Енергетика деяких людей може мати досить руйнівні властивості. Зазвичай про таку людину говорять, що він має «лихе око». Однак, щоб наслати на кого-небудь свій негатив, необхідно і самому мати дуже потужною енергетикою, але деякі роблять це навіть несвідомо.

Таким людям досить подумки насварити людини і побажати йому щось погане, і воно незабаром обрушується на нього. Особливо схильні навроків діти, т. к. вони дуже вразливі.

Як правило, «уміння» наврочити присутній з самого народження, і в якійсь мірі залежить від вашої зодіакальної схильності.

Близнюки, Скорпіон, Козеріг, Риби — це ті сузір’я, які мають потужну силу слова і думки. Представники цих знаків Зодіаку можуть лише одним своїм словом або поглядом послати людині негативну енергію.

Згідно з гороскопом, Скорпіони часто роблять це навмисно. Багато з них прекрасною знають про своїх незвичайних здібностях і користуються цим.

У Близнюків процес пристріту часто відбувається несвідомо. Близнюки люблять поговорити, обговорити, оцінити, покритикувати. Часом саме за їх, на перший погляд, безневинними фразами, і криється енергетична небезпека. Рекомендується Близнюкам ретельніше стежити за потоками своїх думок, інакше вони можуть завдати шкоди навіть своїм близьким людям.

Риби і Козероги можуть довгий час таїти в собі образи, негативні думки про когось і в кінцевому підсумку їх кривдник буде покараний. Дуже часто слова та погрози представників цих двох сузір’їв втілюються в реальність.

Думаючи погано про людину, бажаючи йому горя, Козероги і Риби самі стають жертвою свого ж пристріту. Негатив, надісланий на адресу іншої людини, рано чи пізно повертається назад до них. Саме тому радимо їм навчитися мислити позитивно.

Всі інші знаки Зодіаку — Овен, Телець, Рак, Лев, Діва, Стрілець, Водолій не мають яскраво виражених здібностей до навроків та псування, якщо не брати до уваги винятки із правил та індивідуальні особливості дати народження.