Для деяких людей в зірках немає нічого незвичайного: вони складаються з плазми і газу, знаходяться в космосі і випромінюють світло. Для інших — це кришталеві кулі. І якщо ви відноситеся до другої категорії, швидше за все ви регулярно переглядаєте гороскоп в пошуках ради в особистому житті та кар’єрі.

Але чи думали ви коли-небудь, що ваш знак зодіаку впливає на характер вашого батьківства? Якщо вам цікаво, яким батьком ви будете, ґрунтуючись на основних рисах вашого зодіакального знаку, то ви просто зобов’язані прочитати цю статтю.

 

ОВЕН

Як батько, ви навчите свою дитину бути одночасно амбітним і скромним. Ваш знак відноситься до вогненним, тому ваша пристрасть надихне ваших дітей на великі звершення. Тільки не забудьте про веселощі! Ваші діти будуть з нетерпінням чекати властивих вам спонтанних поїздок куди-небудь.

Однак ваша впертість може зіпсувати ваші стосунки з дітьми. Якщо ви будете занадто суворі з ними, вони можуть і повстати проти диктату. Звичайно для вас буцатися – це норма, але варто бути обережним, так як вашим дітям може здатися, що ви пригнічуєте.

ТЕЛЕЦЬ

Дбайливий батько-Телець постарається створити в будинку атмосферу абсолютної захищеності. Тельці люблять залишатися вдома і багато часу проводити з сім’єю. Будучи земним знаком, ви неодмінно навчіть своїх дітей любити свою планету і дбати про її збереження.

Батько-Телець напевно самий терплячий з усіх знаків. Однак, як і представники попереднього знака, ви вперті й любите поборотися. Але, незважаючи на те, що ви, можливо, будете часто сперечатися, ваші діти будуть відчувати, що ви віддані їм.

 

БЛИЗНЮКИ

Ви імпульсивні, веселі і створені, щоб надихати. Ви любите брати своїх дітей в музеї і парки, щоб вони розвивалися як розумово, так і фізично. Коли діти задають вам складні питання, ви відповідаєте, застосовуючи властиву Близнюкам логіку. Ви хочете навчити своїх дітей всьому, що знаєте самі, проте ви, до того ж, ще й прекрасний слухач.

Чи є хоч якісь мінуси у вашому стилі батьківства? Ви схильні до неспокою, тому якщо діти зачіпають ваші почуття, ви віддаєте перевагу ховати свій біль. Але діти завжди знають, що щось не так, і завдяки недомовленості у вашому домі може загостритися атмосфера. Якщо це почало входити у вас в звичку, спробуйте бути більш відкритими з тими, кого любите.

 

РАК

Раки – ревнителі сімейних традицій. Ви любите готувати піцу по неділях, а по п’ятницях у вас вечір фільмів. Ви з ентузіазмом сприймаєте все, чим можна зайнятися всією сім’єю: прогулянки на човнах, сплави, пазли, настільні ігри. Для вас важливо відчувати спільність.

Єдиний мінус у тому, що ви, можливо, душіть своїх дітей. Постарайтеся не втручатися у відносини й особисте життя ваших дітей. Ви – водний знак, і ваша любов тече спокійно. Просто переконайтеся, що ваші діти не тонуть у вашому уваги.

ЛЕВ

Як гордий лев, ви обожнюєте хвалитися успіхами своїх дітей. Ви будете святкувати кожен диплом «учня року» і кожен трофей, здобутий вашим чадом. Ви мягкотелы і купуєте дітям все, чого б їх душенька не побажала. У вашого сина вже є блакитні кросівки, але він хоче світяться? Без проблем. Ви готові весь світ покласти до ніг ваших дітей.

Але ви також можете бути зарозумілі. У найгірші моменти життя ви забуваєте про потреби дітей, так як занадто зайняті тим, щоб задовольнити свої власні. Але, незважаючи на всі ваші недоліки, діти будуть цінувати вашу відданість і люту захист.

 

ДІВА

В будинку Діви ніколи не буває брудно. Ви втратите контроль над собою, якщо побачите брудні сліди у вітальні або каракулі на стіні. Ваші діти навчаться відповідальності з малих років, завдяки тому, що ви будете щедро роздавати їм обов’язки.

Ви також цікаві і альтруистичны. Ви поважаєте думку своїх дітей. Від вас вони навчаться цінувати свій внесок у світ.

Ваша найгірша риса – уїдливість і критичність. Ваші діти скаржаться на те, що у вас завищені стандарти і можуть почати залишати нижню білизну на підлозі, просто, щоб подратувати вас. Якщо ви не впораєтеся з параноєю, то, напевно, будете дратувати своїх дітей частими походами до лікаря. Але, в кінці кінців, ви ведете себе так лише тому, що любите своїх дітей і готові заради них на все.

 

ВАГИ

Ваги поблажливі. Ви занадто легко здаєтеся: якщо ваша дитина відчайдушно бажає ту іграшку і волає про це прямо серед «Дитячого світу» так, що чути в Австралії, то ви, так вже і бути, придбайте її. Однак ваша відданість дітям на цьому не закінчується: ви готові дати йому кращу освіту, яку можете собі дозволити. Ви також дуже спокійні, тому діти будуть перевіряти вам всі свої таємниці – у вашій родині немає секретів.

Ведені Венерою, ви цінуєте красу і зовнішність. Це може набриднути вашим дітям, які хотіли б хоч раз піти в магазин в треніках. Але ваша любов до краси робить вас експертом в області мистецтва та рукоділля, що перетворює ваш будинок в оазис креативу. Ви тягаєте своїх дітей по музеях (вони ще скажуть вам за це спасибі), садам і мюзиклів.

Але за увагу потрібно платити. Ви очікуєте відповідної реакції від ваших дітей, а коли її немає, ви відчуваєте себе спустошеним. Ви мрієте подарувати своїм дітям замок, але разозлитесь, якщо у відповідь ви отримаєте запрошення переїхати в будиночок біля басейну.

 

СКОРПІОН

Батьки-Скорпіони люблять, коли їх дітей щільний, насичений графік. Навіть по неділях ваші діти вже в 10 ранку будуть готові йти на карате/балет/заняття на кларнеті.

Скорпіони люблять баланс в житті, і ваші діти тільки виграють від здорового харчування і достатньої кількості фізичних вправ, щоб поліпшити їх сон. Ви цінуєте свій час, яке проводите з родиною і намагаєтеся згуртувати всіх. Головне, коли діти виростуть і захочуть більше часу проводити з друзями, не ревнуйте занадто сильно.

Однак ваші спроби вести впорядкований спосіб життя може наткнутися на активні протести з боку дітей. Вони можуть порахувати, що занадто схильні до стресів і працюють дуже старанно, тільки щоб виправдати ваші очікування. Якщо ви помітили таку тенденцію, краще послабити хватку. Дозвольте їм іноді поспати до обіду. Або трохи ослабте контроль користування інтернетом.

По своїй природі ви не дуже любите фізичну близькість, так що не забувайте обдаровувати своїх дітей обнимашками!

СТРІЛЕЦЬ

Батьки-Стрільці люблять життя. Вам залишається тільки сподіватися, що ваші діти успадкують ваш ентузіазм, щоб ви могли взяти їх у такій кількість подорожей, який зможете собі дозволити. Якщо ви їдете у відрядження в Китай, то чому б не взяти з собою дітей? Для вас в поїздках можна навчитися всього того, чого навчають у звичайній школі, але в більш цікавою обгортці.

Однак будьте пильні: не дозволяйте своїм дітям нешанобливо ставитися до освіти. Також іноді ви забуваєте про те, що ви батько і розмовляєте занадто вільно – з використанням нецензурної лексики – прямо при дітях. Якщо це відбувається, вони можуть истосковаться з більш традиційним відносинам між батьками і дітьми.

 

КОЗЕРІГ

Козероги – трудоголіки, і їх наполегливість поширюється і на батьківство. Ви показуєте дітям як жити на своєму власному прикладі, щоб ваші діти навчилися приносити в сім’ю хліб.

Ви любите дарувати своїм дітям все, що пов’язано з освітою: книги, фільми, розвиваючі іграшки. Як і будь-який батько, ви хочете кращого для своїх дітей, але не соромитеся говорити «ні». Батьківство – це серйозно, все-таки ми тут виховуємо людей!

Тільки не будьте надто серйозні, адже ви не хочете мати свої міні-копії, що нагадують вам про те, який ви суворий і безкомпромісний батько. Коли вони хочуть трохи свята разом домашньої роботи, повеселитесь разом з ними. Освіта важливо, але проявляти м’якість не менш важливо.

 

ВОДОЛІЙ

Водолій – прогресивний, батько-хіпі з широкими поглядами. Як і будь-який батько-Водолій, ви захочете стати своїй дитині кращим другом. Ви будете розповідати своїм дітям божевільні історії про своє минуле і сподіватися, що вони успадкують ваші людинолюбні нахили. Жоден сімейна вечеря не обходиться без ваших розповідей про ночівлю під дощем на музичному фестивалі або волонтерській роботі за бугром.

Незважаючи на свою комунікабельність, ви можете бути неймовірно глухі до почуттів інших людей. Водоліям іноді не вистачає емпатії, що згубно позначається на відносинах батько-дитина. Довіряйте словами своїх дітей, коли вони розповідають про свої почуття.

 

РИБИ

Мрійливі Риби надихають своїх дітей проявляти креативність скрізь, де можливо. В ігровій кімнаті можна побачити чистий, пухнастий килим, коробки в ідеальному порядку, стіни прикрашені фарбою і шматочками пластиліну. Крім креативності Риби також цінують доброту. Люди часто кажуть, що ваші діти просто ангели.

Риби можуть бути серйозними. Коли справа доходить до захисту дітей, Риби не церемоняться. Вони готові на все, щоб забезпечити безпеку і щастя дітей.

А ще Риби поблажливі. Однак це не завжди плюс: батькам з цим знаком зодіаку необхідно переконатися в тому, що вони не надто безтурботні. Якщо ви не будете обережні, ваші діти звикнуть до розслабленого відношенню до всього, і їм буде не вистачати зібраності. Звичайно, ваші діти запам’ятають дитинство як час, наповнений світлом і любов’ю, але необхідно привчити їх до конструктивного підходу до свого майбутнього.