Одні люди народжуються ніжними і ранимими, інші — пробивними і впевненими в собі. Кожен наділений індивідуальним талантом. Сьогодні ми поговоримо про найбільш сильні знаки Зодіаку.

 

ОВЕН

Овен — людина пряма і дуже енергійний. Він завжди сповнений ідеями, без яких його життя стала б нестерпно порожній і нудною. Безперервний рух вперед — запорука його гарного настрою і самопочуття.

Будучи першим знаком Зодіаку Овен у всьому прагне стати №1. Бути самим першим, обігнати конкурентів, зробити краще, ніж інші — ось основні стимули її активності. Елемент змагання лише підігріває інтерес.

Представники цього знака Зодіаку здатні повністю віддаватися роботі. Це ті люди, які стверджують: «Немає проблем, є тільки завдання». Поставлені завдання вони вирішують швидко, проявляючи свій стрімкий характер.

Овен не буде тупцювати на місці, довго обдумуючи питання. Він вважає за краще діяти, а не чекати.

І така тактика може привести до успіху. Поки конкуренти зволікають, Овен вже впорався із завданням.

ЛЕВ

Лев високо цінує успіх у суспільстві, від природи наділена лідерськими якостями. Це амбітний і в той же час дуже привабливий чоловік. Зазвичай Львів люблять оточуючі за їх яскраву індивідуальність.

Представники цього знака не бояться брати на себе відповідальність. Їх відрізняє хоробрість і прагнення проявити себе. Тому Львів виходять чудові лідери і керівники, яких поважають підлеглі.

Почуття власної гідності — одне з ключових якостей Лева. Він нікому не дозволить принижувати себе. Це гідний суперник, який зможе дати відсіч будь-якому знаку Зодіаку. Але з переможеними Лев завжди поступає благородно.

Цей знак Зодіаку ласий на компліменти і підлабузництва. Леви обожнюють, коли їх заслужено хвалять, особливо коли це роблять на людях. Якщо ж хтось буде принижувати Лева на очах оточуючих, то отримає непримиренного ворога.

 

СКОРПІОН

Скорпіони — пристрасні та імпульсивні натури, хоча показують це тільки близьким людям. Їх внутрішній світ насичений емоціями і переживаннями. Внутрішня робота дає потужний заряд енергії для активної діяльності та досягнень.

Скорпіон любить бути першим і добиватися високих результатів. Але його підхід відрізняється від підходу Вогняних знаків. Він вважає за краще не демонструвати своїх бажань, але таємно шукати шляхи їх досягнення.

Скорпіони взагалі люблять таємниці. Їм подобається розгадувати секрети з життя оточуючих. Потужний розум і прагнення в усьому докопатися до істини зазвичай відкривають їм завісу над тим, що приховано від інших.

Цей знак Зодіаку — самий стресостійкий з усіх. А все завдяки покровителю — планеті Плутон, який відповідає за відродження.

Однак буде помилкою думати, що Скорпіон взагалі не переживає стрес — навпаки, його почуття глибокі. Але силу негативних емоцій він здатний перетворити на потужний заряд енергії і витратити його на досягнення своїх цілей.

КОЗЕРІГ

Сила Козерога — в його терпіння, завзятість і вміння чекати. Він спочатку ставить мету, а потім довго і наполегливо рухається до їх досягнення. Такий підхід незмінно призводить до відмінного результату.

Ні, Козеріг не шукає легких перемог. Стрімкі завоювання — не в його стилі. Він спочатку все продумає, підготує ґрунт для майбутніх звершень, а після цього почне діяти. В його записнику завжди можна знайти плани і розклади.

Сатурн — покровитель Козерога — керує часом. Тому наш герой знає, що час на його боці. Він не здається при перших труднощах. Навпаки, вони стимулюють його проявити ще більше завзяття.

Коли конкуренти вже здалися, Козеріг робить останній ривок і отримує довгоочікуваний приз.

Один із секретів успіху Козерога — в його методичності і раціональному підході. Тверезий розрахунок і аналіз ситуації без зайвих емоцій допомагають приймати правильні рішення і знаходити найкращі шляхи.

 

ВОДОЛІЙ

Водолій з дитинства відчуває себе не таким, як усі. Він мислить не так, як інші, одягається екстравагантно або має незвичне хобі. Для нього дуже важливо проявити свою унікальність і не йти на поводу у інших.

При цьому Водолій — колективіст. Він обожнює працювати в групі, оскільки розуміє, що кожен робить свою частину роботи, кожен вносить частинку себе у загальну справу. У результаті разом можна домогтися набагато більшого, ніж поодинці.

Водолій завзятий, якщо не сказати впертий. Він хоче робити по-своєму, і ніхто не може переконати його в цьому. Завдяки гострому розуму і надзвичайної винахідливості, представники цього знака відомі своїми досягненнями в науці. Згадаймо, наприклад, Томаса Едісона і Дмитра Менделєєва.

Водолій завжди віддасть перевагу власний шлях, а не второвану стежку. Тому він може досягти висот в тих галузях, в які більшість людей просто не потрапляє.

 

Така п’ятірка найбільш сильних знаків Зодіаку. Зрозуміло, інші знаки теж можуть проявити силу характеру, волю до перемоги і добитися успіху в житті.