День затемнення завжди є складним і психологічно і фізично. Тому відмовтеся від будь-якої активності, від важливих рішень, від контактів і інформаційних потоків. Будьте максимально усвідомлені, адже всі події, що відбуваються на затемнення — стають значущими на кілька років, а їх наслідки є невідворотними. Як кажуть мудреці: «Слід більше уваги приділяти усуненню дурних думок з голови, ніж видалення болячок на тілі».

Саме затемнення несе досить позитивну ідеологію, що буває не так часто. Тому ми можемо притягнути бажане в своє життя, втілити мрії в реальність. У нас буде сильна інтуїція і натхнення, а ритуали, підкріплені образним мисленням, принесуть відмінні результати.

Публікація від Астролог Регіна Шум (@astrolog.nsk) Лют 25 2017 в 1:15 PST

Напередодні затемнення проведіть очищення фізичному та ментальному: душ, медитація, підведення підсумків, переосмислення свого шляху, обнулення. А ось після 17:58 (по МСК) можна почати робити ритуали і прописувати плани.

Саме в це затемнення станьте трохи філософами, відчуйте смак до міркування. Хоровод планет в Рибах занурює нас у фантазії, але стежте за тим, щоб не поплисти за ілюзіями і зберегти об’єктивну оцінку. І важливо, щоб головною основою всіх ваших цілей, навіть матеріальних, була духовна складова і висока ідеологія. Тоді ви отримаєте потужну підтримку планет!

Правила поведінки в затемнення:

— Не дивитися на затемнення, краще в цей момент бути вдома;
— Уникати початку важливих справ, будь-якої серйозної роботи;
— Не є під час затемнення, сприятливо поститись в цей день;
— Не вживати їжу поза домом;
— Займатися духовними практиками;
— Приймати контрастний душ до і після затемнення;
— Займатися благодійністю;
— Не підстригати волосся, нігті, не працювати з колючими/ріжучими предметами.

Живіть в унісон з Космосом і кожен день для вас буде вдалим!