Знаки Зодіаку сильно різняться між собою. Одні наділені такими якостями, як завзятість, прагнення до мети і практичність. Інші — веселі, життєрадісні і оптимістичні. Кожен гарний по-своєму. Однак багатьох хвилює питання: який знак Зодіаку найкращий для жінки на думку астрологів?

Почнемо з того, що знаки Зодіаку умовно поділяються на «чоловічі» і «жіночі».

Чоловічі знаки Зодіаку: Овен, Близнюки, Лев, Терези, Стрілець, Водолій.

Жіночі знаки Зодіаку: Телець, Рак, Діва, Скорпіон, Козеріг, Риби.

Чоловічі знаки ініціативні, наполегливі і заповзятливі. Вони вважають за краще діяти, а не чекати. Їм властиві волелюбство і відкритість.

Жіночі знаки відрізняються терпінням і розсудливістю, працьовитістю і старанністю. Вони більш пасивні і не діють з таким же напором, як чоловічі знаки.

Ще сто років тому вважалося, що для дівчини значно краще народитися під одним з жіночих знаків Зодіаку. В ті часи панночкам не було прийнято проявляти ініціативу, ставати лідерами і добиватися великих успіхів у суспільстві і кар’єрі. Але життя змінюється.

Сьогодні вже мало хто чекає від жінки покори, пасивності і слухняності. Втім, у традиційних культурах ці жіночі якості досі виявляються в пріоритеті.

На думку астрологів, в наші дні будь-який знак Зодіаку може стати кращим для жінки. Просто у кожного з 12 типів будуть свої особливості.

Особливості жінок різних знаків

Жінки Овни відкриті і прямолінійні. Вони не стануть ходити навколо, викладуть свої бажання начистоту. В той же час вміють бути романтичними, ніжними і пристрасними. Планета Марс дарує їм силу і життєву енергію.

Народжені під знаком Тельця — м’які, але в той же час наполегливі. Їм властиві практичність і господарність, завдяки приналежності до Земним знакам. З цих жінок виходять прекрасні дружини і матері. Планета Венера обдарувала їх прагненням до гармонії і красі.

Жінки Близнюки — товариські, веселі і доброзичливі. З ними не засумуєш. Ця мила бовтанка завжди зможе підняти настрій своєму супутнику. Їй протегує планета Меркурій, яка вчить людей встановлювати контакти і передавати інформацію.

Народжені під знаком Рак ніжні, чутливі, мрійливі й віддані. Їх по праву можна назвати головними берегинями сімейного вогнища. Раків оберігає Місяць, наділяючи їх дбайливістю і хазяйновитістю.

У традиціях астрології Рак вважається головним жіночим знаком Зодіаку.

Публікація від Золото-Діаманти-Срібло (@zoloto_brilliantu) Мар 20 2015 о 4:41 PDT

Жінки Леви — яскраві, сильні та енергійні особи. У них вольовий характер, а в любові вони стають палкими. Покровитель Сонце наділяє їх прагненням домогтися успіху в житті, стати кращими і зробити кар’єру. Леви часто стають лідерами в колективі.

Народжені під знаком Діва скромні і стримані. Вони люблять чистоту і стають прекрасними господинями — практичними і економними. Планета Меркурій також дарує їм критичний розум і розвинений інтелект.

Жінки Терези — самі чарівні і привабливі. Їх обожнюють друзі, їх люблять колеги. Вони вміють подобається всім, тому що цінують гармонію у відносинах й уникають сварок. Терезам протегує планета краси Венера.

Народжені під знаком Скорпіона працездатні і володіють сильною інтуїцією. Вони вимогливі до оточуючих, але натомість готові запропонувати глибоку прихильність і справжню відданість. Їх підтримує планета трансформації Плутон.

Жінки Стрільці доброзичливі і волелюбні. Зазвичай вони веселі та оптимістичні. Цінують незалежність і чесність, самі не люблять брехати. Планета Юпітер дарує Стрільцям легкий норов і різнобічні інтереси.

Народжені під знаком Козерога терплячі і працьовиті. Вони знають, що важливі справи швидко не робляться, тому вміють чекати. У відносинах Козероги можуть бути холоднуваті з-за свого покровителя — планети Сатурн, але цей «лід» приваблює чоловіків.

Жінки Водолії мають незалежним характером і дружелюбністю. Вони з радістю підтримають розмову на будь-яку тему, тому що їх інтереси дуже різнобічні, а погляди — широкі. Планета Уран надає Водоліям інтерес до сучасної техніки і розвинений інтелект.

Народжені під знаком Риби жіночні й привабливі. Наділені м’яким характером, мрійливістю і дбайливістю. У любові ніжні і обожнюють ласку. Рибам протегує Нептун — планета містики, снів і загадок.

Такі основні якості представниць прекрасної статі, які народились в різні місяці року. Сучасні астрологи не можуть вибрати кращий знак Зодіаку для жінки. Вони стверджують, що всі знаки гарні по-своєму. Зрештою, кожному своє.