Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

 

Ми – господарі власних життів, але не завжди можемо щасливо побудувати їх. Ось, як кожен з знаків Зодіаку здатний зруйнувати своє життя.

 

ОВЕН

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте життя негативом і дозволяєте собі загрузнути в ньому. Ваш запальний характер і уперта натура доставлять вам масу клопоту. Іноді ви живете в негативному світі, і люди не хочуть бути його частиною.

 

ТЕЛЕЦЬ

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте життя, не доводячи її до досконалості. Ви відчуваєте необхідність контролювати всіх і все в житті. Найважче для вас – це зрозуміти, що ви не можете контролювати людей і події. Навчіться приймати це. Непередбачені ситуації в житті — ось що змушує вас хвилюватися.

 

БЛИЗНЮКИ

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте себе, ведучи осілий спосіб життя. Ви погоджуєтесь на любов, бо не знаєте, чого хочете. Ви влаштовуєтеся в житті, тому що боїтеся змін. Ви погоджуєтесь на кар’єру, яка не робить вас щасливим. З-за цього, ви, як правило, завдаєте людям біль.

 

РАК

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте життя, ставлячи потреби інших вище за власні. Ви дуже емоційні і легко губитеся в тому, як ставитеся до людей. Іноді, коли ви думаєте, що зустріли потрібну людину, ви превозносите його і любите більше, ніж потрібно. Але не загубіть себе в цьому.

ЛЕВ

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте життя, приховуючи свої емоції і вважаючи, що вразливість — ознака слабкості. Саме тому ви вміло вдавайте байдужим. Але у цієї властивості є зворотний бік – ви можете залишитися на самоті. Пам’ятайте, що прояв почуттів – це не слабкість, а вираження себе.

 

ДІВА

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте життя, будучи занадто суворі до себе. Ви безкорисливі і люди захоплюються вами за ваше добре серце, проте ваша нездатність ставити свої потреби вище за інших зіграє з вами злий жарт. Крім того, ви схильні надмірно критикувати себе і знаходити в собі недоліки, не враховуючи переваг. Ви — ваш найлютіший ворог, урегулируйте внутрішній конфлікт.

 

ВАГИ

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте життя, намагаючись догодити іншим, не звертаючи увагу на те, чого хочете ви. Як би ви не були люб’язні, люди користуються вами. Ви стримуєте свої емоції, але потім обурення наростає і обертається скандалом. Іноді ви завдаєте біль людям, яких кохаєте, пригнічуючи емоції і не бажаючи зустрічатися з проблемами лицем до лиця.

 

СКОРПІОН

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте життя, думаючи, що не заслуговуєте любові і вам краще жити в самоті. Ви — самий жорсткий і впертий знак Зодіаку, якому непросто прощати людей. Ваше серце не так легко завоювати, але, якщо це комусь вдається, він отримає вашу відданість і підтримку на все життя. Ваш недолік — егоїзм, ви завдаєте біль людям, які піклуються про вас, намагаючись знайти ідеал.

СТРІЛЕЦЬ

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте життя, боячись. Ви настільки боїтеся потерпіти невдачу, що нічого не робите і залишаєтеся на тому ж місці. Хоча у вас багато прекрасних ідей, іноді ви губитеся в них. Ви не схильні зосереджуватися і старанно працювати над однією справою. Зосередьтеся на одній задачі і вперед до здійснення мрії!

 

КОЗЕРІГ

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте життя, думаючи, що конкуруєте з іншими, щоб чогось досягти. Ви надаєте немислиме тиск на себе, замість того, щоб насолоджуватися життєвим подорожжю. Ви — той, хто неймовірно наполегливо працює над собою і іноді дуже сфокусований. Ви — та людина, яка завжди при справі, але не забувайте зупинятися і проживати життя поза роботою, або пропустіть речі важливіше власних цілей.

 

ВОДОЛІЙ

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте своє життя, дозволяючи минулому впливати на майбутнє. Ви схильні тримати все в собі, і цим шкодите собі. Ви не прощаєте себе за минуле і дозволяєте йому диктувати майбутнє, несучи непотрібний багаж. Ви схильні відштовхнути хороших людей, тому що вважаєте, що вам краще бути одному, ніж з кимось, хто може бути вам корисний.

 

РИБИ

Як руйнують своє життя знаки Зодіаку

Ви руйнуєте своє життя, вибираючи не тих людей. Ви вибираєте неповноцінних людей і обзаводитеся поганими звичками. Як людина з найбільшим серцем з усіх знаків Зодіаку, ви схильні тяжіти до не тим людям, які виснажують вас. З допомогою поганих звичок ви намагаєтеся впоратися зі своїм болем, завдаючи її собі кожен раз, тому що вважаєте, що заслуговуєте.