Хто любить веселитися? Звичайно, всі люблять! Але не однаковою мірою. Одні жити не можуть без свят, а іншим до душі домашній спокій і затишок. Сьогодні ми поговоримо про самі веселі і радісні знаки Зодіаку. Нижче представлена п’ятірка найбільш веселих знаків Зодіаку. Кожен їх них обожнює розваги і свята. Але це не означає, що всі інші знаки краще сірість і нудьгу — зовсім ні. Просто вони трохи більш серйозні.

 

ОВЕН

Енергія представників цього знака заразлива. У них в голові завжди стільки ідей і планів, що не кожен зможе скласти їм гідну компанію. Багато інші знаки зодіаку втомлюються від такої високої активності. Овни люблять веселощі, салюти, петарди. Їм по душі народні гуляння, участь у загальному радісну подію. Ну а якщо захід проходить на свіжому повітрі, то це вдвічі приємно.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки — один з найвеселіших знаків зодіаку. Вони люблять поговорити про все на світі, дуже дотепні. З представниками цього знаку можна розмовляти годинами і нудно вам не буде. Часто вони стають душею компанії, оскільки здатні розвеселити всіх своїх друзів забавними історіями, жартами або анекдотами. Ще Близнюки з радістю вступають в суперечки і дискусії, але не жаркі, що доходять до бійки, а інтелігентні, з легкою іронією.

 

ЛЕВ

Леви обожнюють відпочинок, свята, вечірки і тусовки. Веселі розмови і душевна атмосфера, сміх і радість, бризки шампанського — ось стихія Львів. Їм подобається звертати на себе увагу і удостоювався заслужених компліментів. Представники цього знака зазвичай з готовністю беруть участь у всіляких корпоративах. При цьому Левиця обов’язково прикупить собі нове карколомне плаття і вишукані прикраси, які підкреслять її яскравий образ.

 

СТРІЛЕЦЬ

Зазвичай Стрілець перебуває в доброму гуморі. У нього гарний настрій, яким він із задоволенням ділиться з оточуючими. Якщо ви в депресії, Стрілець знайде слова, щоб підбадьорити вас. Весела вдача представників цього знака зодіаку робить їх хорошими друзями і приємними співрозмовниками. Правда лише до тих пір, поки Кентавр за своєю звичкою не скаже правду, так що «не в брову, а в око». Деякі ображаються, а інші люблять Стрільців за їх чесність.

 

ВОДОЛІЙ

Водолії легко заводять друзів. Вони люблять зустрічі з друзями, можуть збиратися цілими компаніями, бо так веселіше. Їм подобаються спільні прогулянки і виїзди за місто. Представники цього знака ненавидять нудьгу. Вони шукають оригінальні розваги і завжди їх знаходять. Часто їх приваблюють масштабні розважальні заходи. Багато Водолії — інтелектуали, тому із задоволенням візьмуть участь в іграх, де потрібно проявити свій розум.