Виявляється, вислів «народитися під щасливою зіркою» цілком можна сприймати буквально. Адже якщо вірити астрологам, існують певні знаки Зодіаку, які як магніт притягують до себе везіння і успіх. Про кого саме йдеться – читайте нижче.

 

ОВЕН

Представників знаку Овен можна сміливо віднести до категорії везунчиків. І часто фортуна їм посміхається лише тому, що вони самі випромінюють позитив і заряджають оточуючих своєю невичерпною енергією.

 

ТЕЛЕЦЬ

Якщо говорити про фінансовий успіх, то Тільцям в цьому плані щастить по життю. Можливо, це відбувається тому, що Тельці знають ціну грошам і завжди намагаються обертатися в «правильних» колах. До речі, з кар’єрою у Тельців, як правило, також не буває проблем.

 

БЛИЗНЮКИ

Хто-хто, а Близнюки – це справжні щасливчики. Завдяки своїй безконфліктності і таланту легко зав’язувати спілкування навіть з малознайомими людьми вони завжди справляють на оточуючих приємне враження і завойовують хорошу репутацію.

 

РАК

Більшість Раків, як відомо, схильні до частих перепадів настрою і періодично виникають депресій. Таке меланхолійний стан не дозволяє їм впустити в своє життя везіння. Щасливцями можуть стати тільки ті Раки, які навчилися протистояти зневірі і самоїдство.

ЛЕВ

Незважаючи на те, що Леви у більшості своїй зазвичай живуть розкошуючи, їх не можна назвати абсолютними щасливцями, так як все в своєму житті вони домагаються своїми руками, розумом і харизмою. Успіх у їх житті – це найчастіше наслідок правильно виконаної роботи.

 

ДІВА

Представники знаку Діва зазвичай діляться на дві категорії: везунчики і невдахи. Перші – привабливі і цікаві, у них є цілі в житті і безліч талантів, що, в свою чергу, притягує до них успіх. Другі ж – їх повна протилежність. Вони вимогливі і ліниві, страждають завищеною самооцінкою і нетерпимістю до чужих помилок – їх фортуна обходить стороною.

 

ВАГИ

Терези – це ще одні щасливчики, які розташовують до себе людей, не прикладаючи ніяких особливих зусиль. Вони справжні пестуни долі. Гроші і увагу протилежної статі пливуть до них рікою.

 

СКОРПІОН

Везіння Скорпіонів найчастіше є наслідком енергетики, яка б’є з них ключем. Велика кількість успішних бізнесменів і впливових людей народжується саме під цим знаком.

СТРІЛЕЦЬ

Представники знака зодіаку Стрілець рідко відчувають брак уваги або грошей. Навпаки, вони зазвичай купаються в променях популярності і загального захоплення, вміють заробляти гроші і збирати навколо себе юрби шанувальників. Але щасливцями, як не дивно, їх складно назвати. Як показує практика, вони часто стикаються з неприємностями і відчувають постійні злети і падіння.

 

КОЗЕРІГ

Козероги рідко сподіваються на удачу, так як вважають, що будь-який успіх залежить тільки від якості виконаної роботи. А так як ми зазвичай отримуємо те, у що віримо, те не дивно, що успіх до Козерогам приходить тільки тоді, коли вони заробили його непосильною працею.

 

ВОДОЛІЙ

Водолії по життю йдуть з посмішкою на обличчі і високо піднятою головою. Вони рідко забивають собі голову проблемами і непотрібними клопотами. А удача кого любить? Правильно – веселих і життєрадісних. Так що не варто дивуватися, якщо ви побачите, як до пливе за течією Водолію удача сама кидається в руки.

 

РИБИ

Риби – це як раз ті люди, які ділять людей на везунчиків і невдах. Вони просто не можуть зрозуміти, що успіх не завжди віддається за красиві очі. Самі вони рідко і неохоче прикладають зусилля до досягнення успіху та щиро вірять, що якщо хтось живе краще за них самих, то йому просто пощастило.