Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

 

Довіра — це те, що заробляється роками, місяцями і вчинками. Його можна втратити в одну мить, але не знайти. Не завжди у нас є час для того, щоб перевіряти когось. Астрологи допоможуть вам заощадити сили і нерви.

Кожна людина унікальна, проте астрологи сходяться на думці, що Знак Зодіаку накладає певний відбиток на характер свого власника. Ці знання можна використовувати для того, щоб передбачити дії когось із друзів, знайомих, колег. Знаючи зодіакального покровителя людини, ви можете вирішити, наскільки йому можна довіряти. Довіра залежить від багатьох якостей характеру людини. Не варто довіряти егоїстичним Знакам Зодіаку, а також тим, хто надто агресивний. Емоції — страшний ворог і одночасно кращий друг довіри.

 

ОВЕН

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Овну можна довіряти, тому що ці люди прямолінійні і не люблять удавання, але це аж ніяк не означає, що вони не можуть вас обдурити. Для них це не складе труднощів, але брехня в більшості випадків буде невинною. Інша справа — це довіра Овнів до оточуючих. Ви можете бути занадто довірливими, але саме тому вас і люблять дуже багато такі ж люди. В цьому ваш шарм, сила, і перевага. Простота завжди була і буде приваблива.

 

ТЕЛЕЦЬ

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Тельцям не можна довіряти, якщо справа стосується грошей, слави, успіху, любові. Вони вирвуть у вас це з рук будь-яким зручним для них способом, навіть не сумнівайтеся. Єдине виключення — це близькі та друзі. Ним вони можуть поступитися, великодушно подавши руку допомоги. У всіх інших ситуаціях сподіватися на їх порядність не варто. Самі ж Тельці теж легко можуть бути обдуреними.

 

БЛИЗНЮКИ

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Близнюки недовірливі. Знайомлячись з людиною, вони свідомо готуються до обману. Однак коли відносини перевіряються часом, вони заспокоюються. І тут вже іншій людині доводиться бути напоготові: наступає період, коли не можна довіряти самим Близнюкам. Представники цього Знаку постійно брешуть по дрібницях, навіть не помічаючи цього за собою. Але з іншого боку, нехай краще це буде дрібний обман, ніж велика зрада. На таке здатне дуже мало Близнюків.

 

РАК

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Ракам краще не вірити, коли ви займаєтеся з ними бізнесом. Вони люблять гроші, а ті відповідають їм взаємністю, тому вам необхідно бути як мінімум кращим другом Раку, щоб не залишитися в дурнях. Самі Раки є чудовими психологами та аналітиками, тому їх обдурити у вас навряд чи вийде. Вони не виверткі і не роблять щось нишком. Раки просто розумні, завбачливі, обережні і цінують кожну хвилину свого особистого часу.

ЛЕВ

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Якщо ви запитаєте будь-якої людини, обманював його Лев коли-небудь, швидше за все почуєте відповідь «ні». Іншої відповіді й бути не може, тому що Лев відмінно замітає сліди. Звичайно, його брехня вам не принесе проблем, а йому поганої слави, тому просто не переживайте. Довіряти цим людям можна, але от довіру самих Львів залежить від величезної кількості чинників. Іноді їм навіть подобається бути обдуреними.

 

ДІВА

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Чим старша людина, народжена під Знаком Діви, тим складніше його обдурити, бо його недовірливість зростає пропорційно впитываемому обману. Обережність цих людей вражає. Навіть коли все стовідсотково буде в порядку, вони все одно шукають підступ. Якщо їх не підводить шосте почуття, вони стають ще більш недовірливими. Самі ж Діви є першокласними брехунами, які малознайомим людям можуть брехати так, що комар носа не підточить.

 

ВАГИ

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Ваги брешуть дуже забавно. Вони розуміють, що не вміють обманювати, тому навіть сміються самі над собою, щоб не виглядати нерозумно. Зустрічаються, звичайно, індивіди з супер можливостями, але не так часто, як у інших Знаків Зодіаку. Ще ці люди дуже довірливі, а якщо комусь не вірять, то це все одно не міняє суті речей. Виглядає це дуже дивно, тому що Ваги постійно говорять про те, що їх «нагріли» то тут, то там.

 

СКОРПІОН

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Майстри брехні і лицемірства — це Скорпіони. Їх слід побоюватися, але не будьте занадто обережними. Вони не увіткнутий вам у спину ножа, навіть якщо ви їх ворог, але і чесними на сто відсотків не будуть — навіть з друзями. Така їхня сутність. Заради їх любові і компанії варто потерпіти їх витівки. Самі ж Скорпіони можуть демонструвати досить розвинуту інтуїцію, тому обдурити їх буває важкувато.

СТРІЛЕЦЬ

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Стрільцям завжди можна вірити на сто відсотків, якщо вони є вашими друзями або рідними. В іншому випадку, вони можуть залишити вас з носом в будь-якій ситуації. У сучасному світі такі здібності, як у цих людей, можуть виявитися дуже корисними. Цінуйте Стрільців і не намагайтеся їх обманювати, бо вони чують брехню за кілометр.

 

КОЗЕРІГ

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Козероги будуть стабільно нікому не вірити, поки їм хтось не скаже про те, що їх недовіру безпідставно. Словом, їм необхідно якесь підтвердження, але з самого початку спілкування з будь-якою людиною вони обережні по максимуму. Тільки з віком проходить ця черства обачність. Що стосується самих Козерогів, то брехати вони не вміють, та й не особливо хочуть. Вони майже позбавлені вад і слабкостей.

 

ВОДОЛІЙ

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Водолії є чудовими психологами, тому їм не потрібно вчитися брехати. Своєю перевагою вони користуються, але не завжди, що говорить про їх відносної порядності. У вас же шанс обдурити їх є, але він настільки малий, що шкурка вичинки не варта. Обдурили Водолія — молодці. Водолій спіймав вас на брехні — бережіть обличчя від ударів.

 

РИБИ

Які Знаки Зодіаку можуть вас обдурити

Риби люблять прибрехати, тому довіряти їм точно не можна. Якщо ви хоч трохи розбираєтеся в людях, то зможете без проблем викрити їх у брехні. Не думайте, що це їх виправить. Їх не зможе виправити нічого. Вони і самі погано визначають, коли їм брешуть. В бізнесі такі «навички» навряд чи допоможуть, але в житті можуть стати в нагоді.