Чужа душа — темний ліс, але іноді досить окинути поглядом людини, щоб мати про нього якесь уявлення. Так вийшло, що зовнішність типових представників того чи іншого знака зодіаку таїть в собі кілька підказок, за якими їх легко впізнати. Хочеш перевірити?

 

ОВЕН

Темпераментні Овни у всьому впадають у крайнощі, що проявляється навіть у зовнішності! Колір волосся представників цього знака найчастіше буває насичених відтінків: від оксамитово-чорного до світло-пшеничного. Ще частіше локони відливають золотом або міддю, підкреслюючи яскраву натуру.Дізнатися Овна можна по блискучим очам, енергійною ходою і спортивної статури. У них добре розвинена мускулатура, що дозволяє бути у формі до глибокої старості.Шкіра у типових Овнів смаглява або навіть червонувата, набагато рідше — світла, майже біла. Часто зустрічаються родимки на обличчі: одна велика або кілька маленьких.

 

ТЕЛЕЦЬ

У Тельців своя, незвичайна краса. Цьому знаку набагато ближче стихія землі і природні плавні форми. Тіло у Тельців, незалежно від конституції, всегдапропорциональное і міцне, як у жінок, так і у чоловіків. Самі по собі Тельці стримані і спокійні, а тому іноді схильні до повноти.У Тельця густе, здорове волосся, а чоловічим представникам другого за рахунком знака дуже йде борода. У Тельців оксамитові вії, великі очі і томний погляд. Іноді на щоці або над повними, чуттєвими губами темніє родимка, а шкіра найчастіше смаглява.

 

БЛИЗНЮКИ

Рухливі та спритні Близнюки мають жилаве, струнка статура. Характерна особливість цього знака зодіаку — невеликі, але живі й уважні очі.Іноді на їх обличчях зустрічаються веснянки, які йдуть в комплекті з тонкими рисами і їх можливої ассиметричностью, ніс гоструватий і кирпатий. Витягнуте обличчя обрамлене тонкими, іноді кучерявими волоссям. Руху представника цього знака різкі і точні.

 

РАК

Чутливі Раки повненькі. Овал обличчя великий, з округлими обрисами, шкіра світла. У всьому вигляді Раків домінує натуральність і гармонія, природа не обділила жінок-Раків звабливими формами і грацією.Типи зовнішності Раків можуть відрізнятися за рахунок очей: вони або розкриті, сумні і великі, або з вузьким або мигдалеподібні розрізом і насиченим кольором. На обличчі, як правило, немає темних родимок або іншою прикметною пігментації, чого не скажеш про грудей. Раки неквапливі, їх хода і рухи повільні.

ЛЕВ

Леви в усьому прагнуть до ідеалу, і зовнішність не виняток. Для них характерне правильне, атлетичного типу будова з міцними кістками. У чоловіків — широкі плечі і вузькі стегна, у жінок — точена фігура, близька або відповідна типу «пісочний годинник». Любов до спорту і краси завжди тримає Львів в тонусі.Риси обличчя благородні і великі, іноді трохи загострені, чітко окреслені вилиці, а очі ясні, найчастіше світлі. Темні очі, що зустрічаються у пекучих брюнетів, — рідкість для даного знака. Типовий Лев володіє розкішними світлим волоссям, рівними бровами, а зростання представників цього знака або дуже низький, або дуже високий.

 

ДІВА

Діви не худі і не повні, не високі і не низькі, дотримуються золотої середини. Правильний овал обличчя, трохи суворі риси, тонкі губи і невелика горбинка на носі — типовий портрет Діви. Іноді ніс буває непропорційно довгий або великий, але таке зустрічається рідко.Волосся слухняні, але тонкі, русявого відтінку. У цього знака самий великий спектр кольору очей: вишнево-карі, горіхові, зелені, волошкові і сіро-блакитні. Погляд гострий, проникливий. Діви амбітні, в їх рухах відчувається впевненість.

 

ВАГИ

Ваги знаходяться під заступництвом Венери, тому вони повітряні і легкі. Рідко зустрінеш огрядного представника цього знака, скоріше, навпаки, Ваги стрункі, з вивіреними пропорціями тіла. Тим не менш Ваги не відносяться до знаків атлетичної статури. Їх зростання рідко буває вище середнього, але це абсолютно не зменшує шарму.Що у Вагах дійсно приваблює, так це краса рис обличчя: виразний, чіткий контур губ, акуратні брови, м’який і глибокий погляд великих очей. Посмішка Ваг вбиває наповал своєю красою, а як милі ямочки на щоках! І жінки, і чоловік цього знака завжди користуються популярністю у оточуючих. У Терезів гарна шкіра і здорові волосся.

 

СКОРПІОН

Представника цього знака ти легко помітиш в натовпі, і це не тільки завдяки високому зростанню! Скорпіони — це пекучі брюнети і яскраві блондинки. Статні, що запам’ятовуються, але саме завдяки пронизує до глибини душі погляду.
Очі знаків зодіаку можуть багато про них розповісти, але немає більш яскравого прикладу, ніж Скорпіон. Іноді у них холодний і непроникний погляд, іноді відкритий і чіпляє, але завжди контрастний.

Особа обрамляють неслухняні й густе волосся, а ніс видовжений, з горбинкою або просто загострений. З віком Скорпіон може погладшати, але легкі на підйом представники цього знака з таким не стикаються.

СТРІЛЕЦЬ

Якщо хтось і вміє подати себе належним чином, так це незалежні Стрільці. Їх зростання вище середнього, а будова неоднозначне: кость велика, але грудна клітка вузька. Жінки мають опущеними широкими стегнами, чоловіки схильні до набору ваги з віком.
Веселуни за життя, Стрільці досить активні і сповнені ентузіазму, що позначається на їх швидких рухах. Типовий колір очей Стрільців — карий, та й взагалі колірна гамма цього знака ближче до каштановому. Серед Стрільців багато шатени і брюнетів. Очі людей, що народилися під знаком Стрільця, сміються і ніколи не злі. Часто зустрічаються Стрільці з вольовим підборіддям і добре вираженої ямочкою над верхньою губою.

 

КОЗЕРІГ

Якщо з людиною у вас асоціюється витончена ваза для однієї квітки, знайте — перед вами Козеріг. Типова зовнішність для них: сухе або підтягнуте тіло, що виділяються ключиці, довгі руки і ноги, лебедина шия. Приземкуватих Козерогів ще треба пошукати, а от високих і худих — повно! Це дуже витончений, трохи твердий знак.
У Козерогів витягнуте обличчя, невеликі або тонкі губи, прямі волосся темного кольору, світлі очі. Відмінна риса Козерогів таїться в опущених зовнішніх куточках очей, що трохи пом’якшує різкі контури. Козероги холоднокровні, але з віком характер їх кілька пом’якшується, і строгість у рухах і стилі пропадає.

 

ВОДОЛІЙ

Водоліїв складно віднести до якогось типу зовнішності, так як вони не володіють обов’язковими ознаками. Навіть типові представники знаку відрізняються за своїми характеристиками. Але в цілому їх можна назвати міцними, іноді сильними.
Водолії беззлобны і часто посміхаються, у них відкрите і мрійливе особа. Волосся бувають темними, так і світлими, але майже завжди хвилястими або кучерявими. Водолії старіють дуже повільно, і це одна з головних характеристик представниць жіночих знака.

 

РИБИ

Боязкі і тихі Риби особливо прекрасні. Найчастіше володіють місячним типом зовнішності, а саме: ніжними рисами, голубуватим відтінком дуже світлої шкіри, округлим або овальним обличчям. Жінки-Риби тендітні, стрункі, але з віком змушені тримати тіло в тонусі. Чоловіки повненькі і середнього зросту.
У Риб сумні, великі очі, а погляд — задумливий, іноді відсторонений. Зустрічаються Риби з подовженим обличчям і високим відкритим чолом, але таке характерне частіше для жінок.

Насправді зовсім не важливо, яка зовнішність у знаку зодіаку, адже зустрічаються різні і схожі типи. Власникові будь-якого типу зовнішності набагато важливіше народитися під щасливою зіркою! Розкажи друзям про цю пізнавальної статті.