Тільки на дуже «заморочених» людей весна, як явище природи, абсолютно не діє. У всіх інших з’являється вогник в очах, бажання змінити своє життя, загострити почуття і зустріти «принца на білому коні» — якщо не навіки, то принаймні на кілька днів.

 

ОВЕН

Прийшов, прикатило час всіх Баранів і ексгібіціоністів. Весняний призов «зняти шуби і валянки» ненадовго затримується в розумі баранчиків, вони так і норовлять виконати цю дію якомога старанніше — одним зимовим пальто тут справа не обійдеться. Якщо роздягатися на повну котушку. О, Овен голий — весна прийшла.

 

ТЕЛЕЦЬ

«Тс-с-с», тихо — Тілець в під’їзді цілується. Але щоб ніхто нічого не знав, як ніби нічого і не було. Телець — простий хлопець, він і за словом в кишеню не полізе, а якщо закохається переслідує «об’єкт» до переможного кінця. Але весна діє на земних биків екзотично дивно. Вони починають ховатися, соромитися, ховатися, і з-під укриття наносять незламний удар свого «коханого противнику».

 

БЛИЗНЮКИ

Самий балакучий народ планети починає репетувати на все горло. Весняна пісня котів надривається, переливається всіма можливими і неможливими обертонами, і закликає до любові. Ці двійнята навесні «плюють на себе», але не можуть не підглянути в замкову щілину. Вуйаризм Близнюків навесні набуває екзальтований характер, аж до покупки бінокля.

 

РАК

Рак може оперувати такими словами, як любов до Батьківщини, Вітчизни, любов до дому, сім’ї, батькам, але «короткочасна любов» — весняний флірт — Раки просто не зрозуміють, про що йде мова! Що це таке — зрада чи флірт? Навіть у самих легковажних відносинах, на які здатний Рак, мається на увазі ЛЮБОВ НА ВІКИ ВІЧНІ… Ось тому їх всі і дурять! Навесні їм не до почуттів — з бізнесом треба розібратися.

ЛЕВ

«Набридло!» — кричить Лев; «Не приставайте до мене!» — волає кучерявий; «Дайте відпочити»!!! Кожен день, весь рік, все життя — ЦЕ ОДИН ВЕЛИКИЙ, ВЕЛИЧЕЗНИЙ ФЛІРТ. Весна — час відпочинку. Зазвичай в цей час року вони, підібгавши хвіст, біжать від попередньої жертви. А так як Лев — породиста тварина — збігають по-англійськи.

 

ДІВА

Весняна пристрасть «вибиває у Діви всі чотири ніжки з-під стільця». А містер Діва обожнює добре сидіти, дивитися далеко. Тому навесні або закінчується невеликий зимовий роман «холодного» знака, або він переходить у зовсім інше русло: ревнощі, сарказм, бажання змінити люблячого Вас людини. ВЕСНА — БУРХЛИВІ ПРИСТРАСТІ, І ЛЮБОВ ЧЕРЕЗ ДОКОРИ І ПРИНИЖЕННЯ.

 

ВАГИ

Ваги починають навесні «обважувати» своїх коханих. Це проявляється в бажанні випробувати своїх улюблених будь-якою ціною. У розумі «продавців любові» спочатку визрівають дивні питаннячка, типу: «А так він мене любить, як говорить?»; «А якщо любить, то чому не доводить це і не виконує свої обіцянки?» І починається час ревізії своїх почуттів, сварок і конфліктів з коханим, навіть з’являється бажання швидше застати об’єкт любові в обіймах іншої людини, ніж засумніватися у своїй правоті.

 

СКОРПІОН

СКОРПІОН ЗАВЖДИ ХОЧЕ, АЛЕ НАВЕСНІ НЕ МОЖЕ!!! Чому не може? Заліковує рани, набирається вітамінів, накопичує отрути для наступної жертви. Ось саме в цей час Скорпіона можна зловити «тепленьким». Втома, сонливість, млявість, сором’язливість підвищуються; йому хочеться тепла і затишку, і він віддасться будь-якому знаку Зодіаку, тільки в підлеглому положенні, так як сам навесні ні на що не здатний.

СТРІЛЕЦЬ

У Стрільця навесні все дуже просто, по-весняному: «Сексу хочу» — волає амурний знак Зодіаку. Це можна прочитати по чарівній усмішці, пристрасного погляду, нової зачіски, зухвалому одязі і навіть, вибачте за такі подробиці, по новому нижньої білизни, якого, до речі, може і не бути. До біса всі перешкоди, якщо такі взагалі існують для цього знака Зодіаку — вперед! Кожен Стрілець пускає свої стріли і сподівається зловити і жабу, і жабу, на худий кінець — ящірку.

 

КОЗЕРІГ

У Вас все «не як у людей», Ви віддаєте перевагу морозної зими, а не весняної відлиги. Зимова стійкість морозів асоціюється у Вас із стійкістю почуттів по відношенню до коханим. Майже кожну весну Козеріг переживає депресію з приводу закінчення зими, і багато залежить від людини, якого Ви зустрінете на своєму шляху. Ви не здатні закохатися навесні, а от якщо полюблять Вас — тоді зовсім інша справа! Але запам’ятайте: навесні Вас тягне до рідного дому, до сім’ї, до каміна, романтиці, домашнього затишку.

 

ВОДОЛІЙ

Навесні Водолій мріє про казкових країнах, пізнавальних подорожей, нових зустрічах при загадкових обставинах. Водолій прагне змін і, як ніхто інший, хоче саме флірту і різноманітності. Їм необхідна зміна іміджу, зміна партнера, легка розрядка. Він нічого серйозного не передбачає, як, припустимо, Рак або Риби, а хоче просто розважитися.

 

РИБИ

З першим подихом весни» у Риб з’являється комплекс неповноцінності: «Знову зиму даремно прожила; нічого не купила для себе; як я виглядаю в очах оточуючих? Погладшала до розмірів морського котика з особою акули і щупальцями восьминога» — типовий монолог Риб. Починає накопичувати ресурси і займатися собою, своїм виглядом і думкою про себе в очах оточуючих. Любов вже залежить не від сьогочасних обставин, а від грошових накопичень. Якщо з фінансами все добре — то і проблем в особистому житті ніяких, у зворотному випадку — все дуже погано!