Як залучити любов у День святого Валентина 14 лютого 2018 року

 

День Святого Валентина, або День всіх закоханих відзначають по всьому світу з давніх часів. Святкують раз на рік — 14 лютого. Це свято названий на честь християнського великомученика з ім’ям Валентин. Закохані пари прагнуть провести це свято наодинці і в романтичній обстановці. Відзначають це свято дарують коханим і дорогим людям квіти, цукерки, іграшки, повітряні кульки і особливі листівки (часто у формі серця), з віршами, любовними зізнаннями чи побажаннями любові.

Але що ж робити тим одиноким людям, які ще не зустріли свою другу половинку, але відчайдушно цього хочуть? Як залучити в своє життя любов і про спеціальний обряді для залучення любові ексклюзивно розповіла учасниця «Битви екстрасенсів-13» в Україні, експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», емпат Лариса Гуцану.

«Для того, щоб залучити в своє життя любов, слід зробити подарунки для коханого своїми руками. Наприклад, це може бути листівка, м’яка іграшка, браслет, сплетений з натуральних ниток, або просто смачний романтичну вечерю. Головна умова — подарунок повинен бути зроблений з натуральних матеріалів і від душі — запевняє Лариса. — Щоб завоювати серце коханої людини, потрібно вкласти частинку своєї душі, тільки так ви зможете донести свою любов. І до цього треба готуватися заздалегідь»
Лариса Гуцану

Запам’ятайте, читати змову і проводити інші магічні маніпуляції потрібно в повній самоті і на світанку, каже ясновидиця. Змова потрібно читати біля відкритого вікна, яке знаходиться в східній стороні будинку. Якщо ви будете читати замовляння на вулиці, то потрібно повернутися обличчям на схід. Слова змови вимовляються повільно, чітко і виразно. Також в вимовляння тексту потрібно вкладати всі свої почуття і енергію.

Для цього обряду вам знадобиться мідне кільце. Купувати його потрібно не торгуючись. Будинки кільце надіньте на червону свічку, і воскурите пахощі. Кілька хвилин думайте про кохання і про те, який саме молодий чоловік вам потрібен. Потім запаліть свічку і прочитайте змову:

«Вогник Венери розпалюю, про кохання велике її прошу і благаю! Пахощі нехай любов в моє життя залучать! Богиня любові, наділи це колечко здатністю притягувати до мене любов! Амінь!».