Представляємо вашій увазі гороскоп для вагітних. Як і належить, почнемо з першого знака зодіаку.

 

ОВЕН

Дами, яких попало народитися під цим знаком, схильні приймати блискавичні і необдумані рішення. Їм властиво розглядати народження дитини, як якийсь «проект», відкладати який абсолютно неможливо. Як тільки вагітність підтвердилася, жінки-овни тут же починають бігати по всіляких лікарів, виконуючи необхідні перевірки і здаючи потрібні аналізи. При цьому їх анітрохи не хвилює поточне положення справ, фінансовий стан або навіть хліб насущний. Вони починають обставляти кімнату майбутнього дитини навіть до того моменту, як починає з’являтися живіт, керуючись при цьому лише бажанням споживати і купувати.

 

ТЕЛЕЦЬ

Тельцям ж, навпаки, властива глибока задума з приводу майбутніх подій та рішень. Вони сто разів подумають, перш ніж народжувати дитину, навіть можуть відкласти це знаменна подія, щоб зайвий раз все гарненько підготувати для малюка, щоб він ні в чому не потребував.

Навіть вагітність не дозволяє жінкам-тельцям кинути все, вони зазвичай поєднують роботу з подіями, адже потім можна отримати непогані декретні. Природою в таких жінках закладена деяка неприязнь до лікарів… Проте страх ускладнення ситуації не дозволяє їм пропускати необхідні перевірки та процедури. Навіть перебуваючи в такому стані, вони рідко вихлюпують свої почуття назовні, тому оточуючим(зокрема, подружжю), може здатися, що вона стала лише трохи поступливішими і м’якше.

 

БЛИЗНЮКИ

Жінкам-Близнюкам властива та ж сама двоїстість, що і самому знаку. Для них вагітність трапляється також несподівано, як і Новий Рік. Це щось веселе і неминуче. І тому лише через деякий час зрозумівши, що з ними відбуваються, і що це ніяк не виправити, Близнюки починають розмірковувати над ситуацією.

Коли такі дами знаходяться в положенні, настрій у них може мінятися кожну секунду з-за кожної дрібниці. Наприклад, вона може засмутитися через морозива не тієї марки, а в наступні пару хвилин розповісти про те, як в клініці переплутали її аналізи. Однак цей стан не заважає їм займатися іншими «важливими» справами, наприклад, закінчувати інститут, намагатися вивчити кілька іноземних мов або придбати навички в’язання гачком.

 

РАК

Тим, кому довелося народитися під знаком Раку, буквально повністю віддають себе вагітності та всьому, що з цим пов’язано. Як тільки знаходиться відповідний чоловік – питання стає вирішеним остаточно. Спочатку це робиться для того, щоб задовольнити свої матримониальных бажань, після – щоб зміцнити свою сім’ю. При цьому робота відходить на другий план і тут же припиняється, щоб була можливість повністю приділити свою увагу майбутньому первістку. Вагітні Раки сентиментальні до крайності, іноді дійсно доходить до абсурду. Іноді вони не знають ніякого іншого способу спілкування з чоловіком, окрім як через постійний плач. При цьому за дев’ять місяців, які відведені матір’ю-природою, жінка рішуче намагається переконати свого благовірного в тому, що вона виконує найважливішу задачу на світі, більше того, він тепер зобов’язаний їй за це на все життя.

ЛЕВ

Для дам-Львів характерною є вагітність за розрахунком. Вони ретельно планують причини, чи то бажання жити самостійно далеко від батьків або спроба легітимно звалити з роботи, якщо там щось йде не так. Материнські почуття у них проявляються тільки тоді, коли дитина виростає і стає більш-менш самостійним. До цього ж моменту процес вважається чимось обтяжливим, лише додає навантажень і утискає інтереси. При цьому, Левиця не забуває нагадувати всім оточуючим про те, що вона – сама справжня цариця. Найчастіше це трапляється в платних клініках.

 

ДІВА

Жінки-Діви є єдиними з усього кола зодіаку, що починають замислюватися про вагітності в самому юному віці. В цей же час вони починають кардинально змінювати свій спосіб життя, підлаштовуючи його під майбутнє народження дитини. Їм все відомо про лікарські препарати і всіляких дитячих примочках. Ці дами проводять годинник, вивчаючи відгуки та різноманітні пропозиції. Під час вагітності стає більше вимогливість до інших, з’являється бажання перекласти хоча б частину своїх турбот інших людей. Перші місяці проводяться в режимі лікарняного, щоб і не перевантажувати себе, і гроші теж якісь мати.

 

ВАГИ

У Терезів вагітність відбувається найчастіше дуже романтично. Починається все з цукерково-букетного періоду залицянь, на світ така дама дивиться крізь рожеві окуляри, в тому числі і на свого кавалера, який здається казковим принцом. В результаті чого робиться пропозиція виховувати можливе майбутнє чадо разом. Після цього вона намагається бути гарною дружиною і господинею. І з чоловіком стосунки підтримує, і з його родичами, готова їм догодити з будь-якого приводу, лише б вони добре ставилися. Порядок в будинку вона дійсно підтримує добре, готова і ремонт зробити, і на дачі порядок навести.

Взагалі, Ваги є єдиним знаком, представниці якого під час вагітності починають ставати більш розважливими, добрими і милими. Хоча при цьому вони можуть забувати про лікарів і необхідних аналізах, взагалі не відвідуючи потрібних закладів. Варто додати, що ходити вони можуть в церкву, хоча раніше, м’яко кажучи, не могли цим похвалитися.

 

СКОРПІОН

Жінки-Скорпіони під час вагітності повністю відповідають назві свого знака Зодіаку. Вони стають вкрай небезпечними для будь-якого, хто може опинитися в межах досяжності. Дитина їм здається найважливішим на світі, єдиним, що дійсно варте уваги. Близьким і рідним справді доводиться не солодко, адже кожен каприз вимагає задоволення, і негайно. В такому випадку краще його виконати, і при цьому не вступати в суперечки, адже від цього буде тільки гірше.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці входять у число тих, хто планують вагітність мало не з самих юних років. Починається все з придумування імені майбутнього чада, поданні можливого і бажаного способу життя. Втім, це не означає, що з вагітністю припиняється активне життя цих дам. Навіть з досить великими животами, їх ще можна зустріти на дискотеках, у нічних клубах. Вони ні в якому випадку намагаються не витрачати час.

Лікарів жінки-Стрільці відвідують рідко, для них важливо саме чудо народження, а не процес виношування. У той же час у них збільшується почуття відповідальності до самих себе. Це лише додає їм дисципліни, почуття перемоги над собою.

 

КОЗЕРІГ

Характерною властивістю дам-Козерогів є велике і щиро почуття любові до самих себе у період вагітності. Їм дійсно подобається відчувати себе якимось важливим ланкою в еволюції і представляти себе в ролі берегині домашнього вогнища.

Уже під час вагітності жінки цього знака зодіаку намагаються «репетирувати» те, як вони будуть вести себе з дитиною. При цьому об’єктом випробувань стає, звичайно ж, чоловік. Межею мрій Козерогів є дочки, народження сина їх дуже засмучує.

 

ВОДОЛІЙ

До жіночкам, які народилися під знаком Водолія, вагітність зазвичай приходить пізніше. Їм просто неможливо уявити себе, прив’язаними до якого-небудь місця, власного чоловіка або навіть самій дитині. Лише коли вагітність стає видимою і помітною, жінки-Водолії стають справжніми квочка, при кожному зручному випадку піклуючись про свою майбутню дитину і роблячи все можливе, щоб дотримати всі правила. При цьому вони можуть влаштовуватися на дивані так, щоб зручно було маляті, або робити щось, що може вплинути, наприклад, на стать дитини. Загалом, можна укласти, що дивацтва цих представниць прекрасної статі нікуди не діваються, вони лише прикладають риси свого характеру до дещо іншого напрямку.

 

РИБИ

Рибки, варто помітити, зовсім не уявляють сім’ї без дітей, і лише тільки після того, як завагітніють, йдуть, щоб зареєструвати шлюб. Щоб зняти свою напругу під час цього періоду, рибі необхідно вихлюпувати частину своїх бурхливих емоцій на оточуючих, найчастіше, звичайно, на чоловіка. Незважаючи на природну ніжність і хитрість, в період вагітності є дуже жорсткими і прямолінійними. Звичайно, їм неодмінно потрібно повідомити всім оточуючим про свій стан.

Жінка-Риба під час вагітності з задоволенням ходить на всілякі заняття для майбутніх мам і до лікаря, адже в таких місцях можна збільшити коло тих, з ким можна поспілкуватися про свої проблеми, розповісти про себе. А потім ще вдома обговорювати два тижні ці походи.