Самі ревниві знаки зодіаку — хто вони? З цієї статті ви дізнаєтеся п’ятірку самих головних ревнивців, а також особливості характеру знаків, які призводять до ревнощів.

 

ТЕЛЕЦЬ

Телець — самий головний власник Зодіаку. Він хоче, щоб кохана людина належав тільки йому. Ставши свідком невинного флірту з стороннім, Телець впаде в гнів. І хоча в звичайному стані Телець — милий і спокійний чоловік, у гніві він страшний.

РАК

Раки — як представники знака Води — дуже емоційні. Вони гостро переживають кожне сумнів у коханій людині. Їм життєво важливі душевний спокій і стабільність, а якщо немає впевненості у вірності обранця/біття, Раки ревнують і впадають у депресію.

 

ЛЕВ

Лев — знак сильний і вміє міцно любити. Разом з тим Лев відчайдушно бажає бути кращим, як мінімум в очах обранця/біття. І якщо хтось або щось посягає на першість, Лев вступить у відчайдушну сутичку. Партнеру Лева краще не захоплюватися іншими людьми, щоб уникнути проблем.

 

СКОРПІОН

Скорпіони — справжні власники. Вони прив’язуються до партнера сильно й емоційно. При цьому вони завжди напоготові: спостерігають за поведінкою коханого, в деяких випадках можуть навіть прочитати його пошту або телефон. Якщо щось викликає найменші сумніви, Скорпіон цього так не залишить. Він з’ясує ситуацію до кінця. Бурхливі пристрасті — його натура.

 

РИБИ

Представники цього знака влюбливі і романтичні. Вони часто ідеалізують коханої людини. І якщо з’являється хтось третій, всі мрії розбиваються на друзки. Навіть якщо обранець/ца невинно фліртує з ким-то, Риби можуть відчути себе відданими і безмірно нещасними.