Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

 

Зірки ніколи не обманюють нас, головне правильно розуміти, що вони нам говорять. Ми задалися питанням про те, яким буде кредитний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2017 рік. З цим питанням ми звернулися до професійного астролога, який склав цей прогноз. У всіх бувають погані дні і гарні, з роками та ж історія, давайте детально розглянемо, що зірки обіцяють з фінансовим благополуччям для кожного із знаків Зодіаку.

Кредитний гороскоп 2017. ОВЕН

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

Варто Овнам брати кредит у 2017 році? Відповідь однозначна — так. У цьому році Овнам безумовно буде супроводжувати удача в більшості починань, не змусить себе довго чекати кар’єрний та фінансовий ріст, тому, якщо ви намітили якусь дорогу покупку, можна скористатися позиковими засобами.

Разом з тим, зірки попереджають — успіх не прийде просто так, за просування по кар’єрних сходах і надбавку до зарплати доведеться відпрацювати сповна, приклавши максимум зусиль, а удача лише допоможе перетворити вкладені зусилля в якісний результат.

Кредитний гороскоп 2017. ТЕЛЕЦЬ

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

У 2017 році Тельцям слід вкрай обережно підходити до будь-яких фінансових питань, а вже до питань кредитування і поготів. Проблема цього року полягає в тому, що для Тельців немає чіткого сценарію розвитку подій, тому все може скластися ДУЖЕ добре, так і погано. У даній ситуації все буде залежати тільки від Вас, Ваших дій і рішень. Тельці славляться своєю імпульсивністю та емоційністю, тому перед тим як взяти кредит на кругленьку суму коштує 10 разів подумати, а потягнете ви такий вантаж і безпечно це. Якщо ви не готові дати однозначну відповідь, підкріплений безперечними аргументами — краще почекати з позикою і все гарненько обдумати. Разом з тим, якщо ви абсолютно впевнені у своєму починанні — дерзайте, і нехай зірки будуть на вашому боці!

 

Кредитний гороскоп 2017. БЛИЗНЮКИ

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

Складно переказати всю ту інформацію, яку кажуть астрологи з приводу того чи іншого знака в майбутньому році, але з Близнюками це, як не дивно, дуже просто зробити. Для Вас рік можна поділити умовно на 2 рівні частини: у першій з них вам потрібно просто засукати рукави і максимально старанно трудитися на благо себе коханого і перспектив у майбутньому. Друга частина року для вас стане тим часом, коли ви побачите перші плоди своїх старань. Якщо ви потрудіться на славу, в цей період можна буде дозволити собі будь-які фінансові авантюри, так що якщо заходьте взяти в кредит новеньку іномарку або оформити іпотеку — вперед в банк, зірки будуть на вашому боці!

 

Кредитний гороскоп 2017. РАК

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

2017 рік стане для Раків справжніми тортурами т. к. змусить представників цього знака вийти із зони комфорту і почати жити на повну котушку. Зміни, необхідність яких накопичувалася дуже довгий час, нахлинуть лавиною і доведеться якось справлятися з нею. Все це вірно як для побутової сфери, так і для фінансової. Саме тому Ракам потрібно украй обачно підходити до питання кредитування т. к. необдумані зважаючи складного життєвого періоду вчинки можуть призвести до сумних наслідків. Якщо у Раку виникне необхідність взяти кредит в 2017 році — кращим рішенням буде складання календарного плану виплат за цим кредитом і твереза його оцінка на предмет «А потягну я?» Якщо відповідь так — можете діяти не побоюючись непередбачених обставин.

Кредитний гороскоп 2017. ЛЕВ

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

2017 рік буде для Лева ідеальним моментом для реалізації чого завгодно. Будь-які проекти, розпочаті та розвиваються в цьому році, будуть прибутковими і плідними. Причини на те є аж 2: Сонце — зодіакальний покровитель Львова, буде дуже активно в цьому році, Вогонь — основна стихія цього року і знака Лев. Зіставивши разом всі частини прогнозу для Львова можна зробити висновок — цей рік буде для вас дуже сприятливим для початку будь-яких фінансових операцій чи то кредитування або інвестиції. Саме тому Левам можна сміливо брати кредити в 2017 році і не переживати з приводу своєї платоспроможності: при наявності завзятості (чого левам не позичати), зірки допоможуть домогтися дійсно хороших результатів.

 

Кредитний гороскоп 2017. ДІВА

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

Астрологи стверджують, що 2017 рік стане для Дів відносно нейтральним періодом з точки зору фінансового благополуччя і кар’єрного зростання. У цей період бурхлива діяльність піде на інших фронтах: особистому, емоційному. Тут життя буде бити ключем: з’являться нові знайомства, які матимуть неабиякий вплив на долю Дів в цілому, але з точки зору грошей, на жаль, все буде відносно спокійно. Що стосується боргових зобов’язання, то зірки не налаштовані агресивно до Дівам, тому при необхідності кредит можна собі дозволити, але слід пам’ятати золоте правило «Фінанси і Особисте змішувати не можна». У сформованій атмосфері особистих фронтів Діві може бути складно тверезо подивитися і оцінити ситуацію, яка складається на фінансовому фронті, тому слід тримати голову холодною, а серце гарячим. При такій концепції результат буде тільки позитивним і всі починання обов’язково завершаться успіхом!

 

Кредитний гороскоп 2017. ВАГИ

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

2017 рік не стане для Терезів чимось абсолютно незвичайним. Причина цього у невідповідності природної стихії цього знака основний стихії 2017 року — вогню. Разом з тим, хоча і не варто чекати від зірок «манни небесної», дещо вони все ж запропонують Ваг, а саме купу життєвих уроків і необхідність брати на себе серйозну відповідальність. Проаналізувавши думку астрологів, можна зробити висновок, що Терезам в 2017 році можна вступати в боргові зобов’язання і брати кредити будь-яких розмірів, але треба підходити до цього процесу вкрай серйозно і максимально прагматично, щоб надто великий кредит ненароком не став тим самим життєвим уроком, преподнесенным Вогненним Півнем 2017 року.

 

Кредитний гороскоп 2017. СКОРПІОН

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

Кредити та Скорпіон в 2017 році — абсолютно безпрограшне поєднання! Астрологи цілком серйозно стверджують, що в 2017 році всі зірки і планети будуть протегувати представникам цього знака в абсолютно будь-яких починаннях аж до самих божевільних. Це твердження поширюється як на особисту сферу, так і на професійну, фінансову та інші. Саме тому, якщо вам не вистачає кількох сотень мільйонів рублів на реалізацію задуманого грандіозного бізнес-плану — дійте! Зірки зроблять для вас все можливе і неможливе, але результат буде досягнутий вами!

Кредитний гороскоп 2017. СТРІЛЕЦЬ

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

Коротко і по справі: 2017 рік для Стрільців — вкрай позитивне час в будь-яких сенсах. Хочете кредит? Дадуть навіть більше, ніж попросіть! Потрібно підвищення до заст. директора? Призначать директором. Приблизно так буде складатися цей рік для стрільців, якщо вірити твердженням астрологів. Саме тому ми сміливо можемо зробити висновок, що кредитно-фінансові взаємовідносини в цьому році стануть для Стрільців найбільш сприятливими, ніж коли-небудь. З урахуванням такого небесного сприяння, не соромтеся брати своє — оформляючи кредит, вимагайте зниження процентної ставки, кредитні канікули, пільги і збільшення схваленої суми, є дуже висока ймовірність того, що вам підуть на зустріч по всіх пунктах без винятків!

 

Кредитний гороскоп 2017. КОЗЕРІГ

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

Для козерогів 2017 рік не стане чимось таким з точки зору фінансового благополуччя, воно і не дивно. Як пояснив нам астролог — майбутній рік пройде під стихією Вогню, в той час як природна стихія Козерога — Земля. Зрозуміло, ці два елемента не дуже в’яжуться один з одним, але є маленький нюанс. При належних зусиллях і достатній везінні Вогонь і Земля можуть створити метал — міцний, твердий і цінний. З фінансовим благополуччям Козерога в 2017 році буде так само — не всім, лише трохи, але все ж пощастить досягти небувалих вершин і результатів. Отримати грандіозні прибутки і кар’єрні висоти, тому задавшись питанням «чи можна козерогові взяти кредит в 2017 році» подумайте — чи готові ви до грандіозних звершень? Якщо так — сміливо починайте будь-який захід, якщо ні — то краще відкласти великі позики до кращих часів.

 

Кредитний гороскоп 2017. ВОДОЛІЙ

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

Чи можна взяти кредит Володею у 2017 році? Можна, але тільки якщо є впевненість в своїх діях на 110%. З того, що нам вдалося дізнатися у астрологів, ситуація виглядає наступним чином: нічого грандіозного з Водоліями в 2017 році не відбудеться: ні величезних прибутків на голову не впаде, ні кар’єрного росту від двірника до гендиректора не трапиться. Проте все, що водолій буде глибоко переконаний у цьому році — все буде реалізовано з належною підтримкою небесних світил. Таким чином можна зробити висновок — якщо вирішили щось зробити абсолютно точно, робіть, але пам’ятайте, що відповідальність за цей вибір лежить тільки на вас. Не лякають перспективи? Значить і кредит вам брати можна, банк схвалить, з виплатами проблем бути не повинно!

 

Кредитний гороскоп 2017. РИБИ

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

Що потрібно знати Рибам, задумавшим взяти кредит у 2017 році? «Халяви» в цьому році не буде. Не можна сказати, що рік буде зовсім невдалим для риб з фінансової точки зору. При належному рівні завзятості справи будуть іти добре, гроші будуть, але і якихось грандіозних змін на краще в цьому році ви не відчуєте. Весь рік для риб можна умовно розділити на 3 рівних етапи: перший і третій — відносно сприятливі для малих і середніх фінансових маніпуляцій. У ці періоди ви можете сміливо скористатися позиковими засобами і взяти споживчий кредит або нецільової за необхідності. Другий період, який почнеться з кінця весни і триватиме по початок осені не віщує нічого позитивного у фінансовому сенсі — тільки завзятість і праця дозволять зберегти поточний рівень достатку і може бути навіть трохи примножити. Тому якщо ви задумали взяти кредит, краще всього зробити це відразу після Нового Року або ближче до середини осені.