Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

 

Давно помічено, що у представників кожного знака зодіаку є певні схильності, інтерес до тих чи інших занять. Іноді ці знання виявляються корисними, коли йдеться про вибір професії, але можна ними скористатися і з «розважальної» метою.

 

ОВЕН

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Овнів радує можливість проявити себе, продемонструвати свою перевагу, тому вони зазвичай із задоволенням беруть участь у змаганнях. Правда, програвати представники знака не люблять, так що пропонувати їм відразу щось надто складне не варто. Підійдуть «битви» в пейнтбол, квести, цікаві естафети. У будь-якому випадку, тримайте напоготові «втішний приз»: Овен не повинен піти з порожніми руками.

 

ТЕЛЕЦЬ

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Тельці навіть у вільний час люблять займатися чимось корисним. Тому їм відмінно підходять майстер-класи, на яких можна навчитися того, що стане в нагоді в повсякденному житті. Тут вибір дуже широкий: від приготування екзотичних страв і складання букетів до безаварійного водіння та тайм-менеджменту.

 

БЛИЗНЮКИ

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Найпростіший спосіб організувати відповідний дозвілля для Близнюків — запропонувати представнику знака щось, зовсім не схоже на його повсякденне життя. Наприклад, екстремала можна запросити на урок в’язання на вилці, а любителя серйозної літератури — на зустріч шанувальників абсурдною поезії. Головне — шанс виступити в новій ролі. Так, театральна студія теж підійде.

 

РАК

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Раку порадує будь-яка можливість доторкнутися до прекрасного, а ще краще — докласти руку до його створення. Тому представники знаку охоче відвідають майстер-клас з живопису або кераміці, побувають на заняттях у танцювальній студії або літературної майстерні. Втім, можна запросити Раку і на лекцію; він буде радий дізнатися щось нове.

ЛЕВ

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Леви завжди радіють можливості побувати в місцях, про які багато чули. Підійдуть відомі музеї, ресторани, клуби і навіть магазини. Театральні прем’єри, закриті кінопокази теж напевно доставлять Леву задоволення. Важливо попередити представника знака про свої плани заздалегідь, щоб він налаштувався на потрібний лад.

 

ДІВА

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Діви зазвичай самі планують свій дозвілля і часто вибирають такі речі, які іншим навіть в голову не прийшли б. Хочете порадувати представника знака? Запропонуйте йому що-небудь настільки ж цікава, як неоднозначне: вечір експериментальної поезії, інтерактивний спектакль, політичні дебати. Головне, щоб було над чим подумати.

 

ВАГИ

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Ваги добре знають, чим їх можна порадувати, і напевно не раз скажуть вам про це. Але якщо ви все-таки пропустили цю важливу інформацію мимо вух, вибирайте «складові» варіанти: наприклад, вечеря в ресторані та концерт класичної музики, лижна прогулянка і відпочинок в затишному кафе, поїздка в сусіднє місто і романтичний пікнік по дорозі. Якщо Ваги ввічливо відхиляють вашу пропозицію і пропонують власний варіант, погоджуйтеся — буде здорово!

 

СКОРПІОН

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Скорпіони можуть зрадіти самим несподіваним речам, але найбільше їм до вподоби те, що пов’язано з гострими відчуттями. Тому вибирайте заняття, на яких нудьгувати точно не доведеться: швидкісні спуски, гоночні, гірські сплави. При цьому майте на увазі, що піклуватися про техніку безпеки доведеться саме вам, Скорпіони належать до неї вкрай легковажно.

СТРІЛЕЦЬ

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Стрільці люблять тварин і відмінно ладнають з ними. Зазвичай їм по душі верхові прогулянки, катання на собачих упряжках, плавання в компанії дельфінів. Якщо хочеться чого-небудь спокійніше, можна сходити в кафе з котиками, з’їздити на страусину ферму або подивитися змагання з аджиліті.

 

КОЗЕРІГ

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Козероги — не великі любителі експериментів та сюрпризів, і сфери дозвілля це теж стосується. Тому краще вибирати перевірені місця і заходу, а не покладатися на удачу. Смаки Козерогів досить консервативні, тому варто віддати перевагу класиці у всьому — від музики до прогулянкових маршрутів. Винятком тут є спорт: представники знаку здатні зацікавитися самими дивними його видами.

 

ВОДОЛІЙ

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Водолії люблять незвичайні заходи і цінують невимушену обстановку, можливість не тільки спостерігати за чимось цікавим, але і поспілкуватися. Тому їм подобаються творчі майстер-класи, лекції з обговореннями, різноманітні ярмарки та міські свята. В академічний театр Водолій теж сходить з задоволенням, але приємна бесіда в антракті сподобається йому не менше, ніж сам спектакль.

 

РИБИ

Який відпочинок люблять знаки Зодіаку

Рибам подобається те, що дає можливість думати і фантазувати. І варіантів тут багато: від ядерної фізики до езотерики. Головне — щоб це не було дуже складно, не вимагало серйозної підготовки і не передбачало оцінок і критики. Конкурси і змагання зазвичай змушують представників знаку нервувати, а не радують.