Життя не стоїть на місці, і зміни, що відбуваються з кожним з нас. До чого готуватися Знаків Зодіаку в 2017 році, допоможе дізнатися цей гороскоп.

Зміни відбуваються у всіх, і якщо ви не побачите в своєму гороскопі бажане передбачення, це ще не означає, що воно так і залишиться не втіленим. Астрологи пророкують лише найяскравіші події, але ви самі будуєте своє життя і можете змінити її. А щоб всі зміни стали реальними, а задумане виконувалося, загадуйте бажання в новорічну ніч по спеціальній техніці і відкрийтесь назустріч своїй Долі.

ОВЕН

У представників цього Знака Зодіаку 2017 рік пройде досить рівно. Не потрібно засмучуватися і заздрити тим, у кого відразу може перевернутися з ніг на голову. Завдяки вашій енергії, ви доб’єтеся поставлених цілей. Хоч у деяких випадках буде здаватися, що ви витрачаєте свої сили даремно, це не так. Після чергового досягнення вам знадобиться досить багато часу, щоб відновитися. А щоб грамотно розподілити свої ресурси, складіть список цілей, яких ви хочете досягти в новому році, і дотримуйтеся його. Це виведе вас на абсолютно новий рівень і принесе багато відкриттів і змін.

ТЕЛЕЦЬ

Рік Вогняного Півня обіцяє бути насиченим на особистому фронті. Вам стане важко стримувати свої почуття до протилежної статі, і ви будете готові пірнути у вир з головою. Такі необдумані вчинки приведуть вас до змін, але не таким бажаним, як виявиться згодом. Щоб не потрапити в халепу, розвивайте свою інтуїцію простими вправами і прислухайтеся до неї в моменти емоційних сплесків. Так ви уникнете помилок і втілюйте всі бажання в реальність.

 

БЛИЗНЮКИ

Цей рік обіцяє багато нових і цікавих зустрічей. Вроджене чуття даного Знаку Зодіаку дозволить вибирати тільки найкраще з усього розмаїття варіантів. Це стосується і кар’єри і особистого життя. У зв’язку з цим вам буде легко визначитися з конкретним проектом або сферою діяльності, яка принесе неймовірний успіх. У відносинах з партнером також все буде залежати від того, наскільки ви вмієте слухати і довіряти своєму внутрішньому голосу. Якщо між вами і другою половинкою з’явилася симпатія, відсуньте розум на задній план і прислухайтеся до серця. А щоб розвинути цю здатність, застосовуйте медитації на розкриття серцевої чакри.

 

РАК

Незважаючи на те, що ви мрієте про розміреного і спокійного життя у наступному році, Доля періодично буде підкидати вам ситуації, що виштовхують із зони комфорту. Але це не означає, що ви не зможете насолодитися тишею і спокоєм. Ваше бажання облаштуватися і обзавестися сім’єю збудеться, але тільки завдяки тим несподіваним і приємним подіям, які вас вже чекають за рогом. Не переживайте, якщо щось піде не так, як ви задумали. Насолоджуйтеся кожним моментом і вірте в краще, тоді саме так і буде.

ЛЕВ

Під впливом Червоного Півня на протязі всього періоду ви будете перебувати в центрі уваги. Це дозволить вам налагодити потрібні зв’язки і отримати бажане. Однак будьте уважні і звертайте увагу на тих, хто не скупиться на лестощі. Такі люди можуть значно зіпсувати вашу репутацію, тому слід триматися від них подалі. Всі зміни будуть плавними і передбачуваними. Так що загадуйте бажання, ставте масштабні цілі і дійте.

 

ДІВА

Цей рік внесе в розмірене життя свої корективи. Не дивуйтеся, якщо звичайний похід в магазин перетворитися на доленосну зустріч з вашою другою половинкою. Якщо ви будете злитися і переживати із-за того, що ваші плани постійно порушуються, то нічого доброго з цього не вийде. Просто розслабтеся і отримуйте задоволення від подарунків, які піднесуть вам Зірки. А щоб швидше зорієнтуватися в ситуації, застосовуйте закони Всесвіту, які зроблять ваше життя простіше і зрозуміліше.

 

ВАГИ

У представників цього Знака Зодіаку значні зміни очікуються в особистому житті. Ваша відкритість і вміння радіти всьому прекрасному залучать цікавих людей, з яких ви і виберете свою другу половинку. Тим же, у кого вже є сім’я, позитивний настрій допоможе зміцнити відносини і оновити почуття. Але така поведінка може перешкодити роботі, тому вам буде досить складно просуватися вгору по кар’єрних сходах і досягати поставлених цілей.

 

СКОРПІОН

Рік Півня приготував для вас багато можливостей для кар’єрного зростання та збільшення своїх доходів. Робота буде проходити у звичному для вас режимі і там, де колеги будуть розводити руками, ви прийдете на допомогу і легко дозвольте все складності. А от довіра до близьким людям буде досить часто випробовуватися на міцність. Тому слід бути особливо уважним і не розповідати про найпотаємніше, оскільки тільки близька людина може використовувати ваші слабкі місця проти вас.

СТРІЛЕЦЬ

У вас в 2017 році можуть несподівано відкритись таланти, про які ви навіть не підозрювали. Саме вони допоможуть досягти нових висот і втілити всі мрії в реальність. Якщо ж ви переживаєте, що не зможете вчасно розпізнати ваші приховані здібності, то це легко виправити за допомогою простих методів. Будь-які зміни несуть в собі експерименти і цікавий досвід, не обмежуйте себе звичними речами. Пробуйте щось нове, і у вас все вийде.

 

КОЗЕРІГ

У майбутній період у вас може виникнути ситуація, яка буквально переверне ваше життя з ніг на голову. А виною всьому стануть ваші почуття, які вийдуть з під контролю. Щоб не наламати дров, ретельно вибирайте знайомих, і перш ніж щось зробити, гарненько подумайте про можливі наслідки. Піддавшись раптовому емоційного пориву, ви можете поставити під удар свою кар’єру. Щоб тримати себе в руках і не піддаватися різким перепадам настрою, зверніться до аудіомедитації, яка відновить ваш внутрішній баланс.

 

ВОДОЛІЙ

У новому році Доля надасть багато можливостей для виконання самих заповітних бажань, причому вам не потрібно буде докладати до цього особливих зусиль. Однак під лежачий камінь вода не тече. Ваше завдання – вчасно побачити свій шанс і скористатися ним. Також пам’ятайте про встановлені правила, оскільки в прагненні до цілей у вас з’явиться величезне бажання переступити межу дозволеного. Але цього можна уникнути, достатньо вірити у власні сили і довіряти Всесвіту.

 

РИБИ

Як би ви не намагалися детально розпланувати майбутній рік, Доля неодмінно внесе свої корективи. Але не варто засмучуватися. Використовуйте будь-який поворот подій на свою користь і тоді побачите, що Всесвіт дає вам більше, ніж ви запланували. Радійте будь-яких змін і насолоджуйтеся кожною хвилиною життя. Це зробить її ще більш насиченою і щасливою.