Людям, які захоплюються астрологією, напевно, цікаво знати, яким є найбагатший знак Зодіаку. Всього їх 12, але ж напевно є статистика і рейтингова таблиця. Що ж, це дійсно так. Безумовно, можна заявити, що всі люди, народжені під одним знаком Зодіаку, є поголовно багатіями або бідняками. Але, мабуть, зірки складаються таким чином, що комусь щастить більше, а комусь менше.

Власники скромних фінансів

Стрільці, Водолії і Риби — це «трійця» людей, які, якщо вірити статистиці, не можуть похвалитися незліченними багатствами. Але дещо-що їх відрізняє.

У Стрільця, наприклад, гроші є. Але їх в той же час ніби й немає. Тому що Стрілець завжди оточений людьми, які є більш багатими, ніж він сам. І це його гнітить.

У Водоліїв грошей немає. Все з-за їх марнотратства і бажання витрачати все до копійки. Втім, звідки ці гроші все ж беруться. Не найбагатший знак Зодіаку, але завжди знайдеться хтось, готовий забезпечити його засобами.

Що стосовно Риб? Спірний випадок. Людям, народженим під цим знаком Зодіаку, доля дає просто мільйони можливостей! Скориставшись ними, вони зуміли б стати дуже успішними особистостями. От тільки вся справа в характері. Він у Риб дуже м’який, простий, а підхід до життя — романтичний. Немає тих рис, які сприяли б його становленню як багатого людини.

Представники середнього достатку

Перш ніж розповідати про самий багатий знак Зодіаку, можна відзначити увагою і «золоту середину».

Отже, Ваги. Не люблять багатих, їх везіння і спрагу наживи, але самі обожнюють розкішне життя. Можуть заробити собі чимало грошей, якщо скористаються перспективами або ж ризикнуть.

Близнюки — теж не найбагатші люди за знаком Зодіаку. Вони вміють заробляти, але… грошей у них все одно немає. Деколи навіть у прямому сенсі слова. Чому? Тому що вони витрачають все — як Водолії.

Тельці обожнюють гроші, яких у них не буває. Є, звичайно, але рівно стільки, скільки потрібно для комфортного життя. І скільки б Телець не намагався заробити більше — нічого не виходить.

А що ж Леви? Їм гроші просто не потрібні. Якщо вони будуть вибирати, то не зупиняться на фінансових багатства, а на можливостях. Це для них краще. Хоча Леви завжди здаються багатіями. І це їм важливіше — не бути, а вважатися.

І, нарешті, Раки. Їх просто необхідно зазначити увагою, розповідаючи про найбагатші знаки Зодіаку. Рейтинг астрологів ставить їх на 5-е місце. Тому що Раки вміють збирати. Вони постійно відкладають гроші. Навіщо? Тому що треба! Вони досить заможні, але ніхто не знає, наскільки. Тому що свої витрати Рак ніколи не афішує.

Вибилися у верхні строчки

Четверте, третє і друге місця займають Овни, Козероги і Скорпіони. Якщо говорити про те, які знаки Зодіаку визнані самими багатими (за винятком лідера, про який буде розказано далі), то це однозначно будуть вони.

Отже, Овни. Вони обожнюють ризик. І тому притягують до себе гроші. Особливо в юності. До речі, ще з них виходять відмінні підприємці — Овни здатні використовувати свою природну активність та ініціативу у вигідному справі.

Що можна сказати про Козерогах? Ці люди вміють все — і багато заробляти, і мало витрачати. Ні, вони не скупцы. Просто до заробленого ставляться, як до результату свого найціннішого праці. І негоже їм розкидатися.

І, нарешті, Скорпіони. Люди, які ненавидять програвати і цінують гроші. Вони здатні йти по головах, якщо їм це потрібно. І коли Скорпіон вирішує стати багатим — можна робити ставки на те, що найближчим часом він цього доб’ється.

Лідер

І тепер, нарешті, можна розповісти про найбагатший знак Зодіаку, яким є Діва. Так вважає переважна більшість астрологів. Втім, є аргумент.

Діви — прихильники аскетизму (самообмеження). Причому вони такими стають не спеціально. У них навіть в думках немає катувати себе. Просто Діви такими завжди були. Надмірні задоволення і розкіш у них не викликають тремтіння в колінах, вони завжди задовольняються всім «нормальним» — одноколірної футболкою, джинсами за 1-2 тисячі рублів, простим телефоном-дзвонилка. Хоча цілком можуть собі дозволити останній новенький смартфон від Apple та брендові речі. Втім, при всьому цьому на їхньому банківському рахунку можуть лежати мільйони. І не тільки рублів.

Чоловіки

Що ж, який знак Зодіаку найбагатший — ясно. Тепер варто розповісти про інше. Про те, чому фінансового успіху частіше за інших досягають саме Діви.

Почати можна з опису чоловіків. З ранніх років, ще будучи хлопчиками, вони прагнуть допомагати своїй родині. Рано пробують заробляти гроші, проявляють відповідальність. Властива їм практичність проявляється з самого дитинства.

Коли хлопчики виростають, то починають проявляти свій блискучий гострий розум і розвинений інтелект. Їм властиво міркувати, аналізувати, все розраховувати. Все, що відбувається в житті чоловіків-Дів, вони спочатку усвідомлюють.

До речі, вираз «холодний розум» — це про таких людей. Емоції у чоловіків-Дів пробудити дуже складно. На першому місці завжди розум і адекватні, логічні судження. Саме тому в бізнесі у них дуже великі перспективи.

Жінки

Дівчата, народжені під знаком Зодіаку Діви, здається крихкими, боязкими, сором’язливими і навіть ефемерними створіннями. Багато хто, поглянувши на таких осіб, можуть подумати — і це найбагатший знак Зодіаку, на думку астрологів? Так, саме так.

Під їх зовнішністю ховається сила. Вони — серйозні особистості, які завжди тримаються з гідністю. У них дуже багато досягнень, але ними ці дівчата не хваляться. Вони цілеспрямовані і наполегливі — якщо справа стосується того, що їм потрібно.

До того ж по своїй натурі Діви — керівники. В особистому житті, в родині, в бізнесі. Діви впевнені — ніхто не зможе виконати що-небудь краще. Вони завжди і у всьому досягають досконалості. І не терплять, якщо хтось намагається їм допомогти або перешкодити.

І люди, які дізнаються дівчину-Діву ближче, розуміють, чому вона при грошах, хоч і здається скромною. Вона просто робить те, що вміє. Тобто заробляє, слідуючи чітко продуманим планом, який міцно закріплений в її свідомості.

Сфери для досягнення успіху

Ось ще одна риса, властива Дівам. У роботі люди, що народилися під цим знаком, проявляють себе на висоті. Вони можуть почати з не особливо престижної посади, але завдяки своєму відповідальному підходу до діяльності, пунктуальності і професіоналізму, кар’єрне зростання для них не за горами.

До того ж вони дисципліновані. А ще полюбляють робити щось корисне не тільки для себе, але і для інших. Тому з них виходять чудові лікарі. Їм подобається вивчати функції і пристрій організму людини, і у них це виходить.

Ще Діви стають чудовими психологами, інженерами, архітекторами. І літературними критиками, так як вони володіють критичним мисленням.

А ось такі сфери, в яких необхідно проявляти підвищену активність і жвавість, їм не по душі. І багатими у них не вийде стати, оскільки діяльність не буде приносити задоволення. Це сфера журналістики, викладання, туризму, торгівлі. І фермерство їх не приваблює, що є, до речі, вельми прибутковим. Тому що Діви — дуже охайні створення. А ще педантичні і скрупульозні. Не для них ця діяльність.

Ставлення до грошей

До фінансів, зароблених власною працею, Діви ставляться серйозно. У них навіть немає думок про те, щоб «прогуляти» всю зарплату і жити до наступної получки, намагаючись протриматися на локшині швидкого приготування. Це не відповідає їх звичному поняттю «нормально».

Адже матеріальний дохід Діви, яким би великим він не був, завжди зароблений у поті чола. Легкі гроші сприймаються ними скептично, несхвально. Та й взагалі, вони ніколи не ризикують. Може, тільки мінімально і не торкаючись фінансів — купують молоко нової марки спробувати, наприклад.

А ось придбати на зароблені гроші парочку лотерейних квитків або сходити в казино — це не для них. Такий спосіб життя йшов наперекір їх прагматичному і расчетливому підходу, проявляемому до всього. Більше того, вони навіть в банк гроші довгий час не кладуть. Навіть якщо у них накопичилися мільйони. Перед тим як відкрити вклад, вони кілька тижнів вивчатимуть кращі банки (не тільки знаходяться в їх країні, до речі), їх історію, проблеми та пропозиції. Можна бути впевненим на 99%, що і контракт вони цілком прочитають — навіть дрібний шрифт. Комусь це може здатися «вже занадто». Ні, це не так. Адже в підсумку Діви виявляються у виграші.

Підсумок

Що ж, вище були названі найбагатші знаки Зодіаку і безсумнівний «фінансовий лідер» на думку більшості астрологів. Знову-таки необхідно відповісти — не завжди все вирішує гороскоп. Якщо вірити астрологам, то зірки лише дають нам певну «грунт» у вигляді зачатків характеру, здібностей, амбіцій і перспектив. А те, що людина розпорядиться ними чи буде розвивати себе в протилежне русло — справа суто особиста.