СТРІЛЕЦЬ

Товариш, з яким буде завжди цікаво і весело. Це надійні та кмітливі люди. Вміють вирішити будь-яку проблему. Це про них кажуть: «з ним можна йти у розвідку». Підходить Овнам, Близнюкам, Левам.

 

КОЗЕРІГ

Закритий, «людина-футляр». Майже нікому не довіряє свої таємниці і переживання, почуття напоказ не виставляє. Але якщо потрібно, з радістю надасть допомогу порадою чи ділом. З небагатьма, але справжніми товаришами підтримує відносини все життя. Сумісний з Раком, Рибами, Скорпіоном.

 

ВОДОЛІЙ

Водолій. «Сорочка-хлопець» вміє дружити і по-справжньому цим дорожить. Але міцна дружба буде тільки з одним або двома товаришами. Одним з перших прийде на допомогу у важку годину. Водолію комфортно з Близнюками, Стрільцями.

 

РИБИ

Завжди намагаються створити міцні дружні відносини на довгі роки. Вони прагнуть завоювати у товариша безмежну довіру. Рибам важлива духовна зв’язок. Це відкриті і щирі товариші. Не пробачать зради і брехні. Ранимі й уразливі. Рибі буде комфортно з Раком, Левом, Козерогом.