Спробуйте хоча б на період Місячного затемнення відсторонитися від повсякденного життя, стати хоч трішки стороннім спостерігачем для кращого розуміння себе і власних дій.

Поспілкуйтеся з друзями, нехай вони спробують розповісти про вас як про незнайомця: не тільки позитивне, але й те, що їм не подобається у вашій особистості, приміром, зухвалість, емоційність, невихованість (потрібне підкреслити). Завдяки такому спілкуванню ви не просто дізнаєтеся про себе більше, але і зможете оцінити щирість стосунків з друзями і товаришами й «висвітлити» для самих себе ті сторони особистості, які зазвичай приховуєте.

Місячне затемнення 11 лютого відбудеться в 00:43 Gmt або 03:43 за московським часом, і пролитися майже до 8 годин ранку.

Протягом Місячного затемнення поміркуйте над тим, які сторони життя не знаходяться в тонусі, і які б ви хотіли включити, але постійно відкладаєте на потім. Подумайте, чому ви одночасно хочете і відганяєте якісь речі з вашого життя, хоча насправді мрієте про них. Запишіть те, що заважає вам, наприклад, створити сім’ю, пробачити коханого або добитися нової щаблі кар’єрних сходах, почати тренування або, нарешті, сісти на дієту. А потім на красивому аркуші паперу напишіть способи вирішення цих нібито проблем. Протягом часу до, під час і після затемнення не забувайте про цей список, і він закарбується у вашому підсвідомості. Далі піднімайте «п’яту точку» і вперед — до реалізації бажань.

?

Місячне затемнення 11 лютого 2017 року

Під час Місячного затемнення не виключено, що у вас зросте інтерес до таємним і містичним знань, духовних практик тощо. Не пригнічуйте в собі таку цікавість. Спробуйте влаштувати медитацію, поміркувати над своїм минулим, сьогоденням і майбутнім, позбавтеся під час цієї подорожі з власною душею від непотрібних спогадів і почати радіти тому, що у вас є зараз.

Не зайвим періоду затемнення буде вибір на корить легкої їжі — постарайтеся не завантажувати свій організм важкими стравами та солодощами, віддайте перевагу овочам, фруктам і легких десертів. Також спробуйте під час прийняття душу або ванни представляти, як вода змиває все погане у фізичній і духовній сферах. А якщо ваша дратівливість під час затемнення досягне піку, пробіжка на свіжому повітрі — це саме те, що вам потрібно.