ОВЕН І ВОДОЛІЙ

Представники цих знаків — природжені шукачі пригод, причому, це стосується не стільки поїздок по всьому світу, скільки щоденних спільних відкриттів: наприклад, в ліжку. Вони люблять робити все разом як одна злагоджена команда. Поки інші пари стомлюються від постійного спілкування і близькості в форматі 24/7, цим двом ніколи не буває нудно або втомлює в компанії один одного. Це важлива якість робить їх не тільки відмінними романтичними партнерами, але і діловими. Той рідкісний випадок, коли люди можуть в повній гармонії будувати спільний сімейний бізнес без шкоди для відносин і загальної справи.

ТЕЛЕЦЬ І РАК

Тільця і Раку пов’язують дуже міцні узи — фізичні та емоційні. Обидва розуміють і приймають всі аспекти (зовнішні і внутрішні) своєї другої половинки, що допомагає їм швидко залагоджувати будь-які конфлікти й роками зберігати пристрасть у стосунках. Дуже зворушливе якість цієї зодіакальної пари — щира вдячність і подяку своєму партнеру за цей союз. Вони беззастережно підтримують один одного у всіх починаннях, що є відмінним фундаментом для довгого щасливого шлюбу, а це сьогодні зустрічається рідко.

БЛИЗНЮКИ І ВОДОЛІЙ

Одне із самих божевільних зодіакальних збігів! Саме з цими знаками найчастіше трапляється любов з першого погляду, а одружитися вони можуть через всього пару місяців (або тижнів!) після знайомства. У Близнюків і Водоліїв є великий творчий потенціал — вони постійно діляться один з одним своїми неймовірними ідеями, так як знають, що можуть розраховувати на підтримку партнера. «Давай приготуємо жаб’ячі лапки сьогодні на вечерю!» «Чому б завтра не відправитися в похід по горах?» Їх мрії — ніби шматочки хитромудрого пазла, який поступово складається в єдину ідилічну картинку. Не варто списувати з рахунків і той факт, що представники цих знаків дуже люблять відчувати себе незалежними і можуть спокійно проводити час з друзями поодинці, що нітрохи не шкодить, а, навпаки, лише зміцнює їх союз.

РАК І РИБИ

Рак і Риби володіють справжньою космічної зв’язком. Належність до холодної водної стихії наділяє цих партнерів мрійливістю, емоційним сприйняттям навколишнього світу. Часто, вже після першої зустрічі, у них складається враження, що вони знайомі сто років. Їм не доводиться підлаштовуватися під звички і примхи іншої людини, адже вони так схожі на його власні! Вони відмінно уживаються разом, так як не переоцінюють, і не недооцінюють свого партнера, вміють щиро їм пишатися, співпереживати і чимось поступатися. Обидва знака володіють чудовою інтуїцією і відчувають потреби один одного на рівні «шостого почуття», що допомагає їм легко сформувати міцну зв’язок, яка може тривати десятиліттями. У сексуальній сфері пару чекає відмінна сумісність — обом притаманна любов до еротичних ігор, прагнення надати фізіологічного акту високу естетику, вони націлені на досягнення взаємного задоволення.

ЛЕВ І СТРІЛЕЦЬ

Основа цих довготривалих відносин — пристрасть. Обидва знака вміють повною мірою насолоджуватися життям і любити того, хто відчуває світ схожим чином. Вони прекрасно знають, що хочуть отримати від буття, допомагають один одному досягти будь-якої мети і мрії. Стрілець може стати для Лева стимулом до руху вперед, надихати його на нові звершення, а сам він, завдяки Леву і широту його натури, стане позитивно дивитися на світ. Будучи представниками вогняної стихії, обидва мають глибоке розуміння потреб свого партнера. Це дуже яскравий союз. Поруч з цією парочкою завжди дуже весело. Їх любовний приклад окрилює і п’янить навіть самих черствих і цинічних оточуючих. Підвищує шанси на
взаємне щастя незлопамятность представників обох сузір’їв і їх готовність великодушно прощати. Їм важко пристосуватися в побуті, у них схожі смаки і принципи, що дає їм ще більше надій на безхмарне спільне майбутнє.

ДІВА, ТЕЛЕЦЬ

Два земних (і дуже приземлені у своїх бажаннях) астрологічних знака, які просто не можуть не закохатися один в одного або, принаймні, не зав’язати тісних дружніх стосунків. З боку іноді здається, що це любов за взаємною розрахунком або якоїсь таємної домовленості — настільки практичним, спокійним і зібраним виглядає цей союз. Насправді, в щирості глибоких почуттів Діви і Тельця не варто сумніватися. А якщо, до того ж, вони правильно розподілять між собою ролі, то їх любов тільки подвоїться. Телець в такому союзі повинен розставляти пріоритети і виступати ідейним натхненником (в інших парах він може загубитися на тлі активної другої половинки), а Діва талановито все виконувати. Це та сама любов, про яку пишуть у книжках — і жили вони довго і щасливо.

ВАГИ І БЛИЗНЮКИ

Ідилія між Близнюками і Вагами — приклад сильної інтелектуальної зв’язку. Ці повітряні знаки завжди відрізняла вражаюча розумова робота. На їхню думку, мозок — це найсексуальніша частина тіла партнера, а ігри розуму розпалюють бажання краще, ніж гра м’язами. Вони здатні закохатися не в зовнішність або статура, але почуття гумору і харизму. А ще це той прекрасний випадок, коли відносини засновані на міцній дружбі — обидва впевнені, що можуть відверто розповісти партнеру всі свої мрії, таємниці і переживання. Висока ступінь довіри — відмітна риса цього вірного союзу.

СКОРПІОН І РАК

Найчастіше, два занадто пристрасних партнера не можуть створити ідеальну пару. Вони або обпалюють один одного, або починають змагатися. Однак якщо один з них Скорпіон, а інший — Рак, такий союз може бути досконалим. Вони бачать світ крізь призму ідентичного емоційного сприйняття. У них схожі прагнення та інтереси. Привабливі, чутливі, м’які. Раку дуже імпонує творче початок у Скорпіоні, а Скорпіона вже з перших хвилин спілкування зачаровує глибина душі Раку. Їм необов’язково розважати одне одного розмовами — просто помовчати поряд» їм цілком комфортно. Це говорить і про те, що таким партнерам зовсім нескладно пристосуватися один до одного в побуті. База для їх почуттів — єднання душ, яке встановлюється між ними раз і назавжди.

СТРІЛЕЦЬ І ОВЕН

Вибухова парочка! А як може бути по-іншому, якщо мова йде про Стрільців і Овнах, чия пристрасть нагадує цілий склад динаміту. Невгамовна енергія, що б’є в них ключем, лише зміцнює цей союз і допомагає його процвітанню. Вони обидва цінують дикий ентузіазм своєї другої половинки і підтримують оптимістичний підхід до життя. Хоча і прийнято вважати, що найкраще притягуються протилежності, деколи люди, неймовірно схожі один на одного, стають максимально близькими. Це пара може рука об руку пройти через всі випробування, які приготувала їм життя, і обов’язково всім доведе, що нерозв’язних проблем не буває, якщо поруч з тобою є надійна опора.

КОЗЕРІГ І ТЕЛЕЦЬ

Між цими двома знаками виникає така потужна хімія, якої не має жодна інша астрологічна пара. Їх об’єднує надійність, терпіння, відданість, працьовитість і цілеспрямованість. У ліжку їх чекає повне взаєморозуміння — таємні бажання партнера вони відчувають з одного дотику. При цьому обох не назвеш надто романтичними персонами, але це не означає, що хтось з них страждає від нестачі сюрпризів і ніжності. Крім цього у Тельця і Козерога є щось, про що мріє більшість з нас — це нескінченне обожнювання один одним. Обом здається, що він став володарем неповторного скарби. Це щире захоплення другою половинкою оточуючих неабияк нервує, але, разом з тим, не можна не визнати, як це зворушливо. Саме про такий союз зазвичай кажуть «споріднені душі».

ВОДОЛІЙ І ТЕРЕЗИ

Представники цих знаків зодіаку вже з перших хвилин знайомства проявляють зацікавленість один в одному, після чого скороминуща розмова може затягнутися на кілька годин — адже у них так багато спільних тем! Відносини цих повітряних представників майже містичні, зі сторони цей союз викликає масу питань і сумнівів, їх любов дуже складно зрозуміти і осмислити. Але, зрештою, кому яка справа, якщо ці двоє точно знають, що відбувається в їхніх головах і серцях і чужу думку їх мало хвилює. За життя обидва ці знаки прагнуть продемонструвати свою індивідуальність і незалежність, але заради конкретного партнера готові зробити виняток і можуть поступитися власними ідеалами заради любові, гармонії і взаєморозуміння. Та такий здоровий компроміс лише зміцнює їхні стосунки.

РИБИ І СКОРПІОН

Ще одна пара, яка чисто інтуїтивно тягнеться один до одного: передати ці відчуття словами складно, їх можна тільки відчути. Пам’ятайте, кадри з фільмів, в яких головний герой «вихоплює» поглядом Її з натовпу і не може відвести очей? Така ситуація в житті Риби і Скорпіона цілком реальна. Нехай навіть у своїх захопленнях або пристрасті вони часто розходяться в думці, загальні цінності і погляди на сім’ю допомагають їм прожити довге щасливе життя «пліч о пліч». Іноді вони настільки чітко вгадують хід думок свого партнера, що здається, ніби та чи інша ідея народилася в їх власній голові, настільки детально вони відчувають ситуацію. А ще вони не боятися бути надто романтичними і сентиментальними щодо свого супутника.