Астрологи часто радять вибирати партнерів для любові і шлюбу серед певних знаків зодіаку. Але про несумісних парах говорять мало. У цій статті я хочу заповнити цей пропуск і розповісти читачам про найбільш несумісні знаки зодіаку.

Аспект квадратури в астрології

Знаки зодіаку, несумісні один з одним, знаходяться в аспекті квадратури. Цей аспект виходить в результаті поділу зодіакального кола на 4 частини.

Квадратура означає перешкоди і труднощі, відкритий конфлікт і потужний викид напруженій енергії.

Людям, що живуть з партнером по квадратурі, необхідно пристосовуватися, долати перешкоди і знаходити спільну мову, незважаючи на нерозуміння і відмінності в характері. Шлях до досягнення гармонії в цій сім’ї буде довгим і нелегким.

Однак якщо впаде стіна нерозуміння і закохані зуміють пристосуватися один до одного, результат може вразити не тільки самих партнерів, але і все їх оточення.

Опрацьовані труднощі і вирішені проблеми роблять таку пару сильною, різнобічно розвиненою і здатною досягти великого успіху завдяки потужній напруженій енергії аспекти квадратури.

Як же розрахувати найнесумісніші знаки аспекту квадратури?

Подивіться на ілюстрацію. Відшукайте свій знак зодіаку. Дотримуйтесь від нього по лініях. Ви знайдете два інших знака, які складають аспект квадратури вашому знаку. Наприклад, для Овна це будуть знаки Рак і Козеріг.

Що робити, якщо коханий чоловік народився під знаком, що складається в квадратурі з вами? Головне, не панікувати. Просто усвідомте для себе, що для досягнення гармонії та миру в родині вам доведеться потрудитися.

Аспект опозиції в астрології

Зараз мова піде про протилежні знаки зодіаку, астрологи називають це аспектом опозиції. Так як 12 знаків зодіаку, то виділяють 6 пар протилежностей. Ось вони:

Овен — Терези
Телець — Скорпіон
Близнюки — Стрілець
Рак — Козеріг
Лев — Водолій
Діва — Риби

Опозиція в астрології означає єдність і боротьбу протилежностей.

Це люди зовсім і принципово різні, часто вони рухаються в протилежних напрямках. Тут можна говорити про якийсь поєдинку, при цьому відносини стають схожі на маятник. То йде поступка одному партнеру, то іншому. Так розгойдується маятник постійно. Якщо зупинити маятник, відносини припиняться.

Втім, опозиція — не такий напружений аспект, як квадратура. Тут ми не побачимо перед собою непримиренних ворогів. Їх протистояння схоже на противагу плюса і мінуса, Інь і Янь, чорного і білого. А протилежності завжди притягаються.

Справді, навіщо чоловікові і жінці бути дуже схожими? Якщо партнери усвідомлюють свої відмінності, не будуть намагатися переробити один одного, а намагатимуться шукати компроміси у всіх сферах життя, то стануть неподільним цілим, а їх знаки зодіаку — сумісними.