Чоловіки в більшості своїй орієнтовані на раціональність і логіку, жінки – ірраціональність та інтуїцію. Саме тому жінки частіше вдаються до магічним і предсказательным практикам. Рідко яка дівчина не пробувала гадати чи не цікавилася техніками привороту. Багато жінок мають окультний дар, навіть не підозрюючи про це, інші користуються ними усвідомлено. У кожній жінці живе відьма, добра чи зла, адже сила магії може бути використана для будь-яких справ. Відьмацький гороскоп розповість про магічних здібностях представниць 12-ти знаків Зодіаку та типи магії, які їм найбільше підходять.

Вогняні відьми: Овен, Лев і Стрілець

Вогонь – перша магічна стихія. Без вогню не обходиться практично жоден ритуал класичний магії. Вогонь – символ активної життєвої енергії, може бути спрямований на творення, але більше на руйнування. Вогненним відьмам необхідно особливо вміло використовувати свій дар, щоб не нашкодити невинним.

ОВЕН

Овен – найбільш енергетично потужний магічний знак зодіаку. Енергія Овна дозволяє впливати на відстані, підкоряти своїй волі, слідувати своїм бажанням, засмучувати плани суперників, втихомирювати або карати ворогів. Овну також захищає стихія металу, тому вдало проходять ритуали, де використовується магічний ніж – Атам.

 

ЛЕВ

Друга за силою Вогняна відьма найбільш вправна в Любовній магії. Левиця обожнює бути коханою, активно залучає любов та інші блага, для себе і своїх близьких. Віртуозно виконує магічні ритуали, де присутні свічки і спалюються рослини. На її вівтарі завжди горить Вогонь. А ще його цілюща сила дозволяє успішно знімати вроки, вроки, а також чистити приміщення від негативу.

 

СТРІЛЕЦЬ

Стрілець – символ цілеспрямованої сили, яка, як стріла, діє на самому великій відстані. Це також знак розширення та пошуку, тому Стрільцеві підвладна Етнічна магія – специфічні ритуали і магічна атрибутика, запозичена з інших культур, наприклад, таємнича, нещадна і колоритна магія Вуду. Стрілець успішно синтезує знання, отримані з різних джерел, виділяючи саме корисне і відкидаючи зайве.

Земні відьми: Телець, Діва, Козеріг

Земля – основа і опора Магії, найбільш близька до природи стихія. Земні відьми частіше звертаються до природи, витягуючи чинності з каменів, мінералів і рослин. Їх магія найбільше наближена до реального світу, основна мета ритуалів – практична вигода.

ТЕЛЕЦЬ

Знаку Тельця відповідає Прикладна магія – синтез різних практик для залучення грошей і цінностей, створення відповідних умов для успіху і процвітання. Жінка-Телець – не тільки любителька матеріального блага, але і прекрасна господиня. Тому Земна відьма-Телець нерідко вдається до Побутової магії, її зілля схоже кулінарними рецептами, вона здатна причарувати смачною їжею і напоями, а своєю таємною магічною мети досягти за допомогою звичайних ниток і шпильок.

 

ДІВА

Земна відьма Діва також вправна у Грошовій та Побутової магії, але своїм допитливим розумом і пунктуальністю здатна осягнути змив карт Таро та їх найменші нюанси. До того ж, Діви, відомі особливою педантичністю до здоров’я, знають корисні властивості трав і каменів, можуть успішно практикувати нетрадиційні методи медицини: гомеопатія, фітотерапія, літотерапія.

 

КОЗЕРІГ

Козерогам близька натуральна магія з використанням енергії кристалів. На їх вівтарі або столі виблискує магічний кришталевий кулю. Кристали – джерело одкровень для Козерога. Це і талісман, і засіб зцілення і впливу, інструмент спіритичної зв’язку та предмет для медитацій. Відьма-Козеріг може благополучно витягувати і перенаправляти енергію каменів, трав і дерев, а для отримання відповідей на питання користуватися магнітними маятниками.

Повітряні відьми: Близнюки, Терези і Водолій

Повітря – інформаційна стихія, не тільки в Астрології, але і у Магії. Повітря – провідник ментальних образів та інформації тонких планів, а також покровитель мовлення та письма. Тому Повітряні відьми частіше опановують різні Пророчі системи, а їх магічні знаки і написи, замовляння та заклинання – найбільш ефективні.

БЛИЗНЮКИ

Сама допитлива з Повітряних відьом, воліє розгадувати хитромудрі комбінації рун, карт, химерних візерунків кавовій гущі, воску та інших матеріалів для ворожінь. Така відьма багато читає і постійно вдосконалюється. У неї завжди в запасі чергова книга з магії. Самі інтелектуальні відьми цього знака успішно опановують Астрологію і Каббалу.

 

ВАГИ

Эстетствующая відьма, любителька квітів, ароматів і прянощів. Вміє красиво обставити ритуал, дотримуючись при цьому всіх правил церемоніальною магії. З духами спілкується як справжня дама, не забуваючи про магічному етикеті. Найбільше їй вдаються обряди на залучення краси і сексуальності, любовні замовляння і ритуали на виконання позитивних бажань.

 

ВОДОЛІЙ

Найбільша творча відьма. Незважаючи на велику обізнаність у традиційної магії, воліє свої особисто розроблені методи. Вона обожнює експерименти. Вміло поєднує старе і нове. Її «лігво» схоже на алхімічну лабораторію, як правило, вона веде щоденник або створює власну рукотворну книгу – Гримуар, що описує магічні процедури, містить чаклунські рецепти, знаки та тексти для виклику духів і демонів.

 

Водні відьми: Рак, Скорпіон і Риби

Вода – найшвидший провідник енергій і найбільш плідна стихія в магії. Її властивості використовуються для творення і руйнування, майже як мертва і жива вода. Без води не обходяться багато ритуали, кубок або чаша з водою виступає як важливий атрибут магічних маніпуляцій.

РАК

Рак – знак медіумів і ясновидців. Водна відьма – найбільш чутлива, вміло витягує інформацію з тонкого світу, отримує одкровення від духів, сновидінь, від дзеркал і інших блискучих, переливних і водних поверхонь. У практичній жіночої магії її можна назвати класиком і консерватором, так як в своїх ритуалах вона орієнтується на фази місяця, особливу силу їй дають місячні богині.

 

СКОРПІОН

Найсексуальніша відьма, настільки, що здатна причарувати одним тільки поглядом, не вдаючись до магії. Їй під силу найнебезпечніші ритуали, вона частіше цікавиться загробним світом, чорною магією і демонологией. Особливо трепетно ставиться до душ померлих, які дають їй важливу інформацію, духи – викликані або приходять уві сні. А з демонами вона не церемониться, воліє не поклонятися, а залучати до себе на службу.

 

РИБИ

Найромантичніша Водна відьма, магія якої називається Вікка – неоязыческая магія, яка заснована на вшануванні природи. Цей вид магії зручний для міського способу життя. Вівтар відьми-Риби облаштований традиційно і орієнтовано на чотири сторони світла, включає символи і атрибути чотирьох магічних стихій – води і вогню, повітря і землі: чаша з водою, свічка, пахощі, камені або сіль. А завдяки своїм творчим талантам вона виготовляє оригінальні обереги, амулети і талісмани. Є прихильницею медитативної музики, пронизаної звуками природи.