Деякі люди просто не в змозі слідувати правилам. Здається, ніби їм життєво необхідно робити все наперекір! І якщо в одних цей юнацький максималізм проходить з віком, то для інших вічний бунт стає способом життя. Ці люди йдуть проти системи і категорично не згодні слідувати вказівками. Перед вами четвірка найбільш зухвалих і норовливих знаків зодіаку.

ОВЕН

Овни роблять те, що вважають за потрібне. Вони не будуть ні перед ким звітувати, так як за життя самі собі начальники. Ці люди не терпітимуть, якщо ви будете вказувати їм, що і як робити. Коли Овни потрапляють в ситуацію, яка зобов’язує їх підкорятися нормам і статутам, вони підуть в обхід всіх правил, або ж і зовсім відмовляться брати участь у такому нудному заході. Якщо ви хочете пов’язати своє життя з Овном, беззастережно прийміть його авторитет і змиріться з тим, що тепер ви неминуче станете співучасником його правопорушень!

ВАГИ

На перший погляд, Ваги не виглядають зухвалими бунтарями. Вони і справді не прагнуть бути бунтівниками і хуліганами, скоріше, вони йдуть проти правил, тому що не терплять конформізму. Якщо ви скажете їм, що є тільки один спосіб що-небудь зробити, вони обов’язково знайдуть ще 20 способів вирішення цієї проблеми. Для Ваг правила рівнозначні обмежень. А будь-які обмеження ці веселі і товариські люди вважають безглуздими! «Розслабся і насолоджуйся!» – чи не це їх девіз по життю?

 

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці беруть від життя максимум. Найгірше, що ви можете зробити — це поставити Стрільців в рамки і змусити їх робити все по шаблону. Цим людям дуже швидко надодает монотонність, передбачуваність і стабільність. Тому будь-які приписи викликають у них внутрішні опір. Говорити цим людям, що чогось робити не можна, значить стовідсотково спонукати їх до цього! Стрільці дуже цікаві, тому не варто просто забороняти їм щось. Вони обов’язково з’ясують, що буде, якщо порушити це правило. Не намагайтеся обмежувати і контролювати Стрільця, так ви втратите довіру і повагу.

 

ВОДОЛІЙ

Водоліїв дратують не тільки самі правила, але і ті, хто їх вигадує. Для них слідувати натовпі – найгірше приниження. Ці яскраві і незалежні люди звикли виділятися у всьому і скрізь. Вони не терплять обмежень, вважаючи їх пережитком минулого і посяганням на свободу думки. Єдине місце, де ви можете змусити Водоліїв коритися вам – це ліжко.

Сподіваємося, що тепер ви будете знати, яким знакам Зодіаку краще не нагадувати про норми і умовностях, щоб не потрапити до них в немилість.