Для проведення ритуалу вам знадобляться:

  • три свічки: зелена, біла та золотиста;
  • сушений базилік;
  • оливкова олія;
  • банкноти і металеві гроші.

Цей ритуал проводиться раз на місяць на Місяць. Підготуйте три свічки, причому, зелена повинна бути великою. Білу і золотисту запаліть свічку і поставте по боках від себе, а гроші розмістіть між ними. Візьміть свічку зеленого кольору, добре змастіть її маслом, а потім обсипте травою базиліка (краще подрібнити її в порошок). Потім поставте свічку між собою і купюрами. Запаліть її від сірника і дивіться на гроші крізь полум’я.

Тепер важливий момент: силою волі ви повинні постаратися притягнути гроші до себе. Звичайно, фізично це зробити неможливо, але ви повинні домогтися відчуття тяжіння грошей. Як ніби вони прилипли до вас або з’єдналися з вами. Притягати до стану легкого запаморочення. Після цього потушкуйте білу свічку пальцями і трохи відпочиньте. Потім знову притягніть гроші і після цього потушкуйте золотисту свічку.

Далі сгребите обома руками гроші зі столу і обсипте ними зелену свічку (насипайте зверху). Якщо при цьому дії свіча не згасне, значить, вам вдалося зробити грошову свічку. Якщо свічка погасне, то цей обряд не для вас. Як використовувати грошову свічку? Запалювали її, щоб притягнути гроші і багатство. Ні молитви, ні змови читати не потрібно. Щоб стати багатим, уявляйте в яскравих картинах свій добробут. У наступний Молодик повторіть обряд з іншого свічкою. Працюйте з нею по мірі необхідності.