Які духи підходять знаків Зодіаку

 

Дослідження купівельного попиту свідчить: найбільше жінки люблять солодкі і свіжі аромати, але їх смаки та уподобання змінюються в залежності від сезону. Влітку нюх радує коктейль з екзотичних фруктів, навесні — букет конвалій і гіацинтів. Ноти какао і орхідеї зігрівають взимку, восени в пошані шкіряні та карамельні акорди. Поділ запахів по погоді зрозуміло і логічно.

Вогонь

Ця категорія включає в себе представників Львів, Овенов і Стрільців. Ексцентричні особи, яким подобається бути в центрі уваги, обов’язково віддадуть перевагу аналогічні запахи. Яскраві, осяйні, що притягає до себе увагу аромати. Вони ніколи не зроблять вибір на користь нейтральною туалетної води, адже за допомогою екстравагантного шлейфу блищати в суспільстві так легко.

З усіх груп ароматів цим знакам ближче золота класика. Альдегіди від Chanel і шипри від Dior. І, до речі, гучне ім’я бренду має важливе значення.

Вода

Представники категорії — Риби, Скорпіон, Рак. Чутливі і чуйні чоловіки і жінки приділяють власним аромату особливу увагу. Запах для них — це не тільки гучну заяву про собі, це ключ до гармонії. Можливість усамітнитися зі своїми думками, ідеями, заглянути всередину себе. Духи допомагають створити камерну атмосферу, в яку заборонений вхід для сторонніх. Таємничі, загадкові натури з особливим внутрішнім світом, або віддадуть перевагу складною піраміді з рідкісними інгредієнтами, або сховаються за аромат, як за маску. І ніхто так і не зможе розгадати таємні мотиви.

Водні знаки із задоволенням користуються японськими марками — Kenzo, Issey Miyake та Masaki Matsushim. Їм близький мінімалізм і простота японських дизайнерів. Ще один варіант — есенції, які нагадують прозорий струмок, але створені з великої кількості інгредієнтів.

Земля

Якість, а не бренд — такий девіз Козерогів, Тельців і Дів. Консервативні уми і відкриті серця вибирають в магазинах не яскраві флакони, які перебувають на піку модних тенденцій. І не тягнуться до стендів з легендарними марками. Головне, це добре скроєний, стійкий запах. Квіти, фрукти, цитрусові — їм до вподоби абсолютно будь-які поєднання. Найчастіше, практичний склад характеру не дозволяє цим знакам купити новий флакон, поки не закінчився старий. Прихильність до одного благоухающему еліксиру — так само риса земних знаків. Улюблені бренди: Nina Ricci, Gucci, Cacharel, Dior, Armani — баланс якості та ціни.

Повітря

Любителі експериментів і новинок — Ваги, Водолії і Близнюки — справжня знахідка для індустрії парфумерії. Саме ці знаки мають величезні колекції флаконів парфумерної води на всі випадки життя. Їм подобається зустрічати новий день і поставати перед самими собою в новому вигляді. На туалетному столику цих знаків зустрічаються і бюджетні одеколони з мас маркету, і нішеві, ексклюзивні парфуми. Особливі переваги в нотах — білі квіти, перець, шкіра. Чорна орхідея від Tom Ford відмінно уживається в їх сумочках з Fresh Woman від Mexx. Представники повітря негативно ставляться до терпким, нудотним духам, віддаючи перевагу легкості шлейфу.

Звичайно, в кожному правилі є свої винятки. Наприклад, астрологи виділяють з усіх чотирьох категорій найсексуальніші знаки — Скорпіон і Лев. Планета Меркурій сприяє хорошим інтелектуальним навичкам для Близнюків і Раків. Жінки Ваги і Риби вважаються найбільш сентиментальними натурами. Гороскоп — не найважливіший фактор при виборі аромату. Характеристики особистості здатні допомогти розібратися в бажаннях і знайти свій ідеальний запах.