Успіх має безліч осіб і дістається тому, хто не біжить від долі, але вміє звернути на свою користь події, що відбуваються. Що обіцяє принести успіх вашого знаку Зодіаку в 2017 році?

 

Овен: нові проекти

Новий 2017 рік приготував для Овнів багатий вибір нових можливостей – причому в самих різних областях. Заповзятливий Меркурій допоможе вам з легкістю встановлювати потрібні контакти і починати успішні проекти без зайвих складнощів і довгих приготувань. Ви здивуєтеся: свіжі ідеї будуть виникати, немов самі собою, а слідом за ними знайдуться і прості рішення. Довіряйте власній інтуїції: ваша чуйність допоможе зробити найкращий вибір.

 

Тілець: рішучий наступ

Потужний союз Сонця і Марса в 2017 році готує для вашого знака досить динамічний розвиток подій. Не думайте, що вам вдасться тихо відсидітися десь у куточку – зірки прямо підштовхують вас до рішучого наступу по всіх фронтах і дають для цього необхідні можливості. Ваші зусилля обов’язково принесуть плоди: ви зможете, нарешті, покінчити з давніми зобов’язаннями, які заважали жити радісно, з легкою душею. Сміливо йдіть в атаку – а перемігши, насолоджуйтеся dolce vita.

 

Близнюки: спілкування і креативність

2017 рік обіцяє представникам вашого знаку не тільки творчу, але і ще і дуже продуктивну атмосферу. Сміливо задійте ваші зв’язки і знайомства у всіх областях: саме через спілкування ви отримаєте необхідну допомогу, а також новий погляд на себе і на світ. Пильну увагу Сатурна допоможе вам подолати вашу звичайну схильність до неуважності в справах: намітивши собі мету, проявіть наполегливість і навіть упертість – така стратегія виправдовує себе найкращим чином.

 

Рак: сміливість і відвага

2017 рік вже готовий відкрити для вас двері майбутнього, чітко окресливши кілька дуже цікавих перспектив. Різниця між тими, хто скористається шансом або ж його упустить, полягає лише в одному – у вашій здатності проявити сміливість. Причина тому – позиція Марса, який обіцяє успіх тільки тому, хто зможе наважитися на перший крок. Вам знадобиться певна відвага, щоб подолати природну стриманість і скромність, підняти якусь делікатну тему, проявити ініціативу, а якщо потрібно – і вимагати свого. Не сумнівайтеся: така стратегія приречена на успіх.

Лев: довгострокові плани

Наступний рік може стати для вас початком цілої низки важливих внутрішніх змін, які відкривають шлях до щасливого майбутнього. Звільнившись від деяких ілюзій, ви зможете зіставити свої ідеї з реальністю і потім успішно втілювати їх у життя. Минулий рік був для вас переможним – а тепер настала пора осмислити досягнення, підвести проміжний підсумок і звернутися до майбутнього. Насолодіться цією паузою – і починайте будувати плани на завтра.

 

Діва: енергія і винахідливість

Наступаючий 2017 рік обіцяє вам набагато більше шансів, ніж подарував його попередник. Багато складні ситуації знайдуть своє вирішення, а у відносинах – навіть непростих – ви завжди знайдете можливість відстояти свої інтереси. Енергії вам додасть войовничий Марс, однак не думайте, що вам належить битися поодинці. Зверніться до оточуючих вас людям: саме вони допоможуть підібрати ключ до успіху.

 

Ваги: відкрита позиція

Наступні дванадцять місяців в цілому обіцяють бути приємними, особливо – в плані відносин. Вас чекають відкриття, які не обіцяють ні складних випробувань, ні неприємних сюрпризів. Відбувається налаштовує вас на творчу хвилю, яка охопить практично всі області вашого життя. Ваша природна схильність до емпатії і відкритість іншим людям принесуть вам заслужене визнання і популярність. Ви дуже затребувані, і це буде тільки на користь: завдяки оточуючим ви зможете подолати будь-які перешкоди і відчувати себе щасливою.

 

Скорпіон: давні мрії

2017 рік обіцяє вам допомогти в реалізації проектів, які колись ви були змушені відсунути на задній план. Пора приступати до того, про що ви давно мріяли – ви отримаєте свіжий приплив енергії, так і всі обставини складуться так, що вам вдасться здійснити свої бажання. До того ж багато з того, за що ви боролися в попередні роки, нарешті, почне приносити свої плоди. Ні в чому не сумнівайтеся – і відчуйте себе зіркою!

Стрілець: бажання змін і підтримка близьких

Новий рік обіцяє пройти під знаком великих змін, і що найважливіше – вони будуть для вас бажаними. Особливо це стосується галузі ваших відносин, які на найближчі дванадцять місяців виходять у вашому житті на перший план. Не бійтеся і нічого не дивуйтеся: друзі і близькі завжди підтримають вас в головному, а якщо виникне така необхідність – то позбавлять вас від будь-яких повсякденних турбот. Довіртеся тим, хто вас любить – і насолоджуйтеся новими відносинами.

 

Козеріг: прихований потенціал

На прийдешній рік зірки вам приготували наочну презентацію ваших талантів і досі прихованих можливостей. Нові двері будуть для вас відкриватися одна за одною – вам тільки потрібно присвятити трохи часу тому, щоб оцінити кожен шанс і ним скористатися. Такий аналіз допоможе вам виявити в собі нові ресурси – найчастіше дуже несподівані для оточуючих. Ставте планку якомога вище – і ви здивуєте себе та інших.

 

Водолій: принцип прискорення

2017 рік додасть енергії того, що відбувається у всіх областях вашого життя. Спілкування, відносини з людьми або практичні завдання – все буде вирішуватись набагато швидше і ефективніше, ніж раніше. Такі авторитетні вчителі, як Нептун і Сатурн, за минулі місяці вам дали кілька уроків терпіння – і ось тепер ваша наполегливість вже почне приносити свої плоди. Ви можете бути впевнені в собі і оточуючих – і сміливо нарощувати швидкість.

 

Риби: розставання з минулим

Наступаючий рік обіцяє розсіяти багато хмари і прояснити горизонти. Рішучий Марс наповнює внутрішньою енергією, яка необхідна, щоб вирішити накопичені питання і тим самим розблокувати чимало «підвішеному» життєвих ситуацій. Ваша креативність зростає, ви здатні знайти вихід з будь-якого глухого кута і не боїтеся діяти всупереч тому, «як прийнято». Не соромтеся ділитися своїми почуттями з іншими людьми: навколишнім дуже сподобається ваш новий, відкритий спосіб.