Як страждають знаки Зодіаку

 

На щастя, можливо, всі знаки Зодіаку схожі, а от страждають вони однозначно по-різному.

 

ОВЕН

Як страждають знаки Зодіаку

Страждає гордий Овен мовчки. Справа не в замкнутості або страху публічного осуду. Ці хлопці взагалі не відають страху. Просто вони точно знають, що ви з будь-якого не в змозі допомогти, а чого тоді напружувати свої голосові зв’язки? б) вам не зрозуміти, що коїться в душі у Овна, ви ж не Овен. А раз немає, то ваш особистий досвід (не зліться, а прийміть як належне), за замовчуванням, лайно. Тому як-то він сам розбереться, переживе і не таке проходив.

 

ТЕЛЕЦЬ

Як страждають знаки Зодіаку

Це руйнівний страждалець. Пригнічений вздрагивание плечей і обмивання подушки сльозами, тихе постанывание носом в стіну це якось неспортивно, а тому безглуздо. Те, що страждає Телець, його оточення не пропустить, якщо навіть цього вони дуже хотіли, а сам ознака такий: характерний ядерний гриб, що росте одночасно зі всіх сторін горизонту. І з сумним вопрошанием: «За які заслуги мені все це?», Телець смахивается віником в далекий куточок осколки Торжка (місто-страждалець).

 

БЛИЗНЮКИ

Як страждають знаки Зодіаку

Багатослівні страждальці. На необачний ваше запитання: «Що трапилося?» будьте готові дізнатися про справи Близнюка десь у тисячу разів більше, ніж планували. Він почне з далекого роки минулого століття, коли за вікном ще панував теплий вечір, коли кущі за вікном перебували в невіданні, що з-за рогу вже визирає сувора зима з крижаною косою, посміюючись над безтурботністю флори. І закінчить тим, що і він, маленький наївний Близнюк кілька років тому заливався сміхом над жартами найбільшою в його житті любові…Не задавайте йому питання: «Що трапилося?». Він і без нього вам все розкаже, тільки в цьому випадку є шанс, що він розпочне свою несамовиту історію з поточного тисячоліття.

 

РАК

Як страждають знаки Зодіаку

Високодуховні страждальці. Чого так відразу – «бухають»? Не факт. Ні, він, театрально закочуючи очі, буде зітхати, слухати гарну музику, а також вивчати книги про самовдосконалення. Більш просунуті Раки приступлять до написання книг про самовдосконалення. Юні Раки візьмуться за перо і виведуть приблизно такі рядки: «Кров, смерть, біль. Ніч, тінь, морок. Ти пішов, але серце твоє не зі мною. Плак або квак, ну десь так».

ЛЕВ

Як страждають знаки Зодіаку

Компанійські страждальці. Страждати на самоті, значить, на думку Лева, даремно переводити час і свій душевний ресурс. Страждати повинні всі. А тому в його переживання будуть втягнуті всі нерозторопні васали, не зуміли вчасно зірвати кігті в Кенії. І що цікаво, васали не помітно для себе, не врубившись в те, що відбувається, запишуть кривдників Лева в список своїх особистих ворогів. І кинуться в бій. А поблажливо страждає Лев порадить піддати їм перцю і не забуде подякувати, що ви у нього є.

 

ДІВА

Як страждають знаки Зодіаку

Конструктивна страдниця. Страждає, клеїть шпалери і захищає диплом. Тому вона об’єкт загальної заздрості. Типу така сильна, так чудово тримається, що іншим не під силу, загалом, молодчина. Власне кажучи, Діва навіть не намагається заперечувати проти такої оцінки, однак в глибині душі безмежно вдячна своїм стражданням. Вона їх сприймає, як своєчасно звалився чарівний пендель – справжній чудесник.

 

ВАГИ

Як страждають знаки Зодіаку

Врівноважені страждальці, що намагається на інші ваги покласти щось приємне. Що саме є противагою, залежить від статусу, тугість гаманця і підлоги Ваг: когось надихне нова ганчірка для миття підлоги, а кого-то навколосвітню подорож на власній яхті. А тому з боку здається, що це самий безжурний знак Зодіаку. Це вам просто не видно, у що їм обходиться поєднання цих гирьок з безжальних зрад і приємних задоволень.

СКОРПІОН

Як страждають знаки Зодіаку

Не привчений страждати, не вміє. Він намагається, як може, але не дано.

 

СТРІЛЕЦЬ

Як страждають знаки Зодіаку

Комплексний страждалець. З душевним теплом типовий Стрілець створює колекцію з причин страждань і намагається підлаштувати так, щоб вони бахнули одночасно. Наприклад, після відходу дружини (чоловіка) Стрілець не здатний просто обливатися сльозами, відправляючи в себе чарку за чаркою. Він подгадает так, що після виходу другої половини, його (а не колишнього чоловіка / дружини) звільнять з роботи. Зовсім добре, коли ще ногу зламає.

 

КОЗЕРІГ

Як страждають знаки Зодіаку

Сміливо поглядає вперед страждалець. Він готовий до будь-якого удару долі, оскільки знає, що статися в цьому житті може все що завгодно. І жевріє в ньому надія, що це все по будь-якому повинно скоро закінчитися. І причому не де-не-як, а обов’язково добре закінчиться. Оптимісти…рожевенькі. Впирається Козеріг рогами в паркан, наводячи манту: «Паркан не вічне, не вічний, падай, зараза, Козеріг – птах сильна». Не може вистояти паркан, падає.

 

ВОДОЛІЙ

Як страждають знаки Зодіаку

Зарозумілі страждальці. Всякі муравьишки-людці не гідні дізнатися про його болі. А з боку розгортається така картина: стоять заклопотано переглядывающиеся нікчемні, жалюгідні людці, які передбачають, що пора йому викликати «швидку». А Йому по барабану, його погляд повний вікового страждання направлений в сузір’я імені себе. Во як! Бурмоче Водолій, що сузір’я назвали їм, а вам слабо? І таке полегшення у нього наступає.

 

РИБИ

Як страждають знаки Зодіаку

Страждають і насолоджуються. Можливо, що їм здається, що страждати їм не по душі. Найчистіше води самообман. Типовою Рибі дай тільки привід, хоча б дзвінка у вечірній час чоловікові від незнайомого Серафима Івановича, який, як пити дати, баба, хоча і веде мовлення низьким баритоном. Во! Зачіпка є! Страждає…причому як потужно! За версту і чути і бачити. Вмиється сльозами і гайда топитися. Подумаєш, Риби не тонуть, чого чіпляєтеся до дрібниць?! Тут же не втопитися головне, а позначити.