Старий Новий рік — особлива, містична пора. Вважається, що саме в ніч з 13 на 14 січня настає найкращий час для ворожінь. Старт для знаменитих святочних ворожінь дав свято Різдва, але можна гадати аж до 19 січня — Хрещення.

За народними повір’ями, в ніч з 13 на 14 січня знімаються всі заборони, таємничі сили спрямовуються на Землю. Одні — для того щоб шкодити людям, інші — щоб допомагати. У старі часи дівчата, збираючись поворожити, налаштовувалися на серйозний лад. Вони подумки відгороджувалися від реального світу і зверталися до надприродних сил.

Коли можна гадати?

Найкращий час для ворожінь, як ми вже встигли повідомити — відрізок між 8 січня і 18 січня. В даний час гадають, пізнаючи свого судженого (ім’я, колір волосся, характер, стан), швидку або віддалену весілля, кількість дітей, успішний або безуспішний шлюб.

Особливим визнаний Васильєв вечір, коли результат виявляється високоточним, навіть віщим. Це — 13 січня. Не менш успішно у ворожінні та 18 січня — Водохресний святвечір.

Підготовка до ворожіння

— Потрібно налаштуватися на серйозний лад;

— Розпустити волосся;

— Розв’язати всі вузли, які є на одязі (пояси, ремені, декоративні елементи);

— Зняти браслети і кільця;

— Подумки відгородитися від реального світу;

— Точно сформулювати питання.

Ворожіння на майбутнє з чашками

Для ворожіння потрібно кілька чашок відповідних числом кількістю гадающих. В чашки кладуть перстень, монету, хліб, цукор, цибулю, сіль, в одну чашку наливають трохи води. З закритими очима, кожен з гадающих, по черзі, вибирає чашку.

Передбачення на майбутнє наступні: кільце — до весілля; монета — до багатства; хліб — до достатку; цукор — до веселощів; цибуля — до сліз; сіль — до нещастя, а чашка з водою — до життя без особливих змін.

Ворожіння на майбутнє зі свічками

Вам будуть потрібні миска з водою, половинки від шкаралупи волоського горіха, в кількості, що дорівнює числу гадающих, і стільки ж невеликих свічок або їх шматочків. Свічки потрібно вставити в шкарлупки, запалити їх і пустити плавати в миску.

Дівчині, у якої свічка згорить першою, першою з гадающих вийде заміж. Відповідно, та дівчина, у якої свічка згорить останньої, і заміж вийде останньої. Якщо у кого шкарлупка зі свічкою потонула, тій дівчині і зовсім заміжня не бувати.

Ворожіння на папері

Візьміть аркуш паперу і зімніть його. Покладіть зім’ятий аркуш на дно перевернутої тарілки або блюдця і підпаліть. Після цього блюдце зі згорілої папером піднесіть до стіни і обережно повертайте блюдце, поки на стіні не позначиться якась тінь, за обрисами якої і судять про найближчому майбутньому.

Ворожіння на воску

Для ворожіння на воску потрібно дві воскові свічки, одну з яких потрібно запалити, а шматочки інший покласти в ложку і, нагріваючи ложку над палаючою свічкою розтопити віск. Після цього розплавлений віск швидко виливають у склянку з холодною водою і при світлі свічки утворилася фігурі судять про майбутнє.

Ворожіння ТАК-НІ

Над банкою, з будь-якою крупою або зерном, тримають ліву руку долонею вниз. Зосередившись, потрібно задати запитання. Після цього візьміть з банки жменю крупи і висипте її на стіл, після чого перерахуйте кількість зерен. Якщо число зерен парна, це означає позитивну відповідь — ТАК, непарне число, означає негативну відповідь — НІ.

Ворожіння на кількість і стать майбутніх дітей

У різдвяний вечір у чарку треба налити води, опустити в неї перстень і виставити її на мороз. Перед відходом до сну чарку забирають з морозу і за що утворилася в ній крижаній поверхні судять про майбутніх дітей. Кількість горбків вказує на кількість хлопчиків, а кількість ямок на те, скільки буде дівчаток.

Ворожіння по книзі

Навмання брали яку-небудь книгу і задавали питання. Після цього називали номер сторінки і номер рядка на ній — те, що було в цьому місці написано в книзі, і стало відповіддю.

Ворожіння на бубновом короля

Необхідна відповідна карта, яку потрібно сховати під подушку і загадати на чоловіка, якого хочете бачити своїм чоловіком. Потім лягти спати. Що присниться майбутньої вночі, то і виявиться вашим майбутнім. У цю ніч всі сни віщі.

Ворожіння з ланцюжком

Коли всі заснуть, необхідно взяти золоту ланцюг, потерти між долонь, потримати в правій руці, потрясти і кинути на стіл.

Утворилося коло — очікуються замкнуті неприємності; смуга — везіння; вузол — труднощі і хворобі; трикутник — любовні успіхи; бант — весілля; змія — зрада; серце — любов.

Ворожіння з дзеркалом

Вважається самим містичним. Потрібно в абсолютній темряві сісти навпроти дзеркала зі свічкою в самий розпал півночі. Важлива умова — більше нікого не повинно бути в кімнаті. Необхідно уважно дивитися в відбивну поверхню. Десь через 5 хвилин вона потьмяніє. Тоді за склом відіб’ється суджений, а точніше — прийняв його обличчі диявол. Дівчина повинна почати чурать, щоб він зник, вимовляючи Чур мене! В іншому випадку нечисть матеріалізується.

Що б вам не випало у ворожінні, пам’ятайте — хороше збудеться, а в погане не вірте. Головне — будьте впевнені у своєму щасті.