Як вболівають знаки Зодіаку

 

Не будемо виправляти, але і підтверджувати, що планети і зірки винні в прямому впливі на здоров’я, але поведінка їх підопічних, підхопили ГРЗ точно залежить від них.

 

ОВЕН

Як вболівають знаки Зодіаку

Вперто, як і належить барана, показує всім своїм виглядом, що він не хворий. Чхає з потужністю Карабаса Барабаса? А (відмахнувся)! Пір’їнка у ніс попало. Кашляє так, що аж загинається? Та ну! Помовчав трохи! Температура за сорок? Чого у вас при такій спеці вікна закриті? Так що, якщо рідні та колеги хочуть визначитися з діагнозом, то їм слід стати асом у медичних довідниках, а то не рівна година заявиться Овен на планірку на пару з Іспанкою.

 

ТЕЛЕЦЬ

Як вболівають знаки Зодіаку

Терпить до останнього, коли вже зовсім несила лягає в горизонтальне положення, повідомляє, що пішов в інший світ, прощається, складає руки на грудях, закриває очі. Нуль реакції на зовнішні подразники. Моторошна картина…доктора в сум’ятті, близькі впадають у паніку. І дарма це роблять. Раз життя зіштовхнула з Тельцем, то слід знати про програмних баги його імунітету. Якщо довести до свідомості хворого Тільця, що його лікарняний не буде сплачений, що все пропало – гіпс знімають, клієнт виїжджає, то буде миттєве одужання, немов його хтось живою водою облив.

 

БЛИЗНЮКИ

Як вболівають знаки Зодіаку

Для Близнюків хвороба цінна річ. Власне кажучи, як і все, що можна висунути в якості виправдовує аргументу його життєвої позиції: «Неможливо працювати в таких умовах!». Тут зірки підсобили і наділили Близнюків шикарними акторськими здібностями, які він спритно пускає в справу, представляючи подряпину у вигляді по лікоть відрізаної руки або при соплях в правій ніздрі заявляючи відчайдушним криком про неможливість зробити ковток повітря. При такому розкладі хворі Близнюки повинні бути нестерпними, але вони не такі. Через добу Близнюку надоїдає метушня з правою ніздрею, і він поповнює ряди здорового населення.

 

РАК

Як вболівають знаки Зодіаку

Підвид стійких олов’яних солдатиків, які перебувають тільки в двох станах: «все о’кей» і «ой, пардон, я начебто помер». Варіант з сумним кінцем можна виключити, відрізавши Раку підходи до інтернету і медичних енциклопедій. Це як раз той знак, який діагностує у себе всі недуги, крім пологової гарячки. Не потурайте помисливості цього знаку, і ви отримаєте в його особі вічний двигун.

ЛЕВ

Як вболівають знаки Зодіаку

Леви ходять в любимчиках у лікарів. Всьому виною їх трепетне ставлення до власного здоров’я – не царська це справа соплями маятися. У домашній аптечці Львів є препарати для профілактики від будь-якої недуги, в тому числі від малярії, не дивлячись на його проживання в Норильську. Якщо все ж Лев примудряється підхопити вірус, то на роботі його відсутність буде складно помітити, оскільки телефон стане червоним від його дзвінків – тут і до бабки нема чого ходити, ці нікчеми без нього все завалять.

 

ДІВА

Як вболівають знаки Зодіаку

А цей знак доктора на дух не переносять. Діва міцно сидить на «голці» у дієт, гомеопатії та народних рецептів. Покласти офіційну медицину на лопатки – це справа честі для Діви (між іншим, перемога частенько на стороні Дів). І справа не в ефективності козячого посліду в лікуванні стригучого лишаю, а в упертом вдачу Дів, їх впевненості в благом посліді і, чого гріха таїти, під шкідливий характер.

 

ВАГИ

Як вболівають знаки Зодіаку

Володіють рідкісним талантом підчіплює віруси, для них 3 в 1: костюм біозахисту, протигаз і бетонний бункер не привід пропустити повз пробігають мікроб. Так що їм занедужати, що раз чхнути. Однак це неподобство не надає особливого впливу на розташування духу Ваг. Життя прекрасне! Теж мені подія року – захворів, принесіть мені кілограма півтора он тих смачних таблеток, 150 гр. довгастих пилюлек і бидончик Пертуссина. Чмокаю всіх через маску, чекайте в наступний понеділок, вдалого тижня!

СКОРПІОН

Як вболівають знаки Зодіаку

За сугестивності складає пару Ракам. Однак у подарунок від природи Скорпіон отримав найпотужніший природний імунітет. Тому, якщо не довести до його відома про бурхливому зомбі-апокаліпсис, то він його і не помітить. Але якщо йому повідомити, що сказ можна подолати на стадії водобоязні, то він благополучно поборе, ніж вжене в ступор людей у білих халатах. Не важлива болячка, Скорпіон впорається з будь-та це йому буде зробити простіше, ніж іншим знакам.

 

СТРІЛЕЦЬ

Як вболівають знаки Зодіаку

Міцний горішок. Їх девіз – ніколи хворіти! Навіть хворий Стрілець буде волати, що йому хворіти ніяк не можна. Профілактику вони теж оминають стороною – колись фігньою займатися! Тому при легкому натяку дикторки по телевізору про насувається епідемії якоїсь каки, навчені досвідом роботодавці вручають Стрільцям бюлетень і за допомогою охоронців виштовхують його з офісу. Краще тримати його подалі, поки від його стріл не зліг весь колектив. Добровільно Стрілець не відірветься від свого робочого місця. Що ще за чума, коли у мене ревізія?

 

КОЗЕРІГ

Як вболівають знаки Зодіаку

З ентузіазмом і піонерським запалом Козероги перевіряють свій організм на міцність. Що там гастрит, коли така піджареної котлетка, та я тільки одну. Якийсь перелом, завтра на літак на Мальдіви, плівкою обмотайте гіпс, щоб в морі не розмокнув і відв’яжіться. Нікуди інфаркт не втече, а мені на випускний до дитини треба, закривайте лікарняний під мою відповідальність. В морг пора? А там Wi-Fi ловить?

 

ВОДОЛІЙ

Як вболівають знаки Зодіаку

Хворают і зцілюються Водолії зі знанням справи. З народження вони укомплектовані вбудованим в мозок потужним діагностичним апаратом, що працює практично без збоїв. Так що власна голова у Водолія викликає більше довіри, ніж думка середньостатистичного лікаря. У силу цього на озброєнні у середньостатистичного Водолія така аптечка, що при вигляді її вмісту жаба починає тиснути середньостатистичного фармацевта. Тому що крім стандартного набору проти проносу і розхитаною нервовою системою, у нього чекає своєї години який-небудь спеціальний, вирощений на вершині Едельвейса, анальгін врожаю 1977 року.

 

РИБИ

Як вболівають знаки Зодіаку

За віртуозності хворі Риби складають хорошу конкуренцію драматичним акторам. Риба мліє від жалю до себе, а тому з банального нежитю вичавлює по максимуму. При перетині фатальний позначки «37,2» у ложа Риби вже чергує нотаріус, готовий запевнити новий заповіт. Після підпису слабшає рукою і догляду нотаріуса, Риба з зусиллям підводить голову від подушки і ледь шепоче: «Все добре, я витримаю, не хвилюйся за мене, ти запізнюєшся на свій корпоратив, розважся там, покинь мене, не покинь».