Коли приходить черговий Новий рік люди хочуть оновлень, вражень, пов’язують з цією датою надії і мрії. Особливості російських традицій дозволяють зазирнути крізь час, спробувати дізнатися, що буде! Для цього придумані ворожіння. До них можна ставитися недовірливо або жартівливо, поки не перевіриш. Як тільки людина отримує перший результат, ставлення до них зазвичай кардинальним чином міняється.

Традиційним часом для ворожіння є особливий російський свято — старий Новий рік. Його існування — таїнство нашої «загадкової» душі. У ворожінні потрібно на це і спертися. Егрегор слов’янського народу — відмінний помічник для того, щоб відкрити завісу таємниці над наступним роком.

Способи ворожіння на старий Новий рік

Треба сказати, що 13 січня — магічний час, в яке дозволено практично все. Будь-який предмет може стати прикметою, подія — натяком на майбутнє. Відомі способи ворожіння на воску, по тінях, ворожіння на варениках, картах, свічках і так далі. Дуже цікавий ритуал з дзеркалами. Коли запалюють свічки і заглядають в «коридор» з дзеркал, розставлених так, щоб вони відбивалися один в одному. Кажуть, що це страшно. Мало що там можна побачити!

Ворожіння на Старий Новий рік на тіні

Якщо не дуже комфортно дивитися в очі майбутньому, то можна вибрати ритуал простіше. Наприклад, подивитися, що вам підкажуть тіні. Візьміть зошитовий листок. Його ділять на дві половини і перераховують написати всі свої бажання і страхи. Потім лист треба зім’яти в грудку (не щільно). На деякій відстані від екрану (білої стіни) ставлять запалену свічку. Між екраном і свічкою — тарілку, на яку кладуть листочок і підпалюють. Світло в приміщенні горіти не має. Коли більша частина листка згорить, на екрані з’являться тіні. Потрібно уважно за ними спостерігати: це і є ваше майбутнє. Іноді картинка буває прямий. Наприклад, в цьому ворожінні можна побачити власне весілля, подорож або нову роботу. Часом вона асоціативна. Тут вже вмикайте уяву.

Передбачення на старий Новий рік по колечку


 

На старий Новий рік часто дівчата ворожили на нареченого. Можна провести імпровізовану вікторину. Попросіть у знайомої заміжньої дами обручку. (Тільки з рук в руки передавати не можна. Це погана прикмета. Вважається, що якщо дівчина візьме з рук заміжньої дами її обручку, то їй доля подарує не тільки вільного коханця, а дама розлучиться. Це ні одного ні іншого не потрібно.) Краще, якщо господиня кільця буде у вашій компанії (можна маму покликати).

Читайте також:

Ворожіння на Масляну

Ворожіння виконується так. Потрібно підготувати чашки, по одній на дівчину. Дама повинна розставити їх догори дном на столі. Під одну покласти кільце. Природно, все потрібно робити так, щоб ніхто не підгледів. Тепер хто гадають повинні вибрати собі по чашці. Не обов’язково різні. Цілком можна загадати одну. Коли всі дівчата визначилися, таємниця розташування кільця відкривається. Та, що загадала чашку, під якою було кільце, може чекати пропозиції руки і серця в новому році. Інші можуть радіти тому, що є час насолоджуватися молодістю і життям без зобов’язань!

Ворожіння на старий Новий рік на воску

Для цього гадання потрібен серйозний настрій. Якщо інші способи можна проводити в жартівливій формі, то віск — справа інше. Для його проведення часто використовують церковні свічки. Результат не тільки передбачення на поточний рік, а ще й робота з енергетикою. Відомо, що вроки і псування «виливають» воском. Так от, ворожіння це вже елемент ритуалу зняття негативної енергетики і, одночасно, спосіб її визначення.

Стаття по темі:

Обряд від сварок у переддень старого Нового року, 13 січня

Потрібно розтопити шматочок свічки в полум’я іншого. Роблять це у звичайній їдальні ложці. Розплавлений віск виливають у заздалегідь підготовлену чашку з водою. Коли він застигне, потрібно розглянути отриманий візерунок. Головною є форма фігурки. Якщо вона округла — це хороший знак. Людині буде везти. Якщо багато «гострих» елементів, значить, у нього є вороги і заздрісники.

Потім потрібно подивитися, на що схожа фігурка. Собака — до одного, квітка — до любові, риба — до грошей і так далі. Погано, якщо той, хто ворожить на старий Новий рік побачив у своєму воску риса чи іншу нечисть. Це не дуже хороший знак!