Навіть самим миролюбним і спокійним людям не вдається уникнути стресу і негативних емоцій. Але як з ними боротися? Дати комусь в кістки або засісти за вишивку хрестиком? Гороскоп стресу підкаже, як позбутися від дратівливості, стресу і злості за знаком Зодіаку. Слухайте підказки зірок, і ви дізнаєтеся, як вам краще реагувати на нервові ситуації.

 

ОВЕН: рух

Овни дуже нетерплячі. А це призводить до того, що вони зляться навіть з-за дрібниць. Тоді вони бувають непередбачуваними, і ніхто не зможе закликати їх до розуму. Не варто розраховувати на те, що він просто так заспокоїться.

Не для нього дихальні вправи або медитація. Щоб впоратися з роздратуванням і стресом, Овнам потрібно рухатися, причому досить інтенсивно. Найбільш ефективно людина такого знака Зодіаку прибере складні емоції, займаючись бігом, боксом або сучасними динамічними танцями.

ТІЛЕЦЬ: прогулянка на лоні природи

Така людина не виглядає сильно нервовим і злим. Зазвичай він стриманий і спокійний, м’який. Але є деякі речі, які можуть Тельця вивести з душевної рівноваги, причому дуже швидко. Наприклад, його може дратувати те, що йому не вистачає грошей на предмети розкоші або якісь покупки для дому, які він так любить.

Щоб розслабитися, позбавитися від негативних емоцій та стресу, Телець потребує близькості природи. Нехай він зніме взуття і босоніж ходить по траві (якщо є така можливість) або подивиться в небо. Також йому має допомогти спілкування з мистецтвом. Адже, врешті-решт, їм управляє Венера, покровителька вишуканих задоволень.

 

БЛИЗНЮКИ: терапевтичне лист

Близнюки нервують і зляться, бо хочуть перебувати в кількох місцях одночасно і знати все на світі. Подібна рухливість розуму і тіла не сприяє релаксації. Таким людям складно відключити і заспокоїти розум. Саме тому, коли ними володіє стрес, Близнюкам потрібно навчитися дихати глибоко. Таким чином вони дадуть мозку сигнал, що з ними все в порядку. З іншого боку, швидке і неглибоке дихання свідомість може сприйняти як погрозу.

Хороші ідеєю є також написання щоденника, щоб туди перенести всі свої складні емоції. Близнюками керує Меркурій, планета інтелекту. Їх не відключить від стресу медитація або зосереджена ходьба.

 

РАК: перебування на самоті

Чутливий, полохливий і боязкий, Рак швидко відчуває емоції інших і приймає їх близько до серця. Він може опинитися у владі стресу за найменшого приводу. Також людина такого знака Зодіаку є майстром з «написання» у своїй уяві самих песимістичних життєвих сценаріїв. Тим самим він підвищує рівень стресу.

Рак краще всього відпочине, коли опиниться на деякій дистанції від людей. Тоді він знову набуде наснагу і сили. Нехай плаче, коли це потрібно — таким чином він впорається зі своїми емоціями. Потім буде менше вередувати і ображатися на все і вся.

Щоб позбутися від дратівливості, накопиченої злості і стресу, Рак повинен знати, що ідеальним місцем для релаксації для нього є берег озера або річки. Коли він стане дивитися в товщу води, його внутрішня гармонія буде відновлюватися.

ЛЕВ: дурні витівки та розваги

Людина цього знаку Зодіаку здається впевненим у собі і повним сил. Нікому і в голову не може прийти, що він взагалі може опинитися у владі стресу. Між тим, Лева трясе від однієї лише думки, що його достоїнств хтось не помітить або що він виявиться недостатньо дотепний, цікавий в суспільстві і так далі. Це для нього чимала проблема.

Як правило, у представників цього зодіакального знака є проблеми з гіпертрофованим почуттям власної гідності. Тому кращий засіб від стресу для Лева – це гарна розвага, веселощі. Ідеально, якщо б він опинився в центрі уваги, а потім ще мав можливість чимось похвалитися. Після такого шоу від його стресу і негативних емоцій не залишиться і сліду.

 

ДІВА: дистанціювання від самої себе

Діву в стан стресу призводить те, що, на її думку, далеко від ідеалу. Їй обов’язково потрібно, щоб будинок блищав чистотою, а вся робота була виконана в строк, а ще краще — завчасно. Так само, як і Рак, Діва проявляє схильність до зайвого неспокою і критики — себе та інших.

Вона допоможе собі, якщо вимкне в своїй голові голос внутрішнього критика, який постійно приводить її в стан фрустрації і занепокоєння. Таким людям треба просто дозволити собі бути неідеальними. Дистанція по відношенню до самих себе і трохи більше почуття гумору вилікують Діву від наслідків стресу.

 

ВАГИ: вернісаж

Ваги можуть нервувати з приводу того, що вони в якомусь суспільстві не найкрасивіші і не найрозумніші, що у них немає компанії певного (звичайно ж, високого) рівня. Терезам хочеться відчувати себе коханими, балуваною і, крім того, жити в розкоші. Це естети з аристократичної натурою, а це багато до чого зобов’язує, укладає в певні рамки.

Людям цього зодіакального знака потрібно більше свободи і розслаблення, частіше давати собі слабину. Найкраще Терезам відпочивати від стресу на який-небудь «снобістської» виставці, концерті модної групи, почитати чию-небудь хорошу біографію (зазвичай Ваг цікавлять люди і їх історії). Ну і, зрозуміло, Терезам буде дуже добре в обіймах коханої людини. Тому людям цього знака, що опинилися в полоні стресу, не рекомендується перебувати на самоті.

 

СКОРПІОН: мантри

Такі люди почувають себе погано, якщо їх життя стає занадто звичайної сірої і позбавленою проблем. Ця людина з’являється на світ для того, щоб відчути глибину своїх емоцій. Нудьга і поверховість є для Скорпіонів стресогенних фактором. Так само як і думка, що хтось може домінувати і нав’язувати йому що-небудь.

Насправді Скорпіон перебуває в стані безперервного кризи, тому що він дуже хоче жити і відроджуватися, як фенікс із попелу. Для заспокоєння інтенсивних емоцій буде корисна мантра «я в безпеці». Мова йде про те, щоб Скорпіон відмовився від тотального контролю над життям і слухняно віддавався (хоча б періодично) її течією.

СТРІЛЕЦЬ: подорож

Людина такого знака Зодіаку любить свободу і великий розмах. Його лякає перспектива того, що йому доведеться задовольнятися чимось малим, середньостатистичним, місцевим. Що він не дізнається чогось цікавого і не зможе філософствувати на цікаві йому теми. Його душа рветься в далекі подорожі, до вивчення далеких культур. Також він жадає змін, але, звичайно ж, на власних умовах.

Тому якщо Стрільця здолав стрес, йому рекомендується як мінімум поїздка за місто або перегляд фільму про подорожі, далеких місцях. Піде йому на користь візит в хороший ресторан з екзотичною кухнею або розумна дискусія на серйозні теми.

 

КОЗЕРІГ: гори

Завдяки його покровителю – Сатурну — Козеріг знаходиться в постійному стресі. Тому що це кам’яна планета блокує будь-які прояви спонтанності і радості. Козеріг боїться, що виявиться недостатньо відповідальним і працьовитим, у нього є складнощі з тим, щоб давати собі слабину, у чому-то потурати. Для нього ліками від стресів стане зусилля, але відрізняється від звичайного. Якщо він, приміром, бухгалтер, нехай з дереться в гори і там гарненько вымотается. Якщо він, навпаки, кожен день працює фізично, нехай організують щось хороше і спокійне для людей, наприклад, сімейний пікнік. Його талант до подібних дій буде реалізований, і Козеріг трохи пожвавиться.

 

ВОДОЛІЙ: крик

Водолій дуже часто проти чогось бунтує. Джерелом його стресу є, наприклад, думка про те, що його не будуть сприймати як оригіналу, кого-то, хто зовсім не такий, як усі. Він вилазить зі шкіри геть, щоб показати свою несхожість, любов до свободи і широкі інтелектуальні горизонти. Він мислить швидше і більш вільно, ніж багато оточуючі, йому завжди хочеться влаштувати якусь революцію. Не варто затримувати цих устремлінь. Від стресу Водолія звільнить… крик. Нехай він нарешті зможе покричати вдосталь, повопить, висловити те, що відчуває і думає. Настрій у нього одразу покращиться.

 

РИБИ: масаж ніг

Риби зазвичай турбуються з-за того, що всім і вся править груба матерія. Вони воліли б, щоб в їхньому житті не існувало таких приземлених справ, як оплата рахунків або необхідність вимити від нальоту ванну. Вони біжать від усього цього, але подібне втеча і витання в хмарах — це для них стрес. Тому що Риби постійно бояться, що будуть спіймані «на гарячому». Зображуючи власне відсутність або присутність замість реального стану речей, вони втомлюються.

Гороскоп стресу підказує Рибам, що вони зможуть відпочити, зайнявшись власними ногами. Це надзвичайно чутлива частина тіла людей такого знака. Масаж стоп, ходіння босоніж по піску або траві ефективно їх пожвавить. Настільки, що вони хоча б на короткий час зупиняться і влаштують собі перепочинок.

Якщо людина знає, як йому позбутися від стресу, злості або дратівливості, то він зможе послужити гарну службу своєму психічному і фізичному здоров’ю. Можливо, в пошуках підходящих методів варто звернути увагу саме на свою астрологічну природу!