ОВЕН

Овен найчастіше шукає матірний гороскоп. Ну а че? Над чим ще поугорать з друзями під пляшечку пива. Особливо йому доставляє, коли його охаивают не сильно, а всіх інших — по повній програмі.

 

ТЕЛЕЦЬ

Телець відноситься до гороскопів без особливої довіри і ніколи не дозволяє їм впливати на своє життя. Але фінансовий і грошовий гороскоп іноді все-таки почитує. Але тільки для того, щоб зайвий раз переконатися в своїй правоті.

 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки поглинають всі гороскопи, які зустрічаються на їх бурхливому життєвому шляху. Забувають вони їх через рівно через хвилину — з цієї причини в них не вірять.

 

РАК

Раки, прочитавши про себе щось образливе чи неприємне, можуть образитися на всі гороскопи взагалі. Вони воліють гороскопи нейтральні: квіткові, модні, гороскопи домашніх тварин і народів світу.

ЛЕВ

Лев приймає тільки ті гороскопи, які його звеличують. Якщо ви читаєте йому вголос — просто пропускайте “незручні” місця, і його прихильне відношення вам забезпечено.

 

ДІВА

Діва взагалі-то в гороскопи не вірить, але медичний гороскоп прочитає дуже уважно. Якщо рекомендації будуть розумними, то Діва втілить їх у життя, а якщо вони здаються їй нісенітницею — то з обуренням відкидає.

 

ВАГИ

Терези люблять любовні гороскопи і романтичні. Але найбільше їм подобаються гороскопи сумісності між знаками Зодіаку. Після їх прочитання вони вже зовсім не здатні вибрати собі партнера — прийняти рішення стає неможливо з-за великої кількості факторів.

СКОРПІОН

Скорпіони в першу чергу дивляться сексуальні гороскопи і еротичні. Читають вони їх досить уважно, добре все запам’ятовував. Отримані відомості вони потім обов’язково відчують на своїх партнерів.

 

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці люблять прикольні гороскопи, з добрим гумором або незвичайними порівняннями. Втім, надовго в їх голові гороскопи не затримуються. А ще вони часто розуміють їх по своєму — в свою користь.

 

КОЗЕРІГ

Козеріг читає гороскопи для того, щоб їх розкритикувати. Він буде вишукувати всі невідповідності і отримувати від цього задоволення. Зрештою, він доведе собі і всім, що все це — повна нісенітниця, а керуватися треба тільки здоровим глуздом.

 

ВОДОЛІЙ

Водолій почитує гороскопи час від часу і вибірково їх запам’ятовує. Особливо цінує жартівливі гороскопи з їдкими жартами. Любить потім цитувати їх у самі невідповідні — з вашої точки зору — моменти.

 

РИБИ

Риби вірять взагалі у всі — в прикмети, знаки і, звичайно, в гороскопи. Вони дотримуються написаного настільки фанатично, що втілюють у життя все прочитане. Природно, для них гороскопи виходять вірні на сто відсотків.