Символ наступного року — забіяка Вогненний Півень. Він упевненою ходою увійде в наш будинок і життя багатьох з нас кардинально зміниться. Його безглузда і конфліктний характер накладе відбиток на всі майбутні події. Протягом грошових потоків буде порушено. Як же домогтися успіху, зберегти і примножити свої накопичення в 2017 році, читайте в нашому гороскопі.

 

Овен

Люди цього знака проведуть весь рік під крилом Вогняного Півня. Їх ентузіазм, хоробрість і рішучість припадуть йому до вподоби. При адекватній оцінці ризику, їм будуть вдаватися найсміливіші і прибуткові фінансові підприємства. Друге півріччя стане для Овнів ідеальним часом для початку власної справи.

 

Телець

Сильні вітри змін весь рік будуть намагатися звалити їх з ніг. Але не вийде. Практичність і грунтовність Тельців допоможуть їм уникнути грошових проблем. Рік промайне для них без великих прибутків, але і без суттєвих втрат. Розмірене примноження, без ризику і авантюр. Ось лінія поведінки Бичків в 2017 році.

 

Близнюки

Наступний рік буде багатий на швидкі і непередбачувані зміни ситуації. І для постійно вагаються Близнюків настане непростий період. Непосида Вогненний Півень принесе їм розчарування і збитки. Але мінімізувати втрати можна. Для цього Близнюкам доведеться прийняття найважливіших рішень покласти на інших людей.

 

Рак

Головною економічною стратегією для Раків на наступний рік буде глуха оборона. Їх водна природа увійде у відкрите протистояння з вогненної натурою Півня. Весь рік вони будуть терпіти причіпки начальства або відбиватися від конкурентів. Але це піде їм тільки на користь. Там, де багато втратять, обережні Раки збережуть.

Лев

Наступаючий рік стане періодом можливостей для благородних Львів. Але крім злетів, Вогненний Півень піднесе їм безліч болючих падінь. І щоб фінансових перемог стало більше, ніж поразок, щедрим Левам доведеться взяти під вуздечку свою тягу до марнотратства і дорогим придбанням.

 

Діва

Працьовитість і прагматичність людей цього знака допоможуть їм у 2017 році не тільки зберегти, але і значно примножити. Майбутні 12 місяців для багатьох Дів запам’ятаються кар’єрним зростанням і збільшенням достатку. Чудова інтуїція вбереже їх від більшості помилок і допоможе закінчити рік з відчутною прибутком.

 

Ваги

Прагнення до рівноваги і комфорту не дозволить Терезам скористатися всіма преференціями Вогняного Півня. Бо в наступаючому році буде потрібно хапатися за будь-яку можливість. Тому Ваг або доведеться кардинально змінити свій підхід до заробляння грошей, або будуть пожинати плоди успіху інші люди. Більш швидкі і менш вимогливі.

 

Скорпіон

Головною причиною невдач для цих людей в майбутньому році може стати їх непросту вдачу. Оскільки для егоцентричних Скорпіонів зростання доходів буде залежати від інших людей. Їх нові знайомства і налагоджені зв’язки тут же трансформуються в відчутний прибуток. І тому Скорпіонам в наступному році має широко посміхатися і низько кланятися.

Стрілець

Подив, захоплення і заздрість. Ось які емоції будуть викликати волелюбні Стрільці у 2017 році у оточуючих. А тому що всі 12 місяців Фортуна буде на їхньому боці. Вони зможуть отримати прибуток там, де інші не наважаться. Наступний рік стане для них оптимальним часом для домагань на більш високу посаду або розширення бізнесу.

 

Козеріг

Наступного року їм доведеться визначитися з пріоритетами. Працьовитість і завзятість допоможуть Козерогам істотно просунутися в професійній сфері або у розвитку власної справи. Але часу на особисте життя не залишиться. Тому Козероги весь наступний рік проведуть у пошуках балансу між грошима і сім’єю.

 

Водолій

Рік Вогняного Півня піднесе непосидючим Водоліям найбажаніший подарунок — безліч змін. Вони з легкістю стануть розлучатися з остогидлої роботою і відразу ж будуть знаходити нову, більш цікаву і високооплачувану. Водоліям-бізнесменам рік подарує можливість побачити оригінальні і дуже перспективні напрями розвитку.

 

Риби

Для миролюбних і неспішних Риб настане період анабіозу. Наступного року їм краще не робити різких рухів, зосередившись на внутрішньому світі. Зміни в їх житті, не кількісні, а якісні. Наступаючий рік Риби можуть розцінювати як невеликий привал перед штурмом нових фінансових вершин у майбутньому.