Молодик — одна з критичних точок місячного місяця. В такий період Місяць майже не видно, а значить і людина максимально ослаблений, його ресурси на мінімумі. По мірі зростання Місяця, аж до Повного місяця — росте і енергетика організму.

Головне, що потрібно робити в такий період — очищення від негативу, накопиченого за минулий місяць. Адже в період Молодого місяця, найсприятливіший час для побудови ментальних моделей наших бажань! І тут спрацьовує один з важливих принципів буття: «Хочеш отримати нове — позбався від старого». Отже, тільки після очищення свого ментала, від заважають емоцій, спогадів і т. д., можна повноцінно завантажити в нього потрібні моделі.

Сама практика проста, як і все геніальне, але ефективна!

У ванні або тазику, у воді кімнатної температури, розчинити сіль. Встаньте в неї ногами на 10 хвилин. Якщо будете стояти довше, почне сходити і хороша енергетика. Якщо є відчуття, що накопичено багато негативу, то потрібно взяти в ліву руку запалену свічку і стояти у воді з нею. В кінці свічку гасити не можна, залиште її догоряти.

Публікація від Астролог Регіна Шум (@astrolog.nsk) Мар 26 2017 о 9:03 PDT

Коли будете стояти у воді, уявляйте, що все погане йде у воду. Після, рекомендується очистити будинок: помити підлогу теж з сіллю, розпалити пахощі, ялівець або багно, пропалити всі свічкою.

Тепер ви готові до зустрічі Молодика! А значить, зможете побудувати якісний фантом того, що бажаєте. У шлях!