Помста – це страва, яку потрібно подавати в холодному вигляді. Але, на жаль, чи на щастя, так вважають далеко не всі. Як мстять різні Знаки Зодіаку – дізнайся у цій статті.

 

ОВЕН

Довести Овна до стану помсти – справа досить скрутне. При будь-якій проблемі представники цього Знака Зодіаку зазвичай дають в око, ну або в вухо. В крайньому випадку, вони можуть спопелити Вас поглядом. Дивно, але вже через Овен може запросто забути про наявний конфлікт. Але от, якщо Ви будете допікати йому довго і цілеспрямовано, цей Знак Зодіаку цілком може задуматися про те, як би від Вас назавжди позбутися. І тут, на Вашому місці, варто подумати про переїзд в іншу країну…

 

ТЕЛЕЦЬ

Змусити мстити Тільця набагато легше, ніж Барана. Той факт, що людина більше не заслуговує права на існування, в голові у Тельця може виникнути тільки після ретельного аналізу ситуації. Тобто, просто кажучи, Вам доведеться неабияк постаратися, щоб довести цей Знак Зодіаку. Але, якщо у Вас це вийде, помста буде витонченою. Тельці зазвичай негласно володіють громадською думкою, будучи сірими кардиналами, чия думка завжди звучить останнім. Так що, якщо цей Знак Зодіаку таки почне мстити, Ви ризикуєте втратити все: будинок, роботу, друзів і все інше, до чого тільки зможуть дотягнутися довгі руки Тільця.

 

БЛИЗНЮКИ

А ось представники цього Зодіакального Знака зазвичай мстять за найменшого приводу. А оскільки їх стихією є спілкування та інформація, вони і будуть мстити Вам на своєму полі. По-перше, Близнюки знають все і про всіх. А по-друге, вони знають все і всіх. Тобто та інформація, яку Ви б хотіли приховати за сімома печатками, буде передана саме тим людям, від яких Ви, власне кажучи, і приховували. Ось така халепа.

 

РАК

Оскільки Раки ображаються з приводу і без, мстять вони аналогічно. Зазвичай, вся суть помсти проявляється в тому, що Рак просто йде на захід. Так-так, це про них фільми знімають. І звичайно, вони, до речі, ніколи і ні до кого не повертаються, геть обриваючи всі дружні і ворожі відносини. А ось, цей Знак Зодіаку відчує, що йому загрожує небезпека, біжіть в гори – правда, так буде краще. Адже Раки невиправні любителі превентивних ударів ядерними боєголовками тарганам.

ЛЕВ

Леви мстять тільки за обман – просто вони дуже цінують правду. А оскільки, Леви у нас публічні особистості, то і помста буде публічною. Починаючи від образ і побоїв, закінчуючи громадським викриттям і Вашим щиросердним каяттям. Ну а якщо і це не допомогло, у Лева на підхваті завжди є ціла армія його шанувальників, який будуть Вас оточувати все життя і не пропустять жодного приводу нагадати Вам, як недобре було обманювати Лева.

 

ДІВА

Діви за своєю природою абсолютно не образливі. Але і їх іноді, так би мовити, клинить. І ось в цьому випадку, помста буде дуже витонченою. Чули про найстрашніші середньовічні страти? Так ось, вони здадуться відпусткою на Карибах, в порівнянні з тим, що приготує Вам Діва. Крім цього, представники цього Знака Зодіаку дуже люблять порядок у всій документації, яку активно використовують для помсти. Наприклад, Ваш не сплачений штраф може бути з легкістю направлений в «правильну» інстанцію. Ну а далі, все тільки починається…

 

ВАГИ

Ваги ображаються рідко, але влучно. Знак цей дуже інтелектуальний і помста його-аналогічна. Вони не будуть відповідати Вам прямо. Швидше вони досягнуть того, про що Ви так довго мріяли, залізуть вище і покажуть Вам мову, потім зад і підуть далі з гордо піднятою головою. Коротше кажучи, якщо Ваги мстяться – Ви в результаті самі відчуваєте себе какашкой, яка навіть до черевика прилипнути вдало не може.

 

СКОРПІОН

Ой, а тут все складно… В гори у Вас втекти не вийде, та й в іншу країну, виїхати, швидше за все, теж. Вся справа в тому, що у Скорпіонів скрізь є свої інтереси і зв’язку, якими вони з легкістю користуються, наче ляльководи, смикаючи за правильні ниточки в правильні моменти. Так що, якщо цей Знак Зодіаку відчує у Вас потенційного недоброзичливця, найпростіший варіант – це відразу повіситься.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці ніколи нічого не забувають… І, якщо Ви образили Стрільця 20 з гаком років тому, це ще не привід розслаблятися. Тут як в анекдотах про поліцейського і його першу вчительку – розплата наздожене кожного. І навіть тих, хто про своєї вини не підозрював. Причому, покарання буде публічною, щоб уже напевно запам’яталася надовго і наступного разу, коли Вам на шляху стане Стрілець, у Вас і думок інших не було, як мовчки падати ниць і бити чолом.

 

КОЗЕРІГ

Козерога змусити мстити практично неможливо, а от зробити так, щоб він вижив Вас з Вашого ж будинку – це з легкістю. Якщо Ви чимось не догодили цьому Знаку Зодіаку, знайте – Ви переїжджаєте. Причому незалежно від того, згодні Ви на це чи ні. Просто так буде краще для всіх (ну для Козерога то точно). Ви звичайно можете чинити опір, але в глобальному задумі це вже навряд чи щось змінить, хіба що відтягне час.

 

ВОДОЛІЙ

А ось Водолії, на відміну від всіх інших, взагалі практично не ображаються. Вони цього просто не вміють, і будь-яка злість у них проходить за кілька хвилин. Тим не менш, якщо Водолій відчуйте з Вашого боку агресію, він з легкістю виставить Вас повним ідіотом. Це буде, так би мовити, превентивний удар, щоб не посилювати ситуацію, і Ви швидше вгамувалися. Ну і крім цього, завдяки вродженому почуттю гумору (гумор зазвичай чорний) і хорошим мізкам, цей Знак Зодіаку вміє згладити будь-яку ситуацію настільки, що Ви самі забудете з чого це все почалося.

 

РИБИ

Образити Риби дуже просто, але от змусити мстити – справа інша. Для цього Ви повинні бути дуже близькі і зробити по-справжньому боляче представникам цього Знаку Зодіаку. А помста буде специфічної… Риба всім своїм виглядом показувати оточуючим, як їй з-за Вас погано і яке-ж Ви невдячна нікчемність. Повірте, цього буде цілком достатньо, щоб сто разів самі пошкодували про те, що ж натворили.