ОВЕН

Улюблений гумор Овна — той, який зрозумілий навіть коню. І, бажано, коротше, подинамичней. Особливий захват викликають жарти типу: “А він як дасть їй по голові, так той і відкинув копита”. Головне, щоб з самого початку було зрозуміло, де сміятися. А якщо в жарті попадеться парочка непристойних слів — що ж, так ще веселіше! До речі, Чарлі Чаплін був Овном, і його коронний номер — подскользнуться на банановій шкірці — досі викликає вибух сміху в його побратимів по Зодіаку.

 

ТЕЛЕЦЬ

А тут у пошані серйозні жарти, великовагові, тугодумные. Тельці взагалі будуть сміятися, тільки якщо вони до цього готові. Краще заздалегідь дати зрозуміти, що ви збираєтеся жартувати. Адже їм треба встигнути підготуватися. Улюблена тема: про те, як бідні багатих обманюють і самі наживаються на цьому. А ще анекдоти про економію. Приклад: “купив новий російський авто останньої моделі, колеса з чистого золота, дверцята із платини вищої проби, кермо в діамантах і все таке, проте не їздить на машині. Його запитують: “ти чого не їздиш?” — Не вигідно, бензину жере багато…”

 

БЛИЗНЮКИ

З цими хлопцями не жартуй (в сенсі, палець в рот не клади – відкусять). Люблять жартувати з приводу і без приводу, бо як гнучкий розум, мову гостре, ніс кирпатий, а характер – самі знаєте, веселий. Їм подобаються анекдоти про дороги (“дурні і дороги”), про машини (“шестисотий мерс і новий c ремонту запорожець”), про все, що рухається… Сміятися вони будуть, коли смішно, причому спочатку над оповідачем, а потім над всіма, до кого не дійшло. причому якщо анекдот дурний, то інші будуть сміятися, а Близнюк немає. Всі подумають — анекдот про нього, почнуть сміятися ще голосніше, а він ні… Він буде сміятися останнім, коли всі підуть. Дивуючись їх тупості і власним інтелектом.

 

РАК

Тільки не здумайте його засмучувати, а то замість сміху ризикуєте нарватися на натуральні сльози: “Пташку шкода”. Про тещ, дружин та інших приємних родичів слід жартувати обережно і тільки з дуже знайомим вам Рак. Проте вдалий жарт буде веселити Раку ще багато днів, він буде смакувати її, похихикивая, і переказувати всім зустрічним і поперечним. Ракам може подобатися гумор типу: “дівчина без минулого” (не плутайте з сумними історіями: “хлопчик без майбутнього”). Вищий пілотаж — це романтичний гумор. Але обов’язково з гарним кінцем. Еее.. і не вульгарний.

ЛЕВ

Найяскравіша постать левових анекдотів — Анка-кулеметниця. І Петьку спритно відшити і Чапаєва інший раз обдурити — що може бути веселіше? Гумор вшановується простий і зрозумілий, з дуже прямим змістом, типу: “у нашому колгоспі тільки 2 яйця — і ті у голови”. Найголовніше – не починати анекдот словами: “Ось ти мені нагадуєш, як..”. Жартів над собою Леви не розуміють, це все одно, що стрибнути в глуху стіну з розбігу. Якщо ж ви зважитеся — будьте готові до того, що вас можуть неабияк покусати, тобто дати по шиї.

 

ДІВА

Діви і жартують і сміються з корисливою метою. В журналі “Здоров’я” вони прочитали, що сміх продовжує життя. Тому тепер сміються за спеціальною методикою, розтягуючи губи до ширини плечей. Анекдоти люблять виробничі, але найбільше медичні: “як лікар забув бінокль в шлунку пацієнта”. Як бачите, гумор цілком м’якосердий і місцями навіть смішна. Часто затягують анекдоти так, що нетерплячі слухачі самі їх доказують і тут же, на швидку руку, сміються. Зате пам’ять у Дів зовсім не дівоча, і вони ніколи не будуть вам розповідати один і той же прикол по другому колу.

 

ВАГИ

А тут потрібна особлива ввічливість, місцями з претензією на витонченість. Найкраще підійде англійський гумор, наприклад, про Шерлока Холмса і доктора Ватсона. Стане елементарно зрозуміло де сміятися, де витримувати паузу і просто сміятися, а коли рубати правду матку, посилаючись, що народний анекдот, тому не культурний. Почувши міцне слівце, Ваги театрально закотять очі, і взагалі, для них анекдот — це маленьке уявлення. Люблять жартувати під час світської бесіди, елегантно заповнюючи паузи між келихом мартіні і ще одним тістечком.

СКОРПІОН

Любить чорний гумор, від якого віє оптимізмом: “Немає такої поганої ситуації, яка не могла б стати ще гірше”. Особливо радіють, коли їм вдалося так сказати ущипливо, що всіх в окрузі пересмикнуло. при цьому не стільки сміються самі, скільки спостерігають за реакцією оточуючих. Скорпионий гумор висвітлює темні сторони життя — тещі і монстри, сторожа на кладовищах і Карлсон, який зняв штани разом з пропелером. До речі, про це — обожнюють анекдоти з сексуальним підтекстом. Якщо бачать, що здатні збентежити хоч кого-то — ніколи не упустять шанс. Люблять жартувати не тільки словом, але й ділом. Нервовий сміх звучить насолодою для їхніх вух. Іноді так і хочеться сказати: “Перш, ніж жартувати, попереджати треба”.

 

СТРІЛЕЦЬ

Сам він жартує часто і влучно, завзято і безстрашно, і ірже точно також. А ось чужі жарти доходять до нього не відразу, іноді на третій день. Якщо Стрілець не зрозумів жарт, то може гучно оголосити її тупий. Радійте. Ви були на волосині. Адже він запросто міг оголосити тупим вас, а його прізвиська володіють властивістю приклеюватися намертво. Любить анекдоти про веселих друзів, різні дотепні відповіді, хоча й не дуже мудрі. Особливу слабкість живить до байкам про кмітливості міжнародного характеру: “зустрілися німець, англієць і російська”. Стрільцеві вже смішно.

 

КОЗЕРІГ

Старий, добрий гумор. Той, який раніше називався “бородатим”, а зараз просто — “боян”. Сміються так, немов бояться відкрити рот ширше, ніж треба. Найчастіше — криво посміхаються тихенько бекають. Їх жарти логічні, правильні і мають легкий присмак іронії. Поважають анекдоти про чукчів, при їх важке життя і таке ж почуття гумору. А ще їм подобається сумний гумор про сенс життя: “Життя занадто коротке, щоб сприймати її всерйоз”. І, що цікаво, після цього їм стає веселіше.

 

ВОДОЛІЙ

Крім казочок про килим-літак і скатерть-самобранку, вітає гумор в стилі фентезі, де добро з гумором карає зло, а дружба перемагає все. Наприклад, анекдоти про чотирьох мушкетерів. Ще можна про літали на тарілці і сів у калошу іноплянетян. Вони не образяться, навіть якщо почують, адже Водолії — їх прямі родичі, якщо не сказати розвідники. Часто гумор Водоліїв можна назвати “дивним”, і їхні жарти не викликають сміх, а подив. Правда, вони завжди жартують добродушно, і, навіть якщо і призводять всіх в повне здивування, то не навмисне. При цьому сміються вони рідко, а посміхаються — часто. А деякі взагалі завжди ходять з посмішкою на обличчі.

 

РИБИ

Обожнюють жарти про Штірліца, особливо про те, як його важко викрити. Гумор неоднозначний, подвійний і незрозумілий. Риб приваблюють анекдоти з загадкою без розгадки. Типу: “летять 2 крокодила: один помаранчевий, а інший на Захід”. Такі історії викликають у них живий інтерес: чому летять, чому два? Цей жарт не відразу доходить. Хоча, якщо довго пояснювати… “Один крутий засміявся від душі. Після подумав: “Хіба круті так сміються?”. І заіржав, як зазвичай”.