Люди, що народилися під цим знаком Зодіаку, постійно шукають мудрості, завжди висловлюють свою думку і вважають за краще сказати правду навіть у збиток собі. Вони об’єктивні у висловлюваннях та не дозволяють емоціям втручатися в їхні дії. Отже, цей знак — Водолій.

Водолій є незалежною людиною, і кожна спроба обмежити його свободу є провокацією для розриву відносин з ним. Тільки свобода, тільки самостійність, тільки незалежність від усіх — ось головні умови їх щастя.

Зовні вони можуть здаватися бездушні і холодними людьми, але всередині вони доброзичливі і завжди будуть намагатися допомогти тим, кого вважають своїми друзями.

Вони люблять, коли люди навколо щасливі, і завжди будуть намагатися змусити їх відчувати себе ще краще, нічого не чекаючи взамін. Єдине, що для них дійсно важливо, — це те, щоб ніхто не обмежував свободу і вони могли б жити без яких-небудь зобов’язань.

Водолій завжди прагне зробити щось корисне в житті, не прожити її даремно. З них виходять відмінні соціальні працівники та психологи, вони багато і активно спілкуються з оточуючими.

Водолії — це прогресивні мислителі свого часу, вони часто впливають на формування нових ідей і теорій як навколо себе, так і в глобальному плані.

Як вже зазначалося, говорити правду для Водоліїв — справа виняткової ваги. Вони ніколи не забудуть сказати те, що думають, і деколи це може бути шокуючим і болючим для інших — почути правду про себе. Водолії нерідко від цього страждають, але вони ніколи не змінять своєї поведінки. І часом з-за цього прагнення говорити правду їх і вважають найбільш мудрим знаком.

Водолії — символ нонконформізму та інтелектуальної незалежності серед інших знаків Зодіаку.

Вони завжди прагнуть до інтелектуальної стимуляції свідомості і постійно відкривають щось нове і яскраве. Люди, народжені під знаком Водолія, сповнені парадоксів — як в поводженні з іншими людьми, так і в поглядах на життя. Вони зацікавлені в абсолютно протилежні речі: люблять самотність, але часто віддають перевагу йому спілкування в компанії.