Наступний рік обіцяє бути позитивним і привести до стабільності, проте деяким знакам Зодіаку краще заздалегідь підготуватися до тих чи інших змін у фінансовій сфері, які з ними відбудуться.

 

Овен

Фінансове становище Овнів буде цілком і повністю залежати від якихось зовнішніх впливів, тому слід ретельно контролювати витрати і уважно стежити за тими факторами, які впливають на доходи.

 

Телець

Для Тельців прийдешній рік прекрасно підійде для рішення фундаментальних і серйозних фінансових питань, краще змістити акцент з короткострокових проектів на тривалі.

 

Близнюки

Близнюкам слід мати на увазі, що 2017 рік для них у фінансовій сфері багато в чому моделюватися особистими відносинами й інтересами. Варто приділити увагу своїм хобі — в цьому році їх можна монетизувати.

 

Рак

Раків очікує хороша юридична і правова підтримка, яка допоможе їм здійснити давні фінансові плани та завдання. Найвищий дохід припаде на останній квартал року.

 

Лев

Левам слід переглянути своє ставлення до грошей — необхідно знайти точку балансу і вирівняти своє фінансове становище. В іншому випадку можливі деякі фінансові негаразди. Необхідно врівноважити доходи і витрати і більше сподіватися на себе.

 

Діва

Діви повинні стежити за ходом подій і бути готовими до непередбачених витрат. Їх холоднокровність допоможе їм впоратися з усіма нестабільністю, а ще не слід відмовлятися від допомоги близьких. Великі придбання краще відкласти до набуття більш стабільного фінансового становища.

Ваги

Ваги можуть потурбуватися вкладами, депозитами та інвестиціями — рік для них в цьому плані буде дуже вдалим. Представники цього знака Зодіаку переосмислюють свою систему цінностей, замислюються про майбутнє і змінюють ставлення до грошей.

 

Скорпіон

Скорпіонам в перше півріччя у фінансових питаннях буде супроводжувати удача. Всі проблеми будуть вирішуватися досить швидко, а притаманна цьому знаку цілеспрямованість допоможе зорієнтуватися в будь-якій ситуації.

 

Стрілець

Стрільці в цьому році будуть на коні, фінансове благополуччя і море енергії чекають вас. На щастя, складний час вам на руку.

 

Козеріг

Козероги в області фінансів будуть відчувати себе як риба у воді — все буде виходити, інтуїтивні рішення виявляться вірними і прибутковими. Однак таке везіння у грошових справах може негативно скомпенсироваться зайвими витратами в сім’ї.

 

Водолій

Водоліям буде комфортно поводитися з фінансами перші два місяці нового року, потім настане період складнощів, з’являться ситуації, які видаються безвихідними.

 

Риби

Риби можуть дозволити собі експериментувати, у грошових справах їх експерименти будуть дуже успішні.