Місяць в Овні

Вважається, що Овен відповідає за голову, мозок, очі, ніс і органи почуттів. Коли Місяць в Овні, не рекомендуються хірургічні операції в області головного мозку, черепа, очей, обличчя, язика, порожнини рота, підборіддя. У людей зі слабкими судинами можуть виникнути проблеми з тиском. Емоційний стан людини в цей час нестабільно, він миттєво переходить від радісного збудження до агресії. В такому стані хочеться гори звернути, ну і перекопуйте ділянка вздовж і впоперек. Вам шкоди від цього не буде, а ось ділянки…

Місяць у Тельці

Телець відповідає за гортань, зуби, щелепи, мигдалини, горло, вуха, системи кровообігу і органів мови. Під час перебування Місяця в Тельці не слід піддавати операції ці частини тіла, а також переливати кров. При Місяці в Тельці захочеться комфорту і затишку. Дозвольте собі виспатися. Можете покопатися в городі, не особливо напружуючись.

Місяць у Близнюках

Близнюки впливають на плечі, передпліччя, кисті рук і легкі. Оперувати їх, поки Місяць у Близнюках, не можна. У ці дні потрібні спілкування, нова інформація. Не замикайтеся в самоті, йдіть у гості або в бібліотеку, але не зависайте в Інтернеті — це теж вид самотності. А краще всього — їдьте на дачку, але не працювати, а відтягнутися з друзями чи сусідами за шашличком з коньячком!

Місяць у Близнюках

У підпорядкуванні у Раку знаходяться грудна клітка, легені, шлунок, печінка, жовчний міхур. Якщо є проблеми з цими органами і потрібна операція, відкладіть її до тих пір, поки Місяць не вийде з Раку. Небажані чищення печінки і жовчного міхура, а також аборти. Для періоду характерна емоційна нестійкість, будь-яка дрібниця може викликати неадекватну реакцію. Постарайтеся провести вечір у колі приємних вам людей. Напечіть пирогів або зробіть шашлик.

На ділянці не працюйте — краще погуляйте під Місяцем, все одно нічого путнього не вийде, оскільки вас буде дратувати («Чорт би побрал цю дачу!»). Правда, можете що-небудь полити з шланга, вода вас заспокоїть. Тільки не носіть лійки, а то знову захочеться сказати: «Чорт би побрал цю дачу».

Місяць у Леві

Лев керує серцем, спиною, діафрагмою, артеріями. Їх не можна оперувати, поки Місяць у Леві. Лев зажадає від вас, щоб ви одягалися в свій кращий наряд і вийшли у світло — пішли в гості, відвідали театр, концертний зал. На дачі можете співати (і пити, але в міру), краще разом з сусідами. Якщо хочете, попрацюйте в квітниках, збирати врожай ягід, щоб потім з великим задоволенням їх з’їсти або зварити з них варення.

Місяць у Діві

Діва відповідає за нервову систему, підшлункову залозу та селезінку, які не можна піддавати операції, якщо Місяць у Діві. Небажані також очисні процедури. Корисно поголодувати. Голодуйте на здоров’я! Потерпіти доведеться всього два дні і ще трохи. Душевну гармонію і спокій ви знайдете, якщо проведете генеральне прибирання в своєму будинку або на ділянці.

Розгрібаючи накопичився мотлох, зберіть бур’яни, зробіть прополку і т. д. Вкалывайте, вкалывайте, вкалывайте — і ніяких шашличків!

Місяць у Терезах

Ваги відповідають за стегна, нирки, сечовий міхур. Їх не можна оперувати, якщо Місяць у Терезах. Не нехтуйте цим правилом, інакше прооперовані органи будуть довго гоїтися. Небажано піддавати хірургічному втручанню всі видільні системи організму.

Вам захочеться отримати задоволення від споглядання всього прекрасного і гармонійного. Вдасться легко залагодити будь-які конфлікти, знайти компроміс. Насолодіться красою коханої людини, природи, музики, картини. На дачі буде комфортно, особливо якщо можна відпочити і посидіти біля каміна або печі, милуючись грою вогню.

Місяць у Скорпіоні

Скорпіон впливає на статеві органи і сечовід. Їх, а також товсту і пряму кишку і ниркові балії не можна піддавати операції, якщо Місяць у Скорпіоні. Крім того, краще не оперувати в ці дні горло і гортань.

Скорпіон може викликати напади ревнощів, прояви сарказму і язвительности. Захочеться все навколо ламати і трощити, щоб потім будувати заново. Для оточуючих ви будете просто нестерпний. Тому вирушайте на дачу і направте свою шалену енергію в мирне русло: розберіть старий парник і похилу врем’янку і побудуйте на звільненому місці чудову альтанку.

Місяць у Козерозі

Козеріг відповідає за коліна, кістки, суглоби і шкіру. Не травмуйте суглоби, не ламайте кістки — і не потрібно ніякого хірургічного втручання, настільки недоречного в ці дні. Емоційний стан потребує самотності й тиші. Захочеться подумати про вічне, долі й душі або просто виїхати на дачу і подивитися на зірки.

Місяць у Стрільці

У віданні Стрільця знаходяться вени і стегна, які не можна оперувати, поки Місяць у цьому знаку. Не треба переливати кров, а також проводити очисні процедури. У ці дні ви зможете пробити чолом стіну, але краще скористатися відкритими дверима. Надлишок сил використовуйте на дачі. Розчистіть доріжки або скиньте з даху сніг. Якщо душа захоче долучитися до світу високої гармонії, то рушайте в філармонію чи почитайте розумну книгу з філософії або релігії.

Місяць у Водолії

Водолій управляє щиколотками і венами. Краще не оперувати їх, поки Місяць у Водолії. Кістки в цей час погано зростаються, а рани довго не загоюються. Вам захочеться нових вражень і відчуттів. Якщо ви жінка, вас приверне роль кішки, яка гуляє сама по собі. Не відмовляйте собі в задоволенні, але не забудьте, що, поки ви гуляєте по дахах, інша така кішка цілком може зайняти ваше місце в будинку.

Місяць у Рибах

Риби відповідають за ступні і пальці ніг. Їх не можна піддавати операції, якщо Місяць у Рибах. Небажано хірургічне втручання при захворюваннях лімфатичної системи. Може з’явитися тяга до наркотиків або алкоголю. Тримайте себе в руках! Будуть залучати містика, окультні науки. Можна на дозвіллі зайнятися езотерикою, але не треба ставитися до неї надто серйозно, щоб не зайти надто далеко. Є небезпека не знайти в собі сил повернутися в реальний світ. Місяць у Рибах може зіграти з вами поганий жарт.

Поки Місяць у Водолії, прислухайтеся до інтуїції, в ці дні вона загострюється.